Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

jans09 kullanıcısının paylaşımları

1. jans09

Türkçe Anlamından Animenin Adını Bulalım!

Bleach Hayalet avı
  2. jans09

( 11 / 11 ) Yojouhan Shinwa Taikei

Çevirmeni olarak ilginç ama eğlenceli bir anime olduğunu söylemeliyim. Garip çizimleri, alışık olduğumuz animelerin çoğundan farklı işlenmiş konusu, ilginç konuşma dili ve farklı örneklemeleri ilgi çekiyor. Yine de izleyen kişiyi güldürebiliyor.
  3. Woaaaaaaa!!!!!! TA.TV çok güzel olmuşşş.... 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Leffwn

Leffwn

Hic yakışıyor mu? <·< yakisiyor. Lel

3. Heimatlos

Heimatlos

Allah için az önce TAY.TV diye okudum ya bunu dedim '' ne oluvatı boğda '' :D

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Yeni gördün demek :)

4. Taze bitenler; Ao no Exorcist: Kuro no Iede @Nones Mikakunin de Shinkoukei @eshki Ao no Exorcist Movie @Nones Comet Lucifer @themis İyi seyirler...
  5. Tüm masaüstü resimleri spoiler içine alınmıştır... Lütfen eklerken dikkat ediniz..... Düzeltmelerin biri hariç (arkadaş 48 punto ile yazmıştı 10 yaptım) hepsi resimlerle alakalıdır. Hiçbir imla hatasına, anlam bozukluğuna ya da mesaj içeriğine dokunulmamıştır... Bol spolu masaüstü resim paylaşımları dileklerimle.... jans09
  6. Renklere noldu??? Kim, naptı? ~.~

2. jans09

jans09

Eskiden ana renkler vardı şimdi ara renkler var. Neyse ki diğer renkler butonu çalışmaya başlamış... oradan yaparım artık...  ama işte tek tuşla yapmak varken uğraştıracak.. sağ ol bu kadar uğraştığın için ayrıca... :beg-onion-head-emoticon:

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ne demek Janset hanım  :P yolunu bilsem hallederdim şimdiye ama yanlış bir şey yapmayayım diye ellemiyorum :D

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Aziz'e yine yazdım yaa, bakar mı bilemicim :bird-onion-head-emoticon:

7. Taze biten; Juubee-chan 2: Siberia Yagyuu no Gyakushuu -- @hyunbinaski İyi seyirler...
  8. jans09

( 13 / 13 ) Onihei

PV ve ismi hiç ilgimi çekmemişti ama anime olarak çok hoşuma gitti. Takipteyim @Eldorwyn eline sağlık :D
  9. Taze biten; Fate/kaleid liner Prisma☆Illya 3rei!! -- @Bengi Arien İyi seyirler...
  10. Sormayınız efenim sormayınız...!! Ne kadar da hızla akıp geçiyor vakit bir bilseniz. Oturup iki kelîme çeviri yapamadan akııııp geçivermesi yetmezmiş gibi fani hayatın gündelik işleri ile ben de bu ulu görevden yoksun bırakılmışım. Gösterdiğiniz sebat beni daha bir hevesli yapıyor ancak bir o kadar da gecikmenin vermiş olduğu o fena his kalbimi burkuyor....
  11. jans09

( 25 / 25 ) All Out!!

Bölüm çok güzeldi eline sağlık @xpector Koç gittikçe sevimli biri haline geliyor ki ilk çıktığında da sevmiştim adamı. Sekizan'ın takımdaki arkadaşı ayrılırken üzüntüsü çok fenaydı. Ama sonunda takımdaki kendi devreleri ona destek oldu. Çok hoş bir hareketti ama o tombiş olanın bir sıkıntısı var bakalım göreceğiz sonraki bölümde................................................................. Merakla bekliyorum...
  12. Unutmam mümkün mü... İçim içimi yedi çevirileri veremiyorum diye ama bazen gerçekten elden gelen bir şey olmuyor. İyi seyirler ulu yüce saygıdeğer spor animesi izleyicisi lord..
  13. 1. ve 2. bölümler eklenmiştir... İyi seyirler.
  14. Buyur cicim.. Kısa özet.. Senin için...
  15. Sonunda 2017nin ilk kitap fuarı bitti... Artık eve erken gidebileceğim... yuğppppiiiiiiğğğğğ!!!  dance veild smiley 

2. jans09

jans09

FRP çılgınlarındandık o dönem ah gençlik :P filmden önce okumuştum ben ikincisine gelene kadar filmi yaptılar sen hesap et hahahha.. filmi izleyince ee hani bunu neden anlatmamış denecek kadar büyük bir olay yoktu belki ama insan yine de göremeyince eksiklik hissediyor. 

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Romanlardan pek hoşlanıyorum çıkmış, telefonun azizliği, hoşlanmıyorum romanlardan olacaktı :D

16. Sağ ol canım... İlk bölüm çevirisi bitti akşama eve geçince ekleyeceğim inşallah...
  17. jans09

( 13 / 13 ) The SoulTaker: Tamashii-gari

Keşke tüm bölümleri olsaymış... Zira sitedekiler çok düşük çözünürlüklü ve burada sadece son beş bölüm var...
  18. Taze biten; Glass no Kantai: La Legende du Vent de l'Univers -- @Miakry @Eldorwyn İyi seyirler...
  19. jans09

( 25 / 25 ) All Out!!

Yaaa 13. bölüm çok tatlıydı. Sekizan zar zor ikna olmuş rugby oynamaya ama eski hali daha bi tatlışşşşş O şimdi bir dev!!! Eline sağlık @xpector
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.