Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Cold Dewil kullanıcısının son zaferi 30 Ağustos 2015

Cold Dewil en beğenilen içeriğe sahiptir

Cold Dewil hakkında

• Doğum günü 01/03/1992

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

240049 profil görütülenme

Cold Dewil üyemizin başarıları

1. Çok Teşekkürler :) Ferrari olmayınca, Tibete yolculuk uzun sürdü. Şaka maka sınavlar özel işler,durumlar falan aklıma gelmedi. Geldiğinde de şifremi unutmuştum :D Neyse bir ara pm dan anlatırım tenks tekrardan kutladığın için yavrucum :D Cok teşekkürler barış adminim :)
  2. Amin çok teşekkür ederim :) Ps:Ben buldum onu attığım tarihte daha 2. CDsi piyasaya çıkmadığından bulamamıştım Tnx bro geçen senede aynı videoyu yollamıştın darısı daha nice senelere ( smile sistemini unuttuğum dan yazar burda baş parmak yolluyor ) Teşekkürler abla :D Yolladığın herşey kabulümdür :* Daha nice birlikte senelere :) (Amcalar falan nasıllar asdfsa :D ) Teşekkür ederim:) Whatsuptan pm attimda çift tik görüpte dönmemistin bana diye hatırlıyorum yavrucum :( Kutlamadiysam çünkü katirlar kovalasın beni :( 2 elim kanda dahi olsa bu sene buraya konunun acicam hatta :D Ps: Kutlayan herkese sonsuz teşekkür ve sevgiler burdan :* Bu aralar animeleri dizilerle aldattigimdan ve finallerle kolkola gezdiğim için gelemiyorum malesef :( ama yavaş yavaş gene mesken tutarım buraları da :) Hepinize sağlıcakla ve d.gunu geçen herkesinde doğum gününü kutluyorum :)
  3. Kiznaiver izleyen biri Bölüm 12'deki Ost'yi söyleyebilir mi acep ? 3 saattir interneti talan ettim -.-''

4. Bayram Hediyesi D.Grayman >.< Gerçi kadrodaki yeni seiyuularla kafa allak bullak oldu T.T

5. İyi bayramlar bütün forumdaşlara :)

6. Rukia Hariç Bleach serisindeki tüm bayan karakterlerde olabilirdi :D PS: Bknz en yakın örnek Matsumoto <3
  7. Gintamadan Otae olsa daha mantıklı olurdu kanımca.Tuttuğunu kopartmayı geçtim,Şiş-Goril kebab yapar
  8. Hızlı davranılıp açılmış konu gururlandım... Daha nice 19 Mayıslara,Atayı hatırlayıp kutlamalara... PS: @Barış D. Baryshx Gençsin sen genç kal adminim :D
  9. Gençliğimde gördüğüm 2. silahlı saldırı.Sudan sebeble millet birbirine silah çekiyo.Ben gene ortasında kaldım -.-' Neyseki sağ salimiz.

1. Kadir-

Kadir-

İyi kurtulmuşsun yine :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Çekirge 1 sıçrıyor,2 Sıçrıyor...3. De Sıç#@yor :D

3. Kadir-
  10. Koltuğa oturtulunca kutlanmış sayılıyor bizde. İlla stattda gösteri olsun dememek lazım. Sonra 1 hafta, kutlayan kızların etek boyları tartışılıyor. Bknz: Geçen yıl
  11. Bütün herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarım... Daha nice kutlamak,hatırlayıp,balkon ve pencerelerde bayrak sallandırmaları dileğiyle... PS: Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 günü kurulmasının onuruna, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından sadece Türk çocuklarına değil, bütün Dünya çocuklarına armağan edilen, her yıl 23 Nisan günü kutlanan, Türkiye’nin milli bayramıdır. 23 Nisan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ve dolayısıyla da halkın yönetime tam anlamıyla hakim olmasının ilk günü
  12. İnsan garipsiyor. Dünyayı yakacak güçte biri ile dünyanın en işsiz adamını aynı seiyuu seslendiriyor. Akainu vs Madao :D

13. Muhteşem Yüzyıla bakarken ki hayallerim...Ben padişah olsam ilk işim haremi yeşil eriklerle doldurmak olurdu.Padişahım arkadaş hayaller vs hayatlar :|

1. veritas

veritas

yürü bea!

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Oylar bağanaa :D

3. veritas

veritas

hareme duş başlıkları koydur tuz atsın eriklerin üstüne *ağzım sulandı*

14. Açık kedi maması kilosu 7 lira...

Proplan 3 kg 81 lira...

Bu akşamda sana gene tavuk ciğeri be güzelim :i:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Heee kolay gelsin o zaman :D Umarım ilerde düşünürsün

3. Heimatlos

Heimatlos

vallahi ileride eşşek sıpası beslemeyi düşünüyorum :D neyse eyvallah :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Ahahhaha :D :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.