Jump to content

Boruto Filmi Bilgiler ve İlk Tanıtım Videosu

asci

Önerilen İletiler

Boruto Filmi İlk Fragman Yayınlandı!

Bugün Broruto filmi resmi sitesinden kısa bir tanıtım videosu paylaşıldı.Videoya ise özlediğimiz ses Houchu Ohtsuka(Jiraiya) eşlik ediyor.

Anlatan: Uzun zaman önce burada bir savaş gerçekleşmişti. Bu esnada dünya tek takımda birleşti ve bir hinobi bu savaşa bir son verdi.Onun adı 7.Hokage N-
Boruto: Bu aptalca,yaşlı adam. Bu çağı değiştireceğim!
Yazı: Kahraman
Yazı: Usta
Yazı: Rakip
Anlatanr: Boruto -Naruto the Movie-
Boruto: Kaybedecekmişim gibi hissetmiyorum!
Yazı:Bundan başkasını böyle yazamıyorum! -Masashi Kishimoto
Yazı: 7 Ağustos- Efsane aşılacak!

001.jpg

Bildiğimiz ses kadrosu devam ediyor,değişen yok.

Bunlara ek olarak ise:

Uzumaki Boruto:Yuko Sanpei(Gintama-Seita;FMA-Selim Bradley)

Uchiha Sarad:Kokoro Kikuchi(Toriko-Atashino;One Piece-Lina)

Karakter Tasarımları,Hikaye vs. işler yine Kishimoto Sensei tarafından yapılacak.

boruto-naruto-the-movie.jpg?resize=640%2

//Aslında her ne kadar 7. Filmi bile izleyemesek de yeni filmin gelecek olması sevindirdi.Filler serisi için de mutlu bir haber bekliyoruz artık:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok zorlama bir yapım açıkcası Narutonun öyküsünde daha kapanmayan yerler varken neden boru yu işliyor anlamadım kishi uzatıcaksan onu uzattır

Kishimoto çoğu röportajında sanki hala bu hikayeyi çizmek istiyormuş gibi konuşuyordu,ama bir iki yerde yine hiikayenin buna izin vermediğini de söylemişti.

Sanırım bunun ilgi çekip çekmeyeceğini şirketle beraber öğrenmek istiyor.Zaten Spinoff manga ile de bir adım attı.

Bana kalırsa yeni jenerasyonu izletecek bir iki örgü bulduğu anda yada kabul ettirdiğinde devam edecek

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.