Jump to content

23-29 Mart New York Timesta en çok satan manga listesi

panres

Önerilen İletiler

İlerde 23-29 Mart Türkiye en çok satan manga listesi gibi bir başlık görmeyi çok istiyorum  :D  :D

Açıkçası böyle bir liste bugünde yapılabilinir fakat pek anlamlı olacağını sanmıyorum. Çünkü ülkemizde yaklaşık olarak 8-10 seri düzenli olarak yayımlanıyor...

Liste de adam akıllı bir seri yok!

Listeye bakınca ben şunu görüyorum. Piyasa ana akım shounen serilerini egemenliğinde. Öbür yandan Gundam Origins gibi kaliteli işlerin de doğru pazarlama stratejileri ile iyi sonuçlar elde ettiği ortada. Ha ama siz anime ve manga tarihine damgasını vurmuş bir seri için dahi böyle düşünüyorsanız, sizin neler okuduğunuzu merak ediyorum doğrusu.

Bu arada SNK için birkaç lakırtı etmek gerekirse. Hikaye kurgusu gayet başarılı ama mangayı okuduğumda biraz hayal kırıklığı yaşamıştım. Çünkü çizimler bana çok vasat gelmişti. Bir aksiyon serisinden ziyade korku serilerine daha çok yakıştığını düşündüğüm deforme bir stil söz konusu ve bu yüzden mangayı bırakıp sadece animeyi takip etmeye karar vermiştim. Ama anime bitince hikaye için tekrar okumaya başladım. Kısacası her ne kadar çizimleri beğenmesem de sırf hikaye için okuduğum bir seri ki birçoklarının seriyi bu yüzden takip ettiğini düşünüyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.