Jump to content

debe78

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

debe78 kullanıcısının paylaşımları

1. debe78

Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler

"Hajime no İppo -- Sendo Takeshi" bence ana karakter olması gereken kişilerden biri...
  2. debe78

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet İzledim Alttaki D.Gray-Man izledin mi?
  3. Avangers'ın filmini sevmiştim ama nedense animesi o kadar da güzel olmazmış gibime geliyor,umarım yanılıyorumdur :D
  4. Bu 4.sezon gelmeyecek demek oluyor sanırım,çok sevdiğim bir anime serisiydi 26.ciltte bitmesine üzüldüm açıkçası :(
  5. debe78

Nisan 2014 Animeleri Tanıtımı

Bu kadar animenin videosunu bulmak,siteye eklemek filan zor olmuş olmalı,emekleriniz için teşekkürler Türkanime ekibi, ve beklediğim animeler sonunda geliyor :D
  6. Açıkça söylemek gerekirse,1-2 tanesi dışında diğerlerini hiç benzetemedim,hele de Brook ile Kise berbattı bence :D Ama orta da emek de var hakkını vermek lzm,biraz daha çalışsa yapabilir belki,Bu arada Orochimaru'yu iyi yapmış onu atlamayalım :D
  7. debe78

En Çok Beklenen Bahar Animeleri Top 20

Sabırsızlıkla beklediğim 3-5 tane anime var umarım en yakın zamanda hepsi yayınlanmaya başlar,Paylaşım için teşekkürler Türkanime :D
  8. Bu "Donten" parçası Gintama animesinin opening'i,aynı parçayımı kullanıcak yani Naruto :D
  9. debe78

( 12 / 12 ) Busou Shinki

Konusu güzele benziyor çevirdiğiniz gün bitiririm herhalde :D
  10. debe78

Günün Fotoğrafı

SiyahBeyaz'ın fotoğraflarını çok beğendim ama diğerleri de güzeldi...
  11. debe78

Günün Fotoğrafı

Bence çok güzel olmuş paylaşmaya devam et :D 3.olan 1.den daha güzel bence :D
  12. Çevirecek arkadaşlara başarılar diyim bari bende napim :D
  13. 1-Forumun en tanınmış / popüler üyesi = Hokage_Minato 2-Forumun en geyiği = Bilmiyorum :D 3- Forumun en aktif üyesi =Hokage_Minato 4-Forumun en şamatacısı =Hiç bakmadım :) 5-Forum da en güzel avatar kimin = Tabi ki benim :D 6-Forum da özlediğiniz üye = Kavurma (Gerçekten nick i bu :D) 7-Forum da en suskun üye =SUNA 8-Forum da en iyi Fanclub= SeinenFC 9-Forum da en aktif konu =Muhabbet mekanı 10- Forumun en ____________________________?? çalışkanı = Tabi ki yine Hokage_Minato :D
  14. debe78

AnimeTürkİndir (Anime Download Sitesi)

Gerçekten çok güzel çalışmalarınız var,eğer paylaşabileceğim bir site bulursam kesinlikle paylaşıcam...
  15. debe78

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart Sayısı - ÇOK YAKINDA -

Gelmesine az kaldı demek,Merakla bekliyorum bakalım nasıl bişi olacak :D
  16. Anime tavsiyesi isteyenler bana mesaj atabilir,elimden geldiğince yardımcı olurum :)

1. Barış D. Baryshx
    2. Ichimaru Gin

Ichimaru Gin

Kisisel konusmak dha iyi olur diye yazmistir. bna versen iyi olur cidden önerir misin ?

17. debe78

Yeni Break Blade Animesinin Detayları

Aslında mecha animelerini sevmem ama bunun tanıtım videosu güzeldi,yayınlandığında büyük ihtimal izlerim :D
  18. debe78

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart Sayısı - ÇOK YAKINDA -

Hayırlı olsun,kesinlikle takip edicem bu dergiyi :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.