Jump to content

Sudee

Üyeler
  • İçerik sayısı

603
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Sudee kullanıcısının son zaferi 24 Kasım 2016

Sudee en beğenilen içeriğe sahiptir

Sudee hakkında

• Doğum günü 11/07/1999

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

4644 profil görütülenme

Sudee üyemizin başarıları

1. Dragon Force mu end :// Time Lapse Zerefin elinde olduğu için işe yaramadı galiba Ichiya >>>> wıdpğwmd Haftaya iki bölüm var iyi oldu iyi Şimdiii haftaya ki bölüm kim için deniyor acaba?
  2. Hayır durduramazsın bu sadece Erza'ya ait bir skill ...
  3. Japonlar o tarz kızları daha çok seviyor Olay bu Mashima istese Lucy'i 1 senelik aradan sonra tamamen değiştirirdi ki o karakter o olaydan sonra değişmeye yönelikti Ama Mashima bu dostlar kadın karakterler konusunda ondan birşey beklemeyin Aynı tas aynı hamam Ben Lucy'i çok seviyorum, zevk meselesi Ama objektif bir biçimde sıralarsam asla en başa koymam ama yeri üstlerdedir yinede Şimdi büyüsü çok güçlü bir tür değil hatta direk dezavantajlı bir büyü, büyücünün çok büyük manada büyü tüketmesini sağlıyor Lucy her zaman normal bir kızdı. Her zaman en normal oydu Büyü gücünü de imkanlarına göre bayağı geliştirdi (İlk sezondan şimdiye nereye yani) Yani Lucy in karakter gelişimi olarak en başarılı olan kadın karakter oluyor seride (Erkek olan da Gray) Seride kadın karakterler hep aynı ve tek tük işlendi (Erza ve Ultear hariç) bu yüzden aralarında en iyisi Lucy olaya sadece birilerini yenme açısından bakmak mantıksız Ama bende çok sinir oluyorum birçok yerede
  4. Doğru xd Evet Wopdğwşwödld Hatta ekleyeyim >Gerizekalılık derecesinde saf Ama bu onun best olduğunu değiştirmiyor
  5. Yırtık'ı görmedim de Layla >>>>> diğerleri yav Layla başka be Naısl Jude ile evlendi anlamadım arkdş Anna geride çocuk bıraktı galiba bide Ne kötü annesin olm
  6. Yav sen Lucye ne taktın ısjosokwdpkdwpmdmlwdpm Senin Heartfilia 'lalara karşı bir sorunun var bence Moxaokqomdqpmqdppöqd xd Acnologia harcanmayacak merak etme planını Zeref ele geçirecek o kadar ://
  7. Hayır yani sadece amacını öğrensek o da yeter Gına geldi serinin şu hallerinden artık Anna geldi, güzel geldi ama onda da çok mantıksızlıklar var Bakalım nasıl bağlanacak
  8. Bende onu anlamadım krdşm Yani istese çok rahat alırdı Fairy Heart'ı şu zamana kadar Tamam madem amaç sıfırlama Neden End peşinde koştun? :// Yani hala Zerefin gerçek motivasyonunu bilmiyoruz Gerçekten çok salakça bitecek
  9. Evet Ya olay yenememeleri değil pek Yani Gray de biliyor ne olacağını,ayrıca Mavis demiş size planım var bekleyin diye Size gelen bu adrenalin ne krdşm? Yani Lucy neler olacağını bilmiyor ama Gray biliyor ne kadar mantıklı o kitabı açmak Mashima gerçekten bitirmek istiyor seriyi ama bunu yaparken aptal aptal ilerleme yapıyor Umarım End vs Zeref kötü olmass Bu arada Zerefin resetleme işi işe yararsa dünya nasıl etkilenir? İlgi çekici olur yav
  10. Gerizekalı Mavi bir kediye güvenmek ne kadar mantıklı olabilir? Yani Gray aptalmısın çocuğum? Lucy 'ninde birşeyden haberi yok safına açacak kitabı
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.