Jump to content

CoNexus (Eski Cosplay İzmir Convention)

Amatsu-MıkabosHi

Önerilen İletiler

arkadaşlar bilenleriniz vardır bilmeyenlerinde haberi olmuş İzmir Cosplay Convention yerine yeni bir isim ve kadro ile tekrardan oluşturulmuştu..ve CONexsus adı altında toplanarak ilk etkinlik olacak olan ''CONexus I '' bu ağustosta düzenlenecektir Detaylar için:

CONexus I -Beginning of a New Era-

CONexus, Eskiden Cosplay İzmir adını taşırken olduğu gibi yine İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde olacak. Ama bu sefer çok daha dolu bir etkinlik sizi bekliyor.

Öncelikle klasik Cosplay yarışmamız artık parçalara bölünmüş durumda. Her kategori özel katılım gerektirecek. Bir kategoriye katılan diğerine katılamayacak. Bu yarışmalar gün boyu çeşitli saatlerde konferans salonunda devam edecek. Kategoriler:

Klasik En Başarılı Kostüm

En Fail Kostüm

En Komik Kostüm (Değişebilir.)

En İyi Role Play

En İyi Parodi(Youtube Viral videolarının canlandırmaları. Gentleman mı olur, Çal Keke Çal mı olur bilinmez. Ayrıntılarını düzenleyip tüm buglar ortadan kalktıktan sonra açıklayacağız.)

Tüm kategoriler için uygun ödüller düşünüp koyacağız. Tek bir büyük ödül yerine birçok ödül vermeyi planlıyoruz. Büyük ödülümüz de olacak tabii.

Cosplay yarışması değişmeye devam edecek. Peki başka neler olacak?

Öncelikle konferans salonu artık boş durmayacak. Aralıksız olarak tanıtım, parodi ve yarışmalar dönmesini planlıyorum.

Yine küçük küçük ödülleri olan bilgi yarışmaları ara ara olacak olmakla birlikte farklı eğlencelik yarışmalarda konferans salonunun boş durmasını engelleyecek.

Bunların yanında çeşitli standlar, workshoplar istek oldukça etkinlikte yerini alacak. (Herhangi bir stand ücretimiz yoktur. Yerim kaldığı sürece herkese yer açacağım.)

Ayrıca FRP, Boardgame, MagictheGathering gibi Fantastik Dünya'ya hitap eden hobilerinde bundan sonra etkinlikte mevcut olacak mümkün olduğunca.

Ayrıca çeşitli oyunların büyüklü küçüklü turnuvaları da etkinlikte yer alacak.

Kısaca Nexus Organizasyon ekibi olarak İzmir'in şimdiye kadar gördüğü en iyi etkinliği yapmayı planlıyoruz bu alanda. Gelişmeye de devam edeceğiz.

CONexus I sayfasından alıntıdır..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.