Jump to content

veritas

Üyeler
  • İçerik sayısı

642
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

veritas kullanıcısının son zaferi 8 Mart 2018

veritas en beğenilen içeriğe sahiptir

6 Takipçi

veritas hakkında

• Doğum günü 11 Ekim

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

63532 profil görütülenme
  1. veritas

Fate Grand Order (Oyun İncelemesi)

oyanayan var mı bunu? Hiç SQ aldınız mı? Nasıl aldınız ben VPN ile giriyorum bulamadım güvenli bir yol.
  2. veritas

TürkAnimeTv Genel İzleyici Anketi

Selam. Aa anket hemen katılayım.
  3. Uzun zaman sonra üye olduğum bir siteyi hatırlayıp üyeliğim silinmediği için giriş yapınca ben: 3fc.jpg

4. veritas

Fate Grand Order (Oyun İncelemesi)

Grand sphere oyunu bugün kapanıyor bu arada. Vay be fgo karşısında nasılda ezilmiş yazık. Oyunu 1 senedir oynuyordum diğer oyuncularla discordda ağlaşıyoruz şu an :D Fgo yüklemeyi denedim bilgisayar kaldırmadı bu arada. O kadarda memu yüklemiştim. Buna bir çözüm yoksa size iyi eğlenceler diliyorum.
  5. Fate stay night serisine girmek isteyip nereden başlayacağını bilmeyenler için bulabilecekleri en kısa cevap

İngilizcen var mı?

Evet->Bir seriye ayıracak en az 60 saat vaktin var mı?

Evet-Visual Novel

Bu iki sorudan bir ve ya daha fazlasına cevabım Hayır- Çıkış tarihine göre izleyin.

1. Gallardo

Gallardo

Ben ''Zero spoilerı yiyeceğime Stay Night spoilerı yerim'' deyip Zero'dan başladım pişman değilim. Sıfır spoiler ile Zero izlemenin keyfini başka hiçbir Fate serisinin vereceğini sanmıyorum.

2. veritas

veritas

Bizden geçti artık ama iyi yapmışsın.

6. anime olarak bu sezon çok umut vaat edici. zombieland saga izleyeceğim ilk ve son idol animesi olacak muhtemelen. Şöyle doomslayer'ın fantazi dünyasına yollandığı soft-berserk tadında goblin slayer var. index 3 geldi bana şu seriye girmem gerektiğini hatırlattı. Tensei slime gerek en iyi isekai gerekse bu sezonun en iyisi olmaya en yakını bence. Bunu  overlord konosuba falan görmüş biri olarak söylüyorum hemde. snk falan fix zaten.

Tek sorun izleyecek vakit bulmakta artık.

1. Gallardo

Gallardo

Konosuba zaten isekai yönünden ziyade komedisiyle ön plana çıkan bir seri ?

7. Kaiji sever arkadaşlara soru: 2. sezon olan "hakairoku hen" yabancı sitelerde 26 bölüm iken bu sitede 25 bölüm final vermiş. Bunun nedenini açıklayacak bir arkadaş var mıdır?

1. sShoguNn

sShoguNn

Sitede sayfasında özetinin altında nedeni yazıyor:

http://www.turkanime.tv/anime/gyakkyou-burai-kaiji-hakairoku-hen

"Serinin 2. sezonudur. 14. Bölüm özet olduğundan çevrilmemiştir, normalde 26 bölümdür."

2. veritas

veritas

google'dan direk ilk bölümün linkine tıklayınca özeti okumaya gerek duymadım tabii :/

saolasın.

8. yeşil naruto vs bum bum sasuke...MHA yorumlarında beni en çok güldüren yorumlardan sadece biri

9. Hikayelerimin reklamını da yapmasam uğrayacağım yok gibi hissedip geldim.

Fate stay night UBW sevenleri pek çok anime karakterini katıp blendarladığım hikayeme beklerim.

https://www.wattpad.com/625290408-fate-stay-night-unlimited-mashup-work-b%C3%B6l%C3%BCmleri

10. https://anilist.co/user/veritasmahwa/

myanimelist yokken idareten gireyim dedim daha çok sevdim.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Cık, beğenmedim ben

2. Gallardo

Gallardo

Favorilerin üst sınırı yüksek görünüyor. İyi bir alternatif olabilir.

11. thor ragnarok'un "get help" sahnesini japonca izleyen varsa linke buyursun

get help jojo style

12. Ne kadar zekiyim yahu. Spoiler yemeden yapılan şakalardan infinity wars sonunu çözdüm...hay kafama :(

1. Leffwn

Leffwn

Yok yok sorun yok. O sonuç tam bir sonuç çıkmayacak :D 2. filmden bir şeyler duyarsan kötü olacak :D

2. veritas

veritas

Öyle mi diyorsun? Peki o halde

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.