Jump to content

Hektaz

Üyeler
  • İçerik sayısı

30
  • Son ziyareti

Hektaz hakkında

• Doğum günü 11/15/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Hektaz üyemizin başarıları

1. Hektaz

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

hei-darker than black
  2. Hektaz

Sıfırdan Japonca

Biraz izledim gayet başarılı paylaşım için teşekkürler (tavsiye ederim niyetiniz varsa bir bakın).
  3. Hektaz

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Durarara
  4. Animeye göre değişir bağzı animelerde doldurma bölüm sadece reklamdan para kazanmak için yapılıyor ama bağzı animeler de cidden o bölümler animedeki bir olayı,bir karakteri daha iyi anlamanıza yarıyor.
  5. Hektaz

Animelerden aldığımız dersler :)

İnsanların çıkarı için hareket ederken yaptığı kötülükleri cidden fark etmiyor bunu baya iyi anladım bence zaten bu yüzden herkes ben kötü değilim demesine rağmen ortalık kötü insan kaynıyor.
  6. Hektaz

No Game No Life

Benim gibi ciddi,konusu ağır,psikopat ve altı dolu (hikayesi iyi olan) karakterli animeleri seviyorsanız pas geçin ben izleyemedim.
  7. Başlığı görünce leenin 1. olmasını beklerdim.Sonuçta karakter kaşlarıyla ünlü.
  8. Hektaz

Fate Serisine Başlangıç Rehberi

Bence fate serisini izlemeyen animeci çok şey kaybediyor bir an önce izleyin muhteşemdir.
  9. Hektaz

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Durarara 24 finali izledim.
  10. Hektaz

Merhaba forum sakinleri

Teşekkürler hepinize hoşbulduk .
  11. Hektaz

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Tabikide Ladd Russodur 2. ise alexander andersondur
  12. Hektaz

İlk İzlediğiniz Anime?

Mtv vardı bir aralar bilmem bilirmisiniz orada hellsingi görmüştüm ilk animem hellsing (tv serisi olan) dir vede hikayesi budur
  13. K projectten renksiz kral ne ikisi ne üçü adam da karakterden bol bir şey yoktu
  14. Gangsta diye bilrim baş yapıt olmasa da beklentilerim vakit doldursun iken animeye kapılıp gittim .
  15. Hektaz

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Bölüm sayısına bakarım,konuya bakarım türe bakarım romantizim (bayıyor beni,animelere yakışmıyor bence ama renkler ve zevkler tartışılmaz) değilse izlerim .
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.