Jump to content
  • Create New...

türkanimede sorun mu var emin değilim yardım lazım

Recommended Posts

türkanime hesabım var ve mobil cihazlardan girebiliyorum ama hiçbir pc de (bilgisayarda) girmiyo bende mi sorun var bilmiyorum ama sanmıyorum çünkü hiçbi bilgisayarda işe yaramadı

Bende de bir ara öyle bir sorun oldu ama kendi kendine düzeldi ne zamandır böyle 

heymely, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende de bir ara öyle bir sorun oldu ama kendi kendine düzeldi ne zamandır böyle 

sanırım 1 ay gibi bi süre

penalug_chan, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

sanırım 1 ay gibi bi süre

Baya uzun sürmüş istersen adminlere yazmayı dene gözden kaçabilirse burası :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

bende de sorun var bende bilgisayardan giremiyorum benimde 3 hafta felan oldu yardıma yazdım ama hala cevap yada bir düzeltme yapmadilar.

başka hesap açmayı denedim o da olmadı ama mobilden giriyo acaba cihaz banı felan mı yedim?

Sanırım sitede bir sorun yok , bir kaç hafta önce bende de aynı sorun vardı , site çerezlerini temizlersen sorun çözülür , sorunun çerezlerde olduğunu anlamak için başka bir tarayıcıdan girerek test edebilirsin örn: ben opera kullanıyorum chrome ile girebiliyorken operada giremiyordum site çerezlerini temizledikten sonra sorun çözüldü , siz de deneyip paylaşırsanız aynı sorunu yaşayan arkadaşlarda sorununu çözebilir. 

• Vega locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.