Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Kaxell kullanıcısının son zaferi 7 Nisan 2022

Kaxell en beğenilen içeriğe sahiptir

Kaxell hakkında

• Doğum günü 11/01/1996

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

341600 profil görütülenme

Kaxell üyemizin başarıları

1. Bi türkanime cs go takımı bekliyoruz ? 

2. Sao'yla To Aru Index'e 3. sezon gelecekmiş. Bu dönem gene izlenecek bi şey yok gibi duruyor. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

1 senedir aynı en son gangsta'yı izledik ondan beri merakla beklediğim anime yok.

3. kamatsuritachi34

kamatsuritachi34

Yani başkalarını bilmem ama ben sao dan ölesiye nefret ediyorum, tamam bir emek var ama gerçekten (bence) iğrenç bir konusu var. Madem oyuna girdiğinde çıkamıyosuj, neden başka oyunlara giriyorsun. Bilmiyorum, ben bilerek mi başka oyunlara da girdiler, ama en azından tek bir amacı var ve ilk sezonunun 15. bölümünden sonra türk dizisine sarıyor. Bilmiorumm...:homelessonionplz:

4. LeornKayn

LeornKayn

Sao abartılmış bir balondur boş bir seridir.

3. 2014'te yazdığım şeyi alıntılayıp neden kalp krizine sokuyorsunuz beni :P

2. Kaxell

Kaxell

tam floodluk havamdayım

3. Kaxell

Kaxell

biraz paslandım

ama ossun

4. LeornKayn

LeornKayn

:gameaddictplz:bak şimdi lolden yeni çıkıp geldim seni var ya...ne zamandır görmüyorum.:onion_emo_2_by_theg_force:

4. Uzun süredir anime izlemeyince bütün otaku hislerim paslanmış :P. Son iki dönemdir izlenecek neler varmış diye bakındıydım bir şey bulamadım. Nasılsınızz??

2. LeornKayn

LeornKayn

Kaxell ecchi bulamamış kendime :58f2813f6853a_CupOfCoffeeWithFoot:

3. Kaxell

Kaxell

olum ne ecchisi, to love ru hariç hiçbir şeyi takip edemiyorum artık yaşlanmışım :P

5. -geri döndüm-

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Tanışıyor muyuz:trollfaceplz:

3. Witch

Witch

Hoş geldin etrafında senpai diye dolaşıp rahatsız etme ritüelime devam hehe. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

6. Hayali kişilik: Kekzıl bey kitabın içine ettiğiniz yetmedi mi? Artık her şeyi değiştirmeyi bırakıp planladığınız gibi yazsanız diyordum?

Kek: Dur bak şurayı da değiştireyim… hah… süper oldu.

H.k.: Tebrik ediyorum efendim. Artık işin içinden hiç çıkamayacaksınız.

Kek: Çıkarım ya.

(çıkamadı.)  

7. Bundan 2 sene önce masamune-kun no revenge in animesi çıkar dedim ve oldu. Şimdi de diyorum ki 2 sene içinde Hastukoi Zombie'nin animesi çıkar. Düşük bütçeli ve abartı ecchili olur ama yaparlar.

2. LeornKayn

LeornKayn

Bende platinum end'in animesi çıkar diyorum pek konuşulmuyor ama sağlam seri.

3. Kaxell

Kaxell

Furkan gelsin odunla kovalayacam onu zaten. 

Platinun end death note un yazari tarafindan yaziliyodu de mi? Ilk birkac bolumu okuduktan sonra birakmistim sikildigimdan. 

Bunu anime yaparlarda mangasi sona erdiginde falan olur. Bir kac senesi var en az.

