Jump to content

Discord dan ne yaptığım söylenmeden yasaklanmam.

Mehmet5557

Önerilen İletiler

Dün akşam Sego @disqus_ji9ABdL41R adlı birisi herkesi eksilediği için bende neden böyle yaptığını sordum. Ama hep ters cevaplar verdi. Ben kendisine hakaret etmedim hiç bir şekilde saygısızlık yapmadım. Sonra o açıkgözlük edip yorumlarını sildi. Ben silmedim. Nedense benim hiç bir suçum olmadığı halde ben yasaklanırken o halen daha yasaklı değil. Belli ki insanlara sataşıp yorumlarını silersen admin radarına takılmıyorsun tam tersini yorumları kalanlar yasaklanıyor.

Çare bulacağınızı sanmıyorum ama içimde kalmasın neden yasaklandığımı öğrenebilir miyim yada sego agresif yazılar yazdığı halde (herhalde yorumlarını sildiği için kurtulmuş) neden yasaklanmamış? 

Arrancar

@disqus_iGMc17jh6g üyelik ismim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bahsettiğiniz durumdan haberdarım. Gerekli işlemler iki taraf için de uygulanmıştır. Disqus id ve mailinizi özel mesaj yoluyla ulaştırın.

Forum alanında değil, discord sunucumuz üzerinden ulaşırsanız daha kısa sürede yanıt alırsınız. Kurallarda bu belirtilmiştir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.