Jump to content

Chii

porcupinethief

Önerilen İletiler

aslında bu figürleri Japonya'da veya diğer uzak doğu ülkelerindeki amatör ruhlu heykeltraşlar yapıyor. ancak süper işler ortaya çıkarıyorlar. eğer geç değilse o dersi al derim ;) animeseverler de bu işleri parçalar halinde alıp birleştirip, boyuyorlar. zahmetli bi hobi ama sevdiğin bi karaktere hayat vermek gerçekten çok keyifli!

ya ama bana bi çekicilik bir istek gelmiyor figür yapmak. evet hobi olarak bile figür yapmayı isterim ama okumak ilgi alanımın dışında. Ben  Animasyon okuycam ve bu gün aldığım kararla japonyada okuycam xD (onlarda beni bekliyordu ya)  neyse işte ben daha çok anime tarafıyla ilgileniyorum bu işin.  ;D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Japonya'da animasyon! gerçekten süper ;) eğer gidersen Wonder Fest'e katılma imkanı da bulabilirsin.(bu da benim hayalim:)

Vay be yetenek ve zaman ister valla. 8) Gerçekleşir umarım hayalin. ;)

aaaaa umarım umarım gerçekleşir O.O

ama araştırdıkça şansımın gittikçe dahada azaldığını gördüm. Sırf hayalim için aile ekonomisini  batıramam. çok pahalı oralarda eğitim. bana Eskişehir animasyon göründü. umarım 2. üniversite olarak yada iş açısından bir şansım olur. :O:O:O:O

Bu arada konuya geri dönmek gerekirse yaptıkların çok güzel :D:D :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.