Jump to content

Animenin ismini unuttum acil yardım

LaWbringer

Önerilen İletiler

Selamlar, zamanında izlediğim bir romantizm animesi vardı, konusu şöyleydi: Alternatif bi japonyada geçiyodu vatandaşlar 18 yaşına geldiğinde devletin bi telefon uygulaması aracılığı ile kriterlerine en uygun karşı cins ile eşleşip evlenmek zorunda kalıyordu fakat, (yanlış hatırlamıyorsam az çok böyle bir şeydi) baş karakterimiz 18 yaşını doldurmadan çok kısa süre önce başka bir kıza aşık oluyodu falan. Hatta animenin sonunda

Spoiler

ikisiyle aynı anda evlenme durumunda kalıyordu.

Kız arkadaşımla beraber tekrar izlemek istiyorum fakat bir türlü adı aklıma gelmedi yardımcı olabilir misiniz? (Normalde bilinmeyen animeler konusuna açacaktım bu başlığı fakat nedenini bilmediğim bi şekilde sistem oraya girmeme izin vermedi ben de buraya yazdım affola.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24.01.2022 - 20:45, LaWbringer yazdı:

Selamlar, zamanında izlediğim bir romantizm animesi vardı, konusu şöyleydi: Alternatif bi japonyada geçiyodu vatandaşlar 18 yaşına geldiğinde devletin bi telefon uygulaması aracılığı ile kriterlerine en uygun karşı cins ile eşleşip evlenmek zorunda kalıyordu fakat, (yanlış hatırlamıyorsam az çok böyle bir şeydi) baş karakterimiz 18 yaşını doldurmadan çok kısa süre önce başka bir kıza aşık oluyodu falan. Hatta animenin sonunda

İçeriği Görüntüle

ikisiyle aynı anda evlenme durumunda kalıyordu.

Kız arkadaşımla beraber tekrar izlemek istiyorum fakat bir türlü adı aklıma gelmedi yardımcı olabilir misiniz? (Normalde bilinmeyen animeler konusuna açacaktım bu başlığı fakat nedenini bilmediğim bi şekilde sistem oraya girmeme izin vermedi ben de buraya yazdım affola.)

Koi to Uso.

Akıl vermek gibi olmasın ancak bunun yerine romatizm tagında geçen başka animelr izlemeni öneririm.

Benim sevdiklerim.

Romantizm ve komedi tagında olanlar

Toradora!

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Lovely Complex

Golden Time

Kaguya-sama: Love is War

Tsurezure Children

Gamers!

Kamisama Hajimemashita

Net-juu no Susume

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Kishuku Gakkou no Juliet

Comedy, Romance, Slice of Life tagında olanlar

Working!! serisi

Wotaku ni Koi wa Muzukashii

Tada-kun wa Koi wo Shinai

Isshuukan Friends.

Drama ve Romatizm tagında olanlar

Plastic Memories

Shigatsu wa Kimi no Uso

Clannad

Kuzu no Honkai

Koi wa Ameagari no You ni

Irozuku Sekai no Ashita kara

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.

Angel Beats!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.