Jump to content

sewda

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    sewda reacted to Hokage_Minato in Çevirisi Askıya Alınan Animeler (Güncellendi.)   
    Askıya alınmış çevirisinin devam etme mümkünatı olmayan animeleri tespit edip, seyrinize sunmak için amatör ama tutkulu bir çalışma sürdürüyoruz.
    Bazı animelerin çevirmenlerinin işleri veya başka sebepler ile yarıda bırakmak zorunda kaldığı projeler mevcut bunları bir nebze olsun azaltmak adına elimizden geldiğince devam ettirmeye çalışacağız. Önceliğimiz anket sonuçlarına göre belirlenecektir.

Listede mevcut devam edenler olabilir yavaş yavaş listeyi toparlamaktayız. Oluşabilecek yanlışlıklar adına özür dileriz.

Not: Oy kullanırken her 3 grubada oy vermeniz gerekmektedir.
    Yukarıdaki serilerin çevirisini almak isteyip, kararsız kalan çevirmenler için;
    Yukarıdaki oylama ile önce çevirilmesini istediğiniz animeleri belirleyebilirsiniz.

Size yardımcı olacak Tam Çeviri Rehberi için Tıklayın.
  2. Beğen
    sewda reacted to sewda in Japon Bebekleri   
    çok tatlılar hepsi japonyaya gidersem sizede getircem o bebeklerden.:)
  3. Beğen
    sewda got a reaction from vuu in Japon Bebekleri   
    çok tatlılar hepsi japonyaya gidersem sizede getircem o bebeklerden.:)
  4. Beğen
    sewda reacted to Hokage_Minato in Kamisama Kiss OAD Geliyor   
    Shoujo Serisine İki Yeni Anime
    Hakusensha, Julietta Suzuki’nin Kamisama Kiss mangasının 16. cildi ile birlikte OAD çıkarılacağını onayladı. DVD’de “Kamisama, Suterareru” ve “Kamisama, Onsen ni Iku” adlı iki yeni anime olacak. Animelerden birisi manganın 15. cildinin hikayesine bağlı olarak hazırlanacak, diğeri ise tamamen yeni ve orijinal bir konu içerecek. Diskte ayrıca bir banyo sahnesi de yer alacak. Manganın 2012 sonbahar dönemi animesindeki yapımcıları ve seiyuuları OAD için iş başına geçecek. Anime serisinde olduğu gibi, TMS Entertainment stüdyosunda Akitaro Daichi yönetmen koltuğuna oturacak.

Paket, 20 Ağustos’ta 3300 Yen (yaklaşık 60 TL) karşılığında satışa sunulacak. Tabi Türkiye’de böyle bir satış görmemiz henüz mümkün değil.
    Babası kumar borçları yüzünden kaçıp kendisini terk ettikten sonra Nanami evsiz kalmıştır. Nanami’yi köpeğin saldırısından kurtaran bir adam, evinde kalmasını önerir. Evsiz kalan Nanami hiç itiraz etmeden kabul eder. Ancak adamın evi aslında bir tapınaktır ve Nanami de farkında olmadan oranın tanrısı olmuştur.
    Kuzey Amerika’da Viz Media tarafından yayınlanan manga, 2012 sonbahar döneminde Kamisama Hajimemashita adlı animeye uyarlanmıştı.
    Anime serisini beğenmiş miydiniz?

Kaynak AnimeFantastica
  5. Beğen
    sewda reacted to sewda in ☜ 404 Çeviri Grubu ☞   
    kolay gelsin .cevirleriniz su gibi aksın.
  6. Beğen
    sewda got a reaction from uchiha_n in ( 17 / 24 ) Chibi Vampire Karin   
    bende daha izlemedim sonra izlerim dediklerimden.
  7. Beğen
    sewda got a reaction from ozmet1231 in Anime Karakter türünüz   
    ben kim oluyorum daha cıkaramadım.
  8. Beğen
    sewda reacted to sewda in Anime Karakter türünüz   
    ben kim oluyorum daha cıkaramadım.
  9. Beğen
    sewda reacted to sewda in TÜRKAN!ME E-Dergi Ocak 2011   
    emeğinize sağlık.yeni okuma fırsatım oldu.gerçekten iyi.
  10. Beğen
    sewda reacted to sewda in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    Gece evi serisi bütün kitapları güzel.wampir günlükleri alacakarlık açlık oyunları sesizlik.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.