Jump to content

Disqus Saçma Bir Sebepten Dolayı Ban Yedim

Share

Recommended Posts

Resimde Gördüğünüz Sonradan Bir Admin Tarafından Kaldırılmış Yorumu Yaptığım için Ban yedim , Kuralları Biliyorum Ve 1 Kuralda ''Kaba tabirler Kullanmak Yasaktır'' Yazıyordu Herhalde Bu kurala Uymadığım düşünülerek Ban Atılmış fakat Çok Kaba bir tabir kullandığımı düşünmüyorum sadece Animedeki Sansür ile ilgili böyle birşey dedim ama bunun yüzünden ban yememişsem Yetkili birisinin Neden Ban yediğimi açıklamasını istiyorum (Konuyu Yanlış Yere Açmışsam Kusura bakmayın)

Death Note - Google Chrome 18.02.2021 00_22_01.png

Furkannnn, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Resimde Gördüğünüz Sonradan Bir Admin Tarafından Kaldırılmış Yorumu Yaptığım için Ban yedim , Kuralları Biliyorum Ve 1 Kuralda ''Kaba tabirler Kullanmak Yasaktır'' Yazıyordu Herhalde Bu kurala Uymadığım düşünülerek Ban Atılmış fakat Çok Kaba bir tabir kullandığımı düşünmüyorum sadece Animedeki Sansür ile ilgili böyle birşey dedim ama bunun yüzünden ban yememişsem Yetkili birisinin Neden Ban yediğimi açıklamasını istiyorum (Konuyu Yanlış Yere Açmışsam Kusura bakmayın)

Death Note - Google Chrome 18.02.2021 00_22_01.png

Türk Anime discord sunucusuna girip ilgili kanal üzerinden moderatörlere ulaşın.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.