Jump to content

Hiiyyep Gordneel

Üyeler
  • İçerik sayısı

169
  • Son ziyareti

Hiiyyep Gordneel kullanıcısının paylaşımları

1. Hiiyyep Gordneel

Mavis vs Zeref

Bence Mavis çünkü arkası var :D Fairy Tail'e güvenerek her engeli aşabilir.Ama Zeref yaşamak bile istemiyor o yüzden Mavis kazanır ^^ Üstelik Mavis Achnologia'yı bile yener neden? Çünkü Fairy Kalkan'ı var :P herşeyi korur ama süre zarfı var işte işin içinde <_< bu yüzden onu sona saklar ama sonuçta yener diye düşünüyorum ^^ Mavis CUTEEEE :wub:
  2. O değilde çeviri zor iş beav hangi programı kullanıyorsunuz ? ö.m. atın konuyu dağıtmak istemem -_-
  3. Hiiyyep Gordneel

En gereksiz anime karakterleri ?

Fairy Tail'deki Eisenwald'dır bence :P B) ;) ;)
  4. Hiiyyep Gordneel

Rütbe Derecelendirme

0 - 49 > Amatör 51 - 99 > Acemi Animeci 101 - 499 > Animeci 501 - 999 > Yorumatar 1001 - 1999 > Anime Manyağı 2001 - 2999 > Otaku böle olsa daha iyi :P
  5. Hiiyyep Gordneel

FT MANGA SPOİLER !! Benden ressam olur!

düz mantık denilir ona :D
  6. Hiiyyep Gordneel

Kopya kağıdıda değilki yaptığım şu (leptobum var).Kağıdı alıp leptobun üstüne koydum çizdim :D Düz mantık level.546584
  7. Hiiyyep Gordneel

Sende abidik gübidik bişi çiz herkesi güldür :D
  8. Hiiyyep Gordneel

Güldürüyorum ya bunlarla herkesi o bana yeter :D
  9. Hiiyyep Gordneel

Bende farkettim onu :D Naruto Sennin mod'a geçerken hata yapmış :D
  10. Hiiyyep Gordneel

Şimdide karşınızda NARUTO!!!! Bunu 5-6 ay önce yapmıştım :D Bide kopya kağıdı kullanmıştım :D Resmimi geliştirmişim Erza'ya göre bu Naruto kötü :P Ben bir RESSAMIM!
  11. Hiiyyep Gordneel

Naruto Sezon 1 MKV İndir 480P

Aynen bence devamını getir işe yararsa Amv designer'lar yani benim gibi :D amv yapanlar'a çok işe yarar.
  12. Hiiyyep Gordneel

Yaaa :D mangakaları bile geçtim :DD
  13. Hiiyyep Gordneel

WAOW! teşekkürlerrrrr <3
  14. Hiiyyep Gordneel

:D Eee ne demiş Naruto pes etmekten pes ettim ^^ :D Onu nasıl yapcam sensei ? :D
  15. Hiiyyep Gordneel

Oyy Kawaii mod :wub: Erza bide en sevdiğim karekter olcak :D
  16. Arkadaşlar çizimde berbatım biliyorum ^^ :D Hatta bir arkadaşım animeye küfretmişsin maşşallah demişti :D Yinede ben bir RESSAMIM! :D (kendi çapımda :wub: ) Yeni Resim eklenmiştir! :P Yerin dibi not:Çizilmeye çalışan karekter Erza Scarlet Naruto'cular Naruto'dan soğur .... Len Kagamine'ciler üstüme atlar.... Anneme anneler günü için yaptığım Git gide iyileşiyor :ph34r: Derste sıkıntıdan salladım , chibi çizmeye çalıştım bide :D Yerin dibi not:Hiçbir karekteri çizmeye çalışmadım ancak Neji Hyuuga ya benzeterek bişiyler çizmeye çalıştım :3 Baka To Test To Shoukanjuu hayranlıkla izlediğim animede Akihisa Yoshii'nin varlık'ı ^_^ :rolleyes: resim yeteneğim gelişiyor ^_^ Gray-sama benim yüzümden öldü :DD
  17. Öyle bir şey olaydı dünya çok daha iyi biryer olurdu :D
  18. Hiiyyep Gordneel

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

İzleyemedim xd Ama Şimdi Mirai Nikki izliycem :3
  19. Animenin Adı: Cuticle Tantei Inaba / キューティクル探偵因幡 Türkçe Adı: Kütikül Dedektif Inaba İngilizce Adı: Cuticle Detective Inaba Bölüm Sayısı: 12 Türü: Aksiyon, Komedi, Gizem, Shounen Yayın Tarihi: 4 Ocak 2013 Alıntıdır. :rolleyes:
  20. Hiiyyep Gordneel

Amv yardım

Kardeş hevesin kırılmasın ama Vegas pro işidir yani ben bile vegasın çeyreğini çözememişimdir ki 2 yıldır vegas kullanıyorum.Baya zor bişeydir ve en azından 1 tane bile ders izlemediysen daha kolay programlar kullanmanı tavsiye ederim. Örneğin:Camtasia Studio:Çok kolaydır ayrıca intro falan yapabilirsin videoyu kesebilir biçebilir herşeyi yapabilirsin ^^ Ha ben vegas kullancam diyosan ozaman ders alman için bu kişiyi tavsiye ederim.Youtube'a yaz bunu; RequiemEaqLe
  21. Hiiyyep Gordneel

Mavis!!?? (Spoiler İçerir)

Bence Mavis'in büyüsü 3 peri kuralı değil bunlardan ikisi yani Peri Kalkanı vardı bence o Peri Kalkanı yapabiliyor.Ayrıca Fairy Glitter de başkalarına verebiliyor o.O :3 yinede güçlü bir büyücü :3 Gücümü bilmiyorlar :( -Mavis :D
  22. ''Bu dünyada yalnızlıktan yana olanlar vardır ama yalnızlığa katlanabilen yoktur.'' Makarov Dreyar

23. Hiiyyep Gordneel

MEP Projesi | Editör Aranıyor

Nerde mep Orda ben hep :D
  24. Hiiyyep Gordneel

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

sword art online pandora hearts (çıkmış olabilir) fairy tail
  25. arkadaşlar anime sözleri konsuu açıldı ama fairy tail yok bu yüzden fairy tail sözlerinizi buraya yazın (sohbet yerine de yazabilridim kurallara aykırı olursa kilitleyin)O
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.