Jump to content

NaokoTe

Üyeler
  • İçerik sayısı

164
  • Son ziyareti

5 Takipçi

NaokoTe hakkında

• Doğum günü 02/12/2001

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

5285 profil görütülenme

NaokoTe üyemizin başarıları

1. "Starish anime dünyasının One Direction'u." diyen fangörl; beni kendinle, Starish'i de One Direction'la bir tutma. Herkes biliyor ki; Starish ezer 8)

2. Karşılaştırma yapamıyorum ikisi arasında T-T Okuduğum en iyi mangalardan biri, gülme krizi geçirttirir ve Sata'ya aşığım tabii ki :D Erika'nın ne ballı olduğunu da sık sık düşünüyorum. Kesinlikle izlenecek bir seri ;)
  3. Sonunda ikinci sezon... Umarım ilk sezon kadar güzel olur ve hayal kırıklığına uğratmazlar :wub:
  4. NaokoTe

Japonca'ya İlk Adım

Direkt roomaji yazıp geçsek olmaz mı T-T Paylaşım için teşekkürler :)
  5. NaokoTe

( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Mangası harikaydı, umarım animesini de yapabilirler :D Ama ne olursa olsun, sonunda çıkıyor :'D Çeviri için şimdiden teşekkürler, ellerinize sağlık :)
  6. NaokoTe

sonunda konu açabildim. merhabaaa ((:

Ne sıkıcısı canım, herkes eğlenceli forumda. Eminim sen de öylesindir :) Hoşgeldin, umarım kalıcı olursun :D (Bu arada Lovely Complex'le açılış ha... Romantikle devam et :D )
  7. Ana kız karakter ve erkeğin yalnız kaldığı sahnelerde sadece ben ve kız mı kalp krizi geçiriyoruz? :D

8. NaokoTe

Bu Hafta Bazı Animeler Gösterimde Olmayacak!

Her an tatil yapmaya hazır Japonlar :D artık alıştık^^
  9. NaokoTe

Merhaba Herkese!

Hoşgeldin Ajuma :) İyi geçiniyoruz zaten, sorun yok :D
  10. Şöyle bir animenin içine atlayasım var... :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Centılboy

Centılboy

Bende narutodaki hinata ile evlenmek istiyorum ama nerdee :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Dimi insanın dalası geliyor böyle balıklama...cennette gidersek olur belki nede olsa dilekler gerçekleşecek diyorlar orada imkansız birşey yokmuş diye duydum...zaten hayalimdir hep birşey isteme hayalim olursa olurda gidersek Bleach animesine girmek isteyeceğim :D

4. Nanilyas

Nanilyas

Sailor Moon a dalıp savaşçı olacaksın :D

11. NaokoTe

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Uta no Prince-sama 2 ve Angel Beats. İkisi de süper :)
  12. NaokoTe

30 saniyede Hyouka

Gül gül öldüm :D Ciddi ciddi izlemeye hazırlanmıştım bir de :D Sonu çok iyiydi ya Chitanda'nın saçmaladığı yerler :P Edit: Houtarou and Chitanda forever :) :wub:
  13. NaokoTe

Merhabalar

Hoşgeldin, ben de Serra :D Zevkini bilemediğim için tavsiye veremeyeceğim ama korkma, tavsiye çoktur bizde :D Umarım kalıcı olursun ve eğlenirsin :)
  14. NaokoTe

merhaba :D

Hoşgeldin, umarım kalıcı olursun :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.