Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

Durum yanıtları bölümüne jans09 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Tam Tamamlanmış Anime Listesinde tüm animelerin türlerini girmiştim e edit butonuna basmıştım ki elektrikler gitti. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: işin kötüsü kaydetmemiş :beaten-onion-head-emoticon:10 saniye ya 10 saniyecik daha :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

2. Kazandığım bölümde bir haftada " acaba doğru bölümde okumayı seçtim, doğru üniversiteyi girdim" düşüncesi normal midir yada her gün  2-3 saatlik ders için şehir değiştirmenin zor gelmesi, veya kısaca Osmanlıca  dersinin  getirdiği sorun mu? Umarım çabuk alışırım :D 

3. Kazandığım bölümde bir haftada " acaba doğru bölümde okumayı seçtim, doğru üniversiteyi girdim" düşüncesi normal midir yada her gün  2-3 saatlik ders için şehir değiştirmenin zor gelmesi, veya kısaca Osmanlıca  dersinin  getirdiği sorun mu? Umarım çabuk alışırım :D 

4. Anime izlemekten sıkıldığımı düşündüğüm ve anime izlemekten her uzaklaştığımda bana taze kan olan mecha oluyor. Mecha candır can!!!

5. Bir Cumartesi günü mesaisi daha. Hem de millet tatilken! :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

6. Bugün gittim "ünlü türk yemekleri" adlı bir kitap aldım. "Benden sağlam koca olur" imajıma +15 yetenek puanı ekleyip japonyada kız bulma operasyonu hazırlıklarına son hız devam ediyorum. Eğer başarılı olursam birgün forumdaki herkesi yemeğe çağırıcam ahada buraya yazdım. :P

7. Spoiler

Hani ağustos oldu nerede film :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

8. Spoiler

Hani ağustos oldu nerede film :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

9. Arada sırada forum bende açılmıyor, sizde de oluyor mu. Arada sırada diyorumda, Gerçi neredeyse hergün oluyor sitenin açılmama durumu.

1. jans09

jans09

Bir kaç kişiden daha duydum hatta TAÇEde güncel animelerden birinin çevirisinin geldiğine dair mesaj yazılacağı sırada kimsede açılmadığı olmuştu. Konuyu bence de biz çözemeyiz. Neden kaynaklandığını bilmiyorum ama bir şekilde çözüme kavuşsa iyi olur. Benim için çok fark etmiyor çoğu zaman yatacağım civarlara denk geliyor kapatıp yatıyorum :P Ama yeni bölüm eklendi yazısına denk geldiğinde delleniyorum O.o umarım kısa zamanda hallolur :)

2. (See 23 other replies to this status update)

10. Arada sırada forum bende açılmıyor, sizde de oluyor mu. Arada sırada diyorumda, Gerçi neredeyse hergün oluyor sitenin açılmama durumu.

1. jans09

jans09

Neden sadece gece ama? Her zaman değil ki gece oluyor mesela şuan gayet rahat yazıyorum buraya???? Konu açtım bugün, bir sürü konuya mesaj yadım, DNS işi falan değil bu... Modemden de olamaz iş yerinde sabah 8 civarı evde gece 1-2 civarı başlamak sıretiyle foruma giriş sıkıntısı oluyor.

11. Arada sırada forum bende açılmıyor, sizde de oluyor mu. Arada sırada diyorumda, Gerçi neredeyse hergün oluyor sitenin açılmama durumu.

1. jans09

jans09

Bilgisayar değil ki sadece tlfdan da girilmiyor... Ayrıca dediklerini yaptım daha önce ama bir yararı olmadı yine de geceleri belli bir saatten sonra ve sabahları belirli bir saate kadar foruma girilmiyor.

12. Arada sırada forum bende açılmıyor, sizde de oluyor mu. Arada sırada diyorumda, Gerçi neredeyse hergün oluyor sitenin açılmama durumu.

1. jans09

jans09

Gece ve sabahın erken saatlerinde ben de açamıyorum... 

13. Yaptığı işle sergilediği davranışın yada sergilediği davranışların öbür davranışlarıyla çelişmesi yada yaptığı davranış ile savunduğu değer görüşü bir biriyle çelişen bir insanın başka birine bu çeliştiği konular hakkında ders verir nitelikte konuşup bak ben böyle bir insanım işte gördün müüüğüğüüğü haklıyım ben bak ben ne kadar kaliteli bir değeri savunuyorum...demesine tek katlanamayan insan ben değilimdir umarım...Düşünceleriniz nedir azınlık üyeler bir şey yazı verin merak ettim sizce bu tarz bir insan her daim haklı mıdır o savunduğu şeyde çünkü her zaman haklı gibi davranıyorlar.Garip bir konu...

14. Eleştiri ne zaman biri hakkında olumsuz düşüncelere sahip olmak anlamına geldi bilmem ama çevremde özgüven eksikliğini gidermesi gereken insanlar çoğalmaya başlamış gibi hissettiriyor O.o

15. Eleştiri ne zaman biri hakkında olumsuz düşüncelere sahip olmak anlamına geldi bilmem ama çevremde özgüven eksikliğini gidermesi gereken insanlar çoğalmaya başlamış gibi hissettiriyor O.o

16. Yine açtığım bir konu bir milyon yıldır kullanılmayan ve kullanıcısının aktif olmadığı eski konu ile birleşmiş.. Gitti emeklerim.. Kaderim kötü kardeş kaderim......... :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

17. Kimi no na wa 3. günde 1,277,960,000 yen yani 12,51 milyon dolar hasılat yapmış... Gelse de izlesek... Çok merak ettiğim bir film.

18. Kimi no na wa 3. günde 1,277,960,000 yen yani 12,51 milyon dolar hasılat yapmış... Gelse de izlesek... Çok merak ettiğim bir film.

19. Kimi no na wa 3. günde 1,277,960,000 yen yani 12,51 milyon dolar hasılat yapmış... Gelse de izlesek... Çok merak ettiğim bir film.

20. Kimi no na wa 3. günde 1,277,960,000 yen yani 12,51 milyon dolar hasılat yapmış... Gelse de izlesek... Çok merak ettiğim bir film.

21. Kimi no na wa 3. günde 1,277,960,000 yen yani 12,51 milyon dolar hasılat yapmış... Gelse de izlesek... Çok merak ettiğim bir film.

22. Renji'yi everdik... Kalbimde yeri başka tabii ama bi bekar lazım bana artık :P

23. Renji'yi everdik... Kalbimde yeri başka tabii ama bi bekar lazım bana artık :P

24. Anime-manga haberleri yapan forumlara fazla takılıp anime izleyip manga okuyacağım vakti orada geçiriyorum.. Hangi novel anime olacak? Kim hangi anime hakkında ne demiş? En çılgın anime bilim manyakları hangileri gibi konular acayip ilgimi çekmeye başladı bu ara... Üstelik bu çok hoşuma gidiyooooooo 

25. Renji'yi everdik... Kalbimde yeri başka tabii ama bi bekar lazım bana artık :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.