Jump to content

Morgion

Üyeler
  • İçerik sayısı

831
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Morgion kullanıcısının paylaşımları

1. Morgion

One Piece’e Yeniden Ara Veriliyor

Fikrini bana karşın yazarsa biri,cevap veririm.
  2. Morgion

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Kim Yaptıysa Çok Ayıp etmiş ama komik birde çok fazla küfür var Çevirmen bile böyle dediyse,seriyi düşemiyorum. Küfürlü de olsa çok içten bir isyan :D
  3. Morgion

Arkadaş sizi bana parayla mı veriyorlar,çekiyorum galiba sizi. Psikolojik diyorum numara mı diyorum. Bir insan zihinsel olarak yorgunsa fiziksel olarak savunmasız hale düşer bunu diyorum ben. Hiç unutmam son sınavlara girmemek için bahane arıyordum cidi cidi düşünüyordum ne yapıcam ben diye,ertesi gün 1 ay yatalak oldum,nedeni de kaslar zehirli bir sıvı üretir bazen,yorgunluktan olur bu,uyandığımda kıpırdadığımda ışığı görüyordum,o derece çileli bir ağrı. Aynı mesele buda zihinsel olarak tatil yapması lazım yorgun,doğal olarak bahane arıyor ara vermek için beyinde tetikliyor kendini,savunması çöküyor vücudun sonra kısmet hangi hastalık gelirse...
  4. Morgion

O da olabilir,ama pek sanmıyorum çünkü zaten ilgi düzeyi çok yüksek bu sinirlendirir aksine okuyucusun gerçekten de yorulmuş gibi geliyor bana,hastalığı bahane ediyor.
  5. Morgion

zaten 3 bölüm hazır elinde,ama onların amacı çok farklı belirli bir takvimde olduğundan onları yayınlamazlar
  6. Morgion

Onla alakası yok one piece daha yeni başladı,işleyecek 10 yılık rahat konusu var sonu daha çok uzak.....
  7. Morgion

Psikolojik hacı,mangakalar 5 yıldan fazla seri yaparsa böyle hastalanıyor,istiyorlar psikolojik olarak hastalanıyorlar. Ağır çalışma şartlarından böyleler anlayabiliyorum onları da ama yaş aldı başını gitti,artık kendine dikkat et biraz git 1-2 ay adam akılı tatil yap sonra dön,böyle olur olmadık yerde hastalanırsan olmaz.
  8. Keşke devam etse seri,özeldim vala bu kadar içten türk kişiliğine yakın bir başrol görmedim diyebilirim. Tam halk adamı arkadaş,günde 7 posta dayak yer,bunu da gururlar söyler :D
  9. Veritas ne güne duruyor be ya......
  10. Morgion

Shingeki no Kyojin

İzlemedim onu,izlediklerim arasında dedim zaten :) bir bakarım ona da
  11. Morgion

Shingeki no Kyojin

Kesinlikle haklısın,konu tam olarak orjinal değil miten ve kurandan kesitler var. Büyük bir esinlenme var,gerçi kendine özgü özellikler var baya ama öyle büyük bir artısı yok animenin. Hani en iyilerden örnek veriyorum,vagapundun çizimleri en iyisidir,one piece konuları çok derin işler etkiler seni,bleachte güzel tasarımlar vardır,naruto da güzel dövüşler vardır diye översin ya. Bu animenin öyle aham şaham bir artısı yok. He bu sene izlediğim en iyi anime bana göre ama,geçen sene sao nasıl abartıldıysa aynı mesele,bol bol reklamı olan bir seri,he saodan daha iyi katlarca hemde ama bir şeyi de abartmayın abi ya...
  12. Morgion

One Piece Neden Sevilmez?

İçimdekileri söylemişsin,aynen katılıyorum,1-2 bölüm izleyip çamur atan o kadar insan var ki,70 bölüm izleyen de oluyor veya 100 kısacası arabastanın sonlarına doğru kadar izleyen de oluyor,ama en baştan aksiyon istiyorlar,sevmediklerinden değil sevdikleri seri naruto bleach sao her neyse onun altında görmek istiyorlar. Daha konuyu anlamamış konusu kötü,karakter görmemiş karakterleri kötü,çizimleri kötü sorsan çizim adına 1 gıram bilgisi yok. Geçen birini gördüm tek naruto izlemiş arkadaş,dediği laf bence op ağzı kokan insanların para amaçlı yaptığı bir anime. Buna ne denir şimdi,anime ne onu bilmiyorsun gelmş ettiğin lafa bak. Ve bundan çok fazla var emin olun. Ben bugüne kadar one piece de güncel olupta en iyi shoenen op değil budur diyen çok nadir gördüm ki daha iyi derlerse db veya slam dunk derler en fazla....
  13. Morgion

