Jump to content

Hiiyyep Gordneel

Üyeler
  • İçerik sayısı

169
  • Son ziyareti

Hiiyyep Gordneel kullanıcısının paylaşımları

1. Hiiyyep Gordneel

Koleksiyonunuz var mı?

1 yumurtada bana yolla aga :D
  2. Hiiyyep Gordneel

Koleksiyonunuz var mı?

Benimde kartlar var ^^; Yugioh karışık 170 ila 120 kart var Beyblade var 12 tane Bakugan var 12 tane Çok hoşuma gidiyor koleksiyon yapmak Beyblade eski sezonların koleksiyonunuda başlamayı düşünüyorum ^^
  3. Ahahahah :D ama hala bu animemi çakamadım :ph34r:
  4. İyide film diyorsunuz ama anime bölümüne açmışsınız ? daha çakamadım bu bir anime mi ? :huh:
  5. Hiiyyep Gordneel

Yankı Karakter Yorumluyor[2] Kirito Part 1

Animeyi bitirmiştim spoiler yemedim yaşasın ! :D :lol: Bu arada söyleyim dedim onun adı hatırladığıma göre Kirigaya Kazuto idi sen kiriya yazmışsın :ph34r: -_-
  6. Hiiyyep Gordneel

Naruto (Spoiler İçerir)

Nebilim konu uzun süre olduğu için uyarıyım dedim :D
  7. Hiiyyep Gordneel

Naruto (Spoiler İçerir)

Eski konuları hortlatmak ban sebebi biliyosunuz dimi :blink:
  8. Hiiyyep Gordneel

One Piece’e Yeniden Ara Veriliyor

Mangaka olmak istiyordum ama vazgeçebilirim :D harbiden bir hasta oldu ardından hemen diğeri yazık ya 3:
  9. Hiiyyep Gordneel

FT MANGA SPOİLER !! Benden ressam olur!

Ayyy lenine kurbhaaannn .x .x :D
  10. Hiiyyep Gordneel

Büyü türü ?

Genelde herkes dragon slayer ben yıldız büyücü lucy ile yalnız kaldım :ph34r: :lol:
  11. Hiiyyep Gordneel

Git gide iyileşiyor ha gayret :D
  12. Hiiyyep Gordneel

MeP StudiO :P

Kakashi-sensei cim :D zaten 2-3 kişiylede bir mep projesi yürütülebilir bence vaz geçmeyin ^o^
  13. Hiiyyep Gordneel

Animelerdeki Saçmalıklar

PEk benzeri gibi ama benzemeyedebilir yani konuyla ilgisi olmayabilir ama(100. iletim yuhuuu :lol: ) One piece sevmiyorum çünkü adamlar kocaman oluyo burnu pinokyo gibi oluyo adam dev gibi 4 metre yani artık çocuğun kolunun falan uzamasını bile görmezden geldim ağzı yüzünün %70 lik kısmını kapsıyor o yüzden op sevmiyorum yani :P
  14. Hiiyyep Gordneel

Zaten ben mangaka olamam :D ama iyi seneryo yazarım hayal gücüm Antalya'nın dağları kadar derin :D
  15. Hiiyyep Gordneel

Biliyormusun sadece Naruto'da kopya çektim diiğerlerini bakarak çizdim :D Hem konuyu nereye bağladın abi sen ya :lol:
  16. Hiiyyep Gordneel

Bitane Lucy yaptım anneler gününe özel de atmaya üşeniyorum :ph34r: Gel sende istek yolla :D sıkıntıdan çiziyom teyzemlerde çizdim ^^ :D
  17. Hiiyyep Gordneel

En Zeki Anime Karakterleri

Lucy Heartfilia-Fairy Tail
  18. Exia arkadaşımızda Mep konusunda çalışmada bulundu ama herhalde bitti veya iptal oldu çünkü gruba ulaşılamıyor. Bu yüzden bizde bir mep çalışması yapmaya çalışacağız... Kurallar: 1.İstediğiniz animeden olabilir. 2.Size verilen part dışında kendiniz part yapamazsınız 3.altyazı olmayacak 4.Anime sesleri olmayacak Bir tane müzik bulun ve burada yoruma koyun.Copryight içermeyen.Ve değerlendirelim hangisi güzelse o müziği seçelim.Bir arkadaşımız müziği bölümlere ayırsın.Yani mesela 5 kişiysek 5 bölüme ayırsın.Bölümleri dağıtsın amv'mizi yapalım youtube kanalımıza koyalım.O arkadaş koyduğumuz videoları alsın birleştirsin ve yayınlasın.O arkadaş kendi de yapabilir amv...
  19. Hiiyyep Gordneel

☜ 404 Çeviri Grubu ☞

Ben de çeviri işinden pek anlamam ama font bulup animeye göre ayarlayabilirim.Renklerini ve düzenlemeyi,hata varsa falan bakarım ama yeterli değilse zaten almazsınız ^^
  20. Hiiyyep Gordneel

Güldürmek için çizmiyorum zaten en fazla bu kadar :D Resmim kötü :D Ama yine de hoşunuza gidiyor ya çizeceğim ^^ :lol:
  21. Hiiyyep Gordneel

İltifat için teşekkürler ^^ Merak etme İchigo'yu da çizerim ama çok istek geldi ya :D 9.sırada İchigo :P sıra yanlış olabilir çizdiklerim olabilir o yüzden sıra yanlış olabilir ama 5+ yani 5den fazla sırada :D
  22. Hiiyyep Gordneel

Şimdi Len'i çizdim onu koycam takip etin :D <3 Onlarıda çizcem 6. 7. sıradalar ok ? :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.