Jump to content

FlagellumDei

Kayıtlı Üye
    21
  • Last visited

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

FlagellumDei's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

1. selam arkadaşlar ana karakterin ülke kurup diğer ülkeleri feth ettiyi animeleri önerin. not: ana karakt (saf,mal ve aşırı iyi birisi) olmasın lütfen öyle animeleri en fazla 1 bölüm izleyip bırakıyorum
  2. selam arkadaşlar, önce zayıfken sonra güçlenen ana karaktere sahip animeleri önerin. ama aptal,saf ve sürekli bağıran bir ana karakter olmasa daha iyi.
  3. selam arkadaşlar, ana karakterin sıfırdan krallık kurduğu, veya mevcut krallığı imparatorluk yaptığı animeleri önerin. not: ana karakter fazla mal ve saf olmasın. şimdiden teşekkürler
  4. öneriler için teşekkürler, önerdiğin animelerin çoğunu izledim, izlemediklerimin konusuna baktığım zaman beğenmedim maalesef.
  5. öneriler için teşekkürler, ama maalesef önerdiğin animeler istediğim gibi değil
  6. selam arkadaşlar, ana karakterin güçlenmek için herşeyi yaptığı animeleri önerin.
  7. arkadaşlar ana karakterin kötülüğe hizmet ettiği animeleri önerin
  8. önerilerin için teşekkür ederim, ama önerdiğin çoğu anime benim istediğim gibi değil. Ben daha çok yüz binlerce ordunun savaştığı her detayını gösterdiği anime önerisi istedim, Örneğin Kingdom gibi.
  9. selam arkadaşlar orta çağ savaş animeleri önere bilirmisiniz? yüzbinlerce ordunun savaştığı animeler savaşın her detayını falan göstersin. öyle bir anime varsa önerin lütfen not : kingdom,Arslan senki, izledim
  10. selam arkadaşlar kingdom gibi güzel savaş sahneleri olan anime önerin lütfen.
  11. selam. orta çağ da geçen, büyülerin olduğu, ana karakterin fazla mal saf olmadığı animeleri önerin
  12. ana arakterin saf mal sürekli dayak yemediği anime önerin.
  13. ana karakterin saf,mal,sürekli dayak diyen,aptal olmadığı animeleri önerin
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.