4. LeornKayn

LeornKayn

Benim baya hoşuma gitti aynen Death note'un elemanları yapıyor da zaten benim kafamdaki animeci tipine göre beğenmemen lazımdı :D doğru kategoriye koymuşum seni :D 

8. Şubat güncellemesi I: 1. 41. Bölüm gelmiştir. Link: http://pusulaprojesi.com/bolum-41/ 2. Artık elimdeki hazır bölümler bittiğinden güncellemeler aylık olarak devam edecektir. Bölümlerin daha tatmin edici olması açısından uzunluklarını birkaç sayfa daha arttırıyorum.
  9. Eveeeet, sıkıntıdan hayatımın hatalarından birini yapıp yeni bir mmorpgye başladım. FFXIV: A Realm Reborn oynayan varsa takılabiliriz. Tatlı mı tatlı bir black mage'im var ebesinin nikahı kadar hasar vuruyor durduramıyorum. Martta gideceğimden bu iki aylık tatili japonca çalışıp FF oynayarak geçirmeyi planlıyorum, oyunu öğrenmek isteyen varsa beklerim.

10. (Akame Ga Kill Spoiler'ı!) Mangası son bölümüyle beraber final verdi. Animenin aksine bayağı sağlam bir sondu. Hatta yazdığım FF'nin sonuna da benziyordu aslında, mesela Leone son kez savaşmak için büyülü bir canavarla birleşti. İşini bitirdikten sonra da mutlu şekilde öldü. Canavar füzyonunu kullanıcakların tahmin etmiyordum. Onun haricinde Wave, Kurome falan hepsi mutluydu. Özellikle savaştan sonrasını anlatan sayfaları okudukça içim cız etti. Akame haricinde... Kız gene savaşmaya devam etti.

Ha bi de, Mine'yle Tatsumi'nin çocuğu oldu :D.

11. (To Love Ru Darkness Spoilerı!) Olmaz denilen oldu, To Love Ru iki bölümde iki ilan-ı aşk yaşandı. Bu demek oluyor ki yavaş yavaş darkness hikayesi sona erecek. yeni seri başlıyacak!!!

2. Kaxell

Kaxell

Yazını yollada odunla kovalayım okuduktan sonra :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Şaka len şaka o kadar çok giydirmedim normal bir eleştiri oldu en azından Sao kaynadığım kadar kaynama yok. :D

4. LeornKayn
  12. Ocak ayı güncellemesi 1. Bölüm 40 ve 40.5 gelmiştir. Link: http://pusulaprojesi.com/bolum-40/ 2. İkinci savaş tamamlanmıştır. Tam 6 bölüm sürmüş, tahmin ettiğimden çok daha uzun oldu ama mutluyum. 3. Bölüm 40.5 Rayla'ya odaklı bir ek bölümdür. Bölümde anlaşılmayan şeylerin olması normal (fısıltı ne? Pusula'nın açılması ne demek vs... ), bunlar yakın zamanda açıklanacak.
  13. Kaxell

⠀⠀⠀⠀

Ekstra bilgi: Gorsel romanin Vol 3 u nisan 2017 de burada. Bu arada anime 60 dakika olacak. Aldiklari her 100000 dolar icin 10 dakika uzatiyorlar ovayi. Ilk gunden 30 dakikaya ulastiklarina gore kalan 40 gunluk surecte kolaylikla 600bini gecerler.
  14. Pusula Projesi'ni takip edenler için küçük bir spoiler veriyim, bu haftaki bölümden sonra hikayenin tekdüze işleyişi sona eriyor. Kafama inen yeni bir vahiyin gazıyla 40.5'i yazdım, bu cumartesi 40 ile beraber yüklemeyi planlıyorum. Normalde hikayede böyle bir şey yoktu. Bu yüzden ilerde bunu nasıl işlerim hiçbir fikrim yok.

Yani, beklemediğimiz şeyler olacak, umarım seversiniz. :)

15. Aralık Güncellemesi III: 39. Bölüm gelmiştir! Haftayaki 40. bölüm ikinci savaşın sonu olacaktır. http://pusulaprojesi.com/bolum-39/ Dipnot: Siteye yazmayacağım küçük bir bilgiyi burada veriyim. Pusula Projesi'ni diğer romanlardan ayıran kısım 39. bölümden itibaren başladı. İlerleyen bölümlerde hikaye yavaş yavaş hiç beklemediğiniz bir yöne doğru sapmaya başlayacak. Kim doğru, kim yanlış, kim iyi, kim kötü ayırt edemeyeceksiniz. ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.