Jump to content

Bolt Mu, Boruto Mu?

Berker51

Önerilen İletiler

Anlaşılıyor Y koymayı unutmuşsun araya. Ona bakarsak Sasuke'nin kızında da sharingan yok. Belki sonra açıcaktır sharinganda olduğu gibi melez olduklarından :lol.

Allah aşkına sanki uciha bebeleri doğduklarında one-star sharinganla doğuyor -_-

Tabiki sonra açıcak bkz:Naruto 1:Bölüm 10-20 arası.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allah aşkına sanki uciha bebeleri doğduklarında one-star sharinganla doğuyor -_-

Tabiki sonra açıcak bkz:Naruto 1:Bölüm 10-20 arası.

Byakugan'ı vardır belki savaşmadıkça o gözlerini göstereceklerini sanmıyorum çünkü. Byakugan'ı savaşta açıyorlar zaten.

Koymayı unuttuğundan değil. Eğer devam serisi gelecek olursa gösterir. Byakugandan fantazi kurmaya gerek yok seri devam etmeyecekse zaten olsa da olur varsa da göstermesine gerek olan bir şey değil bence daha çocuklar ne de olsa :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnsanlar klişeleri bu kadar severse tabiki boruto diye sonra dalga geçer insanlarla yazar.narutonun animesini bıraktım finali yüzünden.haftalardır izlemiyorum.

Sırf yılların hatrı var diye zorlaya zorlaya bitirdim mangasını. Zaten geçen sene yaptığım tahminler tuttu mangada da. Heyecanı falan yoktu. Animesi zaten LEŞ. 

Naruto'nun köprü de badass mode açıp Orochimaru'ya çöktüğü bölümler nerede be, heyt

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.