Jump to content

Hektaz

Kayıtlı Üye
  • Content Count

30
  • Last visited

About Hektaz

• Rank
    Level 1
  • Birthday 11/15/1997

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Biraz izledim gayet başarılı paylaşım için teşekkürler (tavsiye ederim niyetiniz varsa bir bakın).
  2. Animeye göre değişir bağzı animelerde doldurma bölüm sadece reklamdan para kazanmak için yapılıyor ama bağzı animeler de cidden o bölümler animedeki bir olayı,bir karakteri daha iyi anlamanıza yarıyor.
  3. İnsanların çıkarı için hareket ederken yaptığı kötülükleri cidden fark etmiyor bunu baya iyi anladım bence zaten bu yüzden herkes ben kötü değilim demesine rağmen ortalık kötü insan kaynıyor.
  4. Benim gibi ciddi,konusu ağır,psikopat ve altı dolu (hikayesi iyi olan) karakterli animeleri seviyorsanız pas geçin ben izleyemedim.
  5. Başlığı görünce leenin 1. olmasını beklerdim.Sonuçta karakter kaşlarıyla ünlü.
  6. Bence fate serisini izlemeyen animeci çok şey kaybediyor bir an önce izleyin muhteşemdir.
  7. Tabikide Ladd Russodur 2. ise alexander andersondur
  8. Mtv vardı bir aralar bilmem bilirmisiniz orada hellsingi görmüştüm ilk animem hellsing (tv serisi olan) dir vede hikayesi budur
  9. K projectten renksiz kral ne ikisi ne üçü adam da karakterden bol bir şey yoktu
  10. Gangsta diye bilrim baş yapıt olmasa da beklentilerim vakit doldursun iken animeye kapılıp gittim .
  11. Bölüm sayısına bakarım,konuya bakarım türe bakarım romantizim (bayıyor beni,animelere yakışmıyor bence ama renkler ve zevkler tartışılmaz) değilse izlerim .
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.