Jump to content

MCsama

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

1 Takipçi

MCsama hakkında

• Doğum günü 19 Temmuz

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

MCsama üyemizin başarıları

1. MCsama

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Re:_Hamatora
  2. MCsama

Sizin Zampaktou'nuz ?

Mangetsu no Kagami olurdu adı ? Özelliği de mistik bir şeyler olurdu, Nevi şahsıma münhasır
  3. MCsama

Çağrışım Oyunu

Cevap Terra Formars'dan Shokichi Komachi'ydi. Beelzebub olabilir mi cevap?
  4. Rukia, Ai, Levi, Sasuke, Itachi, Sebastian, Lelouch, Roy, Izaya... Şimdiye kadar gördüğüm en iyi listelerden biri.
  5. İnanamıyorum Bankai yok :O Ben şahsen bir Final Getsuga Tenshou isterdim
  6. Dizinin daha iyi olduğunu söylemişti bir arkadaşım. Ama ben izlemediğim için bilmiyorum. Diziye başlayacaksam Under the Dome izlerim muhtemelen. Kitabımı okumadım ama olsun
  7. Medyum güzeldi bence, oyuncuları çok iyiydi ama finalini beğenmemiştim. Sadistin filmi çoook güzeldi hele Cathy Bates. Sis'i izlemedim henüz, ama izleyeceğim. Children of Corn var öneririm. Yakında Doktor Uyku çıkacak dediler ama bilmiyorum.
  8. MCsama

Tersine Anime,

Corpse Party'de Morishige ile Ayumi yer değiştirseydi diye istemiştim hep nedensizce
  9. MCsama

Çağrışım Oyunu

Zero diyeceğim ama... Yanlıştır muhtemelen. Karakter: mozaik organ, arı, kaptan
  10. MCsama

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Karakterler, birbirleriyle etkileşimleri, konu, çizimler, verdiği mesajlar, seslendirme, müzikler ve türünü hissettirebilmesiyle bir bütündür anime serileri bence. Ama nedensiz de sevilir yani. Bazen çok saçma şeyler çok güzel gelir. Ya da üstünden belirli bir müddet geçince daha net anlaşılır. Bilmiyorum... Ben anime seçerken genelde karakterleri ve konuyu ön planda tutuyorum sanırım.
  11. MCsama

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Umineko no Naku Koro Ni
  12. MCsama

İchiruki mi,İchihime mi?

Muhtemelen Orihime'nin sürekli aciz ve yardım bekleyen tavırlarından dolayı. Ben de seviyorum Orihime'yi ama bu da bir gerçek :/
  13. MCsama

İchiruki mi,İchihime mi?

Bence Ichigo ve Rukia daha anlamlı. Şahsen izlerken hep bunu hissettim. Orihime ve Ulquiorra da gayet iyi. Manganın sonunda hayal kırıklığından ağlamıştım.
  14. MCsama

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Aria the Origination
  15. MCsama

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim Bakemonogatari
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.