Jump to content

ByBesgen

Üyeler
  • İçerik sayısı

327
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

ByBesgen kullanıcısının paylaşımları

1. ByBesgen

Chibi Stil

Kalpleri görünce Sanji'yi yapasım geldi. :D
  2. ByBesgen

Herkese Merhaba

Hoş geldin.
  3. Bir on sene daha yayınlanır One Piece. ( Gerçi belli de olmaz. Arclar artık kısalır gibi geliyor bana. Büyük savaşlar olacak fakat bunları yayarak yaparlarsa çok uzuyacağı belli. Bunun yerine kısa arclarla daha zevkli bir hale getirip beş senede bitirebilirler.) Aynı teori daha önce de paylaşılmıştı. Gerçek olma ihtimali var fakat teoriden öteye geçemez. Oda farklı bir şey de düşünebilir. Hiç belli olmaz böyle şeyler. Bekleyip görmek lazım. Seri de açıklanacak bir çok önemli konu var. Önce onları görelim. Mesela Teach gibi.
  4. Yarı karadenizli olduğumdan mıdır nedir. Açıklaması hoşuma gitti. :D Şunlarda diğer beğendiklerim.
  5. ByBesgen

Üye Albümü

Damarım çok sexy çıkmış :D O damar ordan pörtlemeyi nasıl başardı. :DJustin'e saçlardan dolayı benziyor gibi.
  6. ByBesgen

Natsu mu ? Gray Mi ?

Natsu ya adamın dünyaya bakış açısı bambaşka. Manganın son bölümünde kendimi gülmekten yerlere attım.
  7. ByBesgen

Herkese Merhaba

Bazı forumlarda hız testi koymak moda gibi bir şey. :D Evinde o internet varsa harbiden güzelmiş. Üstteki hangi siteden?
  8. ByBesgen

Herkese Merhaba

Hoşgeldin
  9. Sonunda 55 gb'lik x plane 10'u indirdim. Yarın bir kaç uçuş yaparım artık. :D

1. Mr. Irish

Mr. Irish

Umarım pişman olmazsın

2. ByBesgen

ByBesgen

yüklüyorum şimdi. Sorun çıkmaz inş.

10. Başları çok iyi.
    1. AynenBöyle

AynenBöyle

ya bu kadın suitsdeki donnaya benziyo başka bi özelliğini anlayamadım? :D

2. ByBesgen

ByBesgen

Özelliği şarkıcıyı taklit etmesi. :D Youtube fenomenlerinden. Overly atached girlfriend diye geçiyor

11. ByBesgen

Türk Dizileri

Çocukluğumdan beri her yaz yayınlıyorlar. Sen düşün artık. :D
  12. ByBesgen

Türk Dizileri

Çok güzel bir soru sordun. :D Dizilerin uzun olmasının sebebi kanalların izleyicileri daha uzun süre rehin tutmak istemesinden kaynaklanıyor. Lise öğrencisi mevzusunu bende bilmiyorum. :D
  13. ByBesgen

Videoların Kalitesini Değiştirme

Sayenizde işime yarayacak baya şey buldum. Elimde bir kaç film vardı. Şimdi onlarla uğraşayım bari.
  14. ByBesgen

Daha denemedim. :D Edit: Video'ları indirip izliyorum da daha inme aşamasında.
  15. ByBesgen

Benim istediğim 360 p veya 480p'deki videoları 720p ile izlemek. Edit: Bu site güzelmiş harbiden de upload edip sonra dönüştürülmesini beklemek filan çok zman almaz mı?
  16. ByBesgen

Hmm. Converterların videoları HD yapabildiğini bilmiyordum.
  17. Videoların kalitesini arttırıp düşürmemizi sağlayan program var mı? Mesela Youtube'a adam 10 değişik kalitede video koyuyor bunlar bir programla yapılıyor heralde. Bir de kaliteyi arttırıp düşürmek kolay mı? Düşürmek pek önemli değilde asıl ilgilendiğim, videoları hd hale getirmek.
  18. LYS sonuçları bugün 3'te açıklancak diye haber dolaşıyor. Doğrumu ki?

1. SUNA

SUNA

Çarşamba diye duydum..

2. ByBesgen

ByBesgen

Çok fazla rivayet var hepsi uydurma. :D En gerçek haber tercih yerleştirmelerinin bittiği fakat daha halka duyurulmak için hazır olmadığı. Bu gün millet Pazartesi diye heyecanlandı. LYS ve YGS sonuçları pazartesi günü açıklanmıştı. Neyse yüksek ihtimal bir iki güne açıklanacak gibi.

19. ByBesgen

Selamlar

Bana uyar.
  20. ByBesgen

Selamlar

Hoşgeldin. Minecraft'ı bende çok severim. Gerçi ara ara oynuyorum. Öbür türlü sıkıyor.
  21. Sadece teknolojiyi söylesem yalan olur çünkü ben de teknolojiye çok fazla bağımlı olan bir insanım. Fakat Türkiye koşullarında bu bir yere kadar oluyor. :D Zaten gezmek için gitmek istediğim yerlerin başında geliyor Japonya.
  22. Fazla yargılamak istemiyorum fakat istememe nedenlerimden bir kaçını yazayım. Teknolojiye çok bağımlı hale gelmişler. Sanal dünyaya aşırı derecede bağımlılar. Ben doğayı seven bir insanım. :D Hem de çok çalışkan adamlar. Ben çok çalışma taraftarı biri değilimdir. Gerektiği kadar çalışmak yeter bir insana. Şöyle bir durumum da var. Ben farklı yerlere yerleşmek yerine o yerleri gezmeyi tercih ederim. Anlatabildim mi tam bilmiyorum ama yerleşilecek ve gezilecek yerler diye iki ayrı kavramım var benim. Mesela İstanbul yerleşmek istemediğim yerler arasındadır. Fakat İstanbul'u gezmeyi çok severim. Bir kaç tane de kendime özel sebeplerim var. Onları saymama gerek yok.
  23. Japonya yaşamak için değil de ya master için ya da iş gezisi için gitmek istediğim bir yer. Hatta seçtiğim bölümler gereği yüksek ihtimal gidebileceğim bir yer. Fakat nedense oraya yerleşmeyi hiç istemiyorum. Teknolojileri çok gelişmiş olsa bile bana yeterli bir ülke gibi görünmüyor.
  24. ByBesgen

Merhaba Türk Anime ailesi!

Arkadaşınkini biraz sürmüştüm. Ollie yapmışlığım var. B) (Tabi max 10 cm kaldırabildim.)
  25. ByBesgen

Merhaba Türk Anime ailesi!

Hoşgeldin. Forumda iyi eğlenceler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.