Jump to content

Oquzhan92

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Oquzhan92 reacted to Hokage_Minato in Fairy Tail Ara Veriyor Fairy Tail Best Devam Edicek.   
    Bugün Fairy Tail'in ara vermeden önce son bölümü çıktı (175.Bölüm) bunun üzerine Hiro mashima twit attı.
    Hiro mashima : Bugün yayınlanan son bölüm itibari ile Anime'de emeği geçen ve her zaman destekleyenlerine teşekkürlerini iletti ve Orjinall fairy tail'in günün birinde devam edebileceği haberinide yine belirtti.

Kaynak Oquzhan92
  2. Beğen
    Oquzhan92 got a reaction from Hokage_Minato in Fairy Tail Ara Veriyor Fairy Tail Best Devam Edicek.   
    Arkadaşlar, haberin çoğu alıntı kaynak gösterseydiniz keşke adminin yazdığını kendi fairy tail facebook sayfamızda ben yazmıştım neyse.
    Gelelim benim bildiklerime, Anime şuanda bitti tokyo kanalı fairy tail'in yerine yeni bir anime koydu ama Hiro daha öncede bugünde yazdı ki animeyi devam ettirecek ama ne zaman devam eder belli değil ama manga son sürat devam ediyor.
    Fairy Tail Best ise 4.Nisanda yayınlanmaya başlıcak ve Fairy Tail'in en iyi bölümlerinide yeniden düzenleyerek( Daha iyi çizim, kan vb ögeler koyarak) Tokyo kanalı yayınlıcak.
  3. Beğen
    Oquzhan92 got a reaction from Cold Dewil in Fairy Tail Ara Veriyor Fairy Tail Best Devam Edicek.   
    Arkadaşlar, haberin çoğu alıntı kaynak gösterseydiniz keşke adminin yazdığını kendi fairy tail facebook sayfamızda ben yazmıştım neyse.
    Gelelim benim bildiklerime, Anime şuanda bitti tokyo kanalı fairy tail'in yerine yeni bir anime koydu ama Hiro daha öncede bugünde yazdı ki animeyi devam ettirecek ama ne zaman devam eder belli değil ama manga son sürat devam ediyor.
    Fairy Tail Best ise 4.Nisanda yayınlanmaya başlıcak ve Fairy Tail'in en iyi bölümlerinide yeniden düzenleyerek( Daha iyi çizim, kan vb ögeler koyarak) Tokyo kanalı yayınlıcak.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.