Jump to content

pambuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

35
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

pambuk kullanıcısının son zaferi 15 Temmuz 2021

pambuk en beğenilen içeriğe sahiptir

5 Takipçi

pambuk hakkında

• Doğum günü 22 Ocak

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1705 profil görütülenme

pambuk üyemizin başarıları

1. pambuk

( 23 / 22+ ) Shigatsu wa Kimi no Uso

Çeviri için teşekkürler
  2. Aynen 2 hoca zaten olmuştu yurtta aynı oda kalan 2 kişiden biri pozitif çıkmıştı cuma pazarda diğerinin çıkmış falan
  3. İdare ediyorum abi öyle Artık kaçmam sınıfım kapatıldı uzun süre buradayım
  4. pambuk

Anime İstek ve Önerileri

Tavsiye edebileceğiniz Slice of life , seinen anime varmı
  5. Güünaydın herkese , nasılsınız naber ?
  6. İyiyim abi öyle okul ev arası mekik dokumaya başladım İyi akşamlar
  7. Güