Jump to content
  • Create New...

Enen No Shouboutai (Fire Force) Hakkında neler düşünüyorsunuz ?

Recommended Posts

1. Sezonu yeni bitirmeme rağmen ne çok ne de az derecede sevdiğim bir anime olmuştur kendisi . Daha sıcak sıcak yeni bitirmişken bu Anime hakkında fikirlerinizi almak isterim :D

Spoiler

Herald-Journalism-1.thumb.jpg.d734c64178ce4ddd49f83f54353d75f3.jpg

Birde  Shinra'nın karakter tasarımı çok hoşuma gitti . Özellikle gergin olduğu zaman gülmesi gerçekten kargaşa yaratabiliyor fakat hep o anlarda kendimi nedense gülmekten Alamıyorum ! 

Edited by Vega
Resimler Spoiler içine alınmalıdır.

Hmm farklı bir konsept , güzel karakter tasarımları ve sürükleyici bir olay örgüsü olduğunu düşünüyorum gerek dövüş sahneleri falan . Böyle kimetsu no yaiba gibi shouboutai gibi yeni nesil animeler gelmeye devam ediceği için mutluyumda.

İkinci sezonu sebebiyle bıraktığım anime. Savaş sahneleri ön planda olmasına rağmen konu olarak yarım hissettiriyor.  Kötü veya iyi diyemeyeceğim fakat anime kıtlığı zamanları için ideal

Çok hojdir ama son yaptığı olay ile ara vermeme sebep oldu :

Spoiler

SPOİLER !!! SPOİLER !!! SPOİLER !!! SPOİLER !!! SPOİLER !!! SPOİLER !!! SPOİLER !!! SPOİLER !!! 

Şu pembe saçlı kızın uğruna savaşın olduğu bölümlerde sonraki bölümün fregmanında kızın villian diyebileceğimiz kısıma katılması üzerine bıraktım ama bitince izlerim büyük ihtimalle.

Ya son günceller arasında farkını hissettiren bi anime bence . 1.sezonu oldukça beğenerek izlemiştim. Karakter tasarımlarının ve kurgunun özgünlüğü  oldukça hoş. Sadece animenin havasına 9/10 oranında girebiliyorsunuz o kadar . 

Ayrıca 2.sezonun henüz 1.sezon kadar sarmadığı doğrudur tabi ama bence bunun sebebi olayların gelişme sürecinde olması yani 2.sezonun ilerleyen kısımlarının ses getireceğini düşünüyorum.