Jump to content

bnymn1697

Üyeler
  • İçerik sayısı

203
  • Son ziyareti

bnymn1697 kullanıcısının paylaşımları

1. Konuyla alakası pek yok belki ama ben buna çok güldüm. :D
  2. Bende Paylaşayım bari Win8'de benimde güzel anime temalarım vardı ama windows 10 için yapmadılar henüz:(
  3. bnymn1697

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Ben izledim animesini(mondaiji-tachi ga isekai kara kuru sou desu yo) karakter oldukça güçlü ama genede yeteneği olan güçlü karakterlerle savaşacak seviyede gözükmüyo. Ama animesi devam etse belki o seviyeye çıkarırlar.
  4. bnymn1697

Yeni bi en güçlü karakterimiz var artık. Saitama (One Punch Man)
  5. bnymn1697

Bul Getir!

Ben istemiştim aslında bi üst mesajda ama görmedin herhalde al sana bi durarar0a Ben gene bayan bi troll karakter istiyim
  6. bnymn1697

Bul Getir!

Aşırı utangaç bir karakter alayım ben de Bende tam bunu bekliyodum :) Bana da bi tane yakışıklı, bakışları beni benden alır, seni sana bırakmaz bir erkek getirin pls *-* ♥ Ama anime karakteri bulamadın mı gidipte başka yerden getirdin karakteri :ragecomic32: Korkak bir erkek alabilir miyim? Al sana korkakların efendisi Bende troll bayan karakter istiyim bari
  7. bnymn1697

Bul Getir!

Accelator iyidir bence Bende troll bi karakter alıyım
  8. bnymn1697

En güçlü karakter kesin Haruhi Suzumiya. Kendi evreninin tanrısı la o. Farkında olmasa ble istediği şey oluyo karakterin.
  9. bnymn1697

Bul Getir!

Al sana kralı Bende aynısının kadın karakterini istiyom
  10. bnymn1697

Bul Getir!

Konu neden 2 haftadır kilit acaba? Neyse konumuza dönelim güneş gözlüğü takan erkek karakter istiyorum(eğer varsa).
  11. bnymn1697

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1-Gasai Yuno 2-Gasai Yuno 3-Gasai Yuno 4-Gasai Yuno 5-Gasai Yuno 6-Gasai Yuno 7-Gasai Yuno 8-Gasai Yuno 9-Gasai Yuno 10-Gasai Yuno Şaka şaka :D 1-Gasai Yuno 2-Kiryuin Satsuki 3-Konata İzumi 4-Yukinoshita Yukino 5-Tokisaki Kurumi 6-Eucliwood Hellscythe 7-Kurousagi 8-Tachibana Kanade 9-Hikigaya Hachiman 10-Satou Jun
  12. bnymn1697

One Piecedeki En Sevmediginiz Karakterler

Ben buraya Luffy demek istiyorum.
  13. bnymn1697

Zoro vs Luffy

luffy baş karakter kesin alır ama luffnin savaş yetenekleri fazla gelişmiş gölgesini Oz'a koyduklarında o dev bedenle bile rahat savaşabiliyodu.
  14. karakteri tanmıyorum bile Alttaki keşke Yuno olsa
  15. bnymn1697

Bul Getir!

Konu neden 2 haftadır kilit. :( neyse isteğe dönelim biz hayvana dönüşebilen bi kız karakter istiyorum
  16. konusunu beğendiğim animeyi indirmeye üşenmiyorum ama başlamaya çook üşeniyorum. Halihazırda 6 tane var izlerim diye indirdiğim. :ragecomic12:
  17. Asuna havalı bile değilken en havalılar listesinde vardı :lol: Yada kızınca en korkunç görünenler listesinde :lol:
  18. Asuna havalı bile değilken en havalılar listesinde vardı :lol: Yada kızınca en korkunç görünenler listesinde :lol:
  19. Asuna listede yok :ragecomic25: Ama genede listede Fairy Tailden Karakter olmaması şaşırtıcı... Bi Erza bi Mirajane yada Lucy olabilirdi.
  20. asuna sinirlenince daha şirin görünüyo bence ama charpedianın anketi listede olmazsa olmaz. Ben bu suratı ilk gördümğüde korkmuştum.
  21. Toradoradan Minorin neden yok:( 4 Tane part time işte çalışıyodu beyzbol takım kaptanıydı falan.
  22. bnymn1697

Beyin yakan şarkılar

Başlığı okuduğumda bunu görürüm sanmıştım :D :D <iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/4om1rQKPijI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
  23. bnymn1697

Bul Getir!

bende uyuz olduğun bi bayan karakter alıyım
  24. bnymn1697

Teekyuu’nun Altıncı Sezonu Geliyor

Büyüklerle yarışacak yakında :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.