Gintama

Senden bir ricam var kardeş,konuyu dağıtan sensin bir ilk önce şunun farkına var,2 ergen derken bile dağıtmış oluyorsun cevabı da beğenmeyince olgun davran dur oldun mu davran demiştin ne?Bak kardeş yazılarını dikatli yaz ricam,ne demek istediğin bir türlü anlayamıyorum,ve konu dağılmadı merak etme,şu an bu post son olsun,cevap versende vermemeyi düşünüyorum zaten. Edit=izleme gintamayı,komedi sadece başka bir şey yok
  14. Morgion

Gintama

:( sen böyle diyince imana geldim,bundan sonra olgun davranıcağım ve adminlere şikayet edicem,olgun ol derken,olgun olamamak :(
  15. Morgion

Shingeki no Kyojin

Sert çıksın tabi de,başkarakterin böyle abartılı konuşma huyu shoenen saçmalığıdır. Seinen bir seri de gördün mü sen,en iyisi ben olacam diye geçinen bir karakter. Biraz oturaklı,mantıklı bir başkarakter olsa tadından yenmez güzel bir seri ancak yok buna kafa tutar şuna kafa tutar yapmayın abi vala yapmayın,sao gibi abartmayın bu seriyi he saodan bin kat daha iyi,ama yine abartılıyor.
  16. Morgion

Gintama

Evet hiç oldun davranmıyorum oldun değil ben :(Önyargılı ve ben,ben empatiyi iyi yaparım arkadaş,bir insan buraya gelip anime nasıl diye soruyorsa sorunu vardır,ya da ergendir. Bakarsın konusuna,sonra satışlarına yorumlarına,gelip burada sorarsan binbir türlü insan var,trolemediğimi söylesem,izlemeyecekti işte,songena ya da teşekürler,... vardı da büyütün. Sana özel bir şey diyoruz,amacın ne ki büyütüyorsun?
  17. Morgion

Gintama

Ne alaka?Ben animeye bir şey mi diyorum. Arkadaş bir şeyi anlamıyorsunuz yorum yapmayın bir bildiği vardır bu adamın,trollediğim 500bin km öteden beliigelmiş kötüleme diyorsun ya neyse boş koy.@solitary 2 birkaç anlamında,2 değil bütün ergenlere karşıyım. Bende ergenim açıkçası,ama kalite anlayışım biraz yaşıtlarımla farklı...
  18. Morgion

Şu son dediklerini ben bile yaparım,orası ayrı konu da :DDediğim bu işte,one piece sevmediğin yönleri,bende biliyorum tartışmasız en iyi anime olduğunu ama bu fanboyluğu getiriyor,kusursuz bir yapım çizgi film olur bu kadar basit anlatmak istediğim. Saygı istiyorsun ama bana saygısız hitap eden sendin,normaldir buda. Neden sevilmez?sevilmeyen yönleri kısacası zaten bende anlatmışım,neyi tartışacağımızı. Değiştirmeye lüzum yok
  19. Morgion

Arabastanın sonlarını seveceksin,ondan sonra bir kaç bölüm sıkılmayacaksın,gökyüzü adasına gidecekler başında bırakmak isteyeceksin(ben bırakmıştım) sonra oda baya güzeleşecek,gökyüzü adası bitince şok olacaksın,nerden nereye bağladı diye,sonra inecekler aşağı tilkili bölümlerde sıkılacaksın,water 7nin başında sıkılacaksın. Yani bir sevicek bir sıkılacaksın 300lere kadar,ondan sonra sıkılırsan gel yüzüme tükür :D
  20. Morgion

Gintama

Ben sana ne diyeyim ki,dediğimi anlamadıysan zaten kalite ne demek anlamamışsındır. Herkes izlesin sonra serinin cıvığı çıksın. Fanboy dolsun bir laf vardır nerde çokluk orda ... biraz şunu anlamaya çalış.
  21. Morgion

Hazine hazine değil ki izlerken anlarsın. 24 yıldır binlerce korsan bulamamış bu hazine altın falan değil,bulana her şeye vaat eden bir hazine şu an bile hazineyi bulmakla uzaktan yakından alakası yok,hatta kimsenin yok.
  22. Morgion

Gintama

Sen baktın mı ki notta?Yine yapıyorum oku benim amacım bu seriye ergen çekmemek,en sevdiğim serilerden biri ve narutocu 2 ergenin bu seriye başlamasın istemiyorum.
  23. Morgion

24. Morgion

Hacı,şu fanboyluğu bırakın ilk önce bu başlığı açmamın sebebini anlayın biraz,burası bir çeşit taşlama başlığı en sevdiğim yapım one piece olsa da bıktım ln yeter,çizgi film izliyorum sanki şu eleştirelemez mantığını bir bırakın. Fanboyluktur bu lütfen detaya inin taşlayın ln şu seriyi,yapan adam tanrı değil hattalarını söyleyin.Edit=Başlığı açan benim arkadaş,isanane ne demek oluyor kibarca uyarıyoruz,hemen bir atarlanma az sakin be ya
  25. Morgion

Gintama

Amacımı anlamadıysan ne diyeyim ki sana ben,bide spoiler içindeki notumu oku bir zahmet...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.