Jump to content

Anime değerlendirmeleri hakkında

Ghettosan

Önerilen İletiler

Abi değerlendirmek için değil sadece yorum yapmak için yorum yapıyorlar sonrada böyle tuhaf şeyler çıkıyor - bu arada "çok kötü ama 7/10" veren iyiymiş :D -

zaten hiçbir animeyi yorumlara bakarak izlemiceksin mesela naruto o kadar sevilmesine rağmen ben birtürlü sevemedim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi değerlendirmek için değil sadece yorum yapmak için yorum yapıyorlar sonrada böyle tuhaf şeyler çıkıyor - bu arada "çok kötü ama 7/10" veren iyiymiş :D -

zaten hiçbir animeyi yorumlara bakarak izlemiceksin mesela naruto o kadar sevilmesine rağmen ben birtürlü sevemedim...

Doğrudur bende izlemedim naruto filler sayısı çok geldi bana :D Gülsem mi ağlasam mı bilemedim 7/10 olayında garip bir halkız :D 

Yorumlara bakarım her zaman ama adam gibi yorum yapan belli oluyor ya bir yerden sonra isimlere de aşina oluyorsun kolay oluyor :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

animeye ilk başladığım zaman ecchi çok sevmiştim dxd bayılmıştım ama  artık ecchi severliyim normal döndü arada iyi gider diyoorum :D dxd gelirsek 1. izlediğim zaman gerçekten konusu için ve ecchi için izleyen vardı (ikisi aynı seviyede tutanlar) 2. sezonda ise sırf yorumlar tercumesi bana şöle geldi :D "memeğğğ ,riasğğğğğğğ"  ve serinin 2. sezonundada iyice  tabir yerindeyse b+k çıkardılar ki 3 bölmde bıraktım :D yani ha seriye kaç verirsin derseniz 1. sezon 7-8 2 sezon hadi çok düşük vermiym 6-7- oda konusu  ena değildi serinin ondan 3. sezona bakmıcam bile :D şunuda sölemek istiyorum ki ülkemizde cinsel açlık hat safadaki anime karakterini çıplak görünce azanlar bu seri bundan  ülkede çok tuttu aynı zamanda dünyada :D fahservice bol olmasa bi halt olamazdı :D oh be içimi döktüm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

animeye ilk başladığım zaman ecchi çok sevmiştim dxd bayılmıştım ama  artık ecchi severliyim normal döndü arada iyi gider diyoorum :D dxd gelirsek 1. izlediğim zaman gerçekten konusu için ve ecchi için izleyen vardı (ikisi aynı seviyede tutanlar) 2. sezonda ise sırf yorumlar tercumesi bana şöle geldi :D "memeğğğ ,riasğğğğğğğ"  ve serinin 2. sezonundada iyice  tabir yerindeyse b+k çıkardılar ki 3 bölmde bıraktım :D yani ha seriye kaç verirsin derseniz 1. sezon 7-8 2 sezon hadi çok düşük vermiym 6-7- oda konusu  ena değildi serinin ondan 3. sezona bakmıcam bile :D şunuda sölemek istiyorum ki ülkemizde cinsel açlık hat safadaki anime karakterini çıplak görünce azanlar bu seri bundan  ülkede çok tuttu aynı zamanda dünyada :D fahservice bol olmasa bi halt olamazdı :D oh be içimi döktüm :D

Resmen rahatlamak için yer arıyormuşsun :D Dediğim bir şey var sadece ''dxd örnekti bu arada'' ecchi sevmiyorum diyen birinin başlamaya bile tenezzül etmeyeceği bir seri çünkü ovaları ile birleşince neredeyse bir hentai ile yarışır :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yok abi hentai'yle yarışamaz (link veremmi ehehe)

bu arada ben dxdyi konusu için izleyenlerdenim ecchidede hentaidede anormal derecede büyütülünce göğüsler güzel olmuyor çok tuhaf şeyler ortaya çıkıyor. mesela dxd'de rias akeno falan acayip abartıydı (zaten sevmem riasıda) ama xenovia asia falan iyiydi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu arada ben dxdyi konusu için izleyenlerdenim ecchidede hentaidede anormal derecede büyütülünce göğüsler güzel olmuyor çok tuhaf şeyler ortaya çıkıyor. mesela dxd'de rias akeno falan acayip abartıydı (zaten sevmem riasıda) ama xenovia asia falan iyiydi...

Nadirdir konusu için izleyenler ama Rias senpai'ye laf ettirmem bilesin!!! :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen  asia la kedi kızı severim seride :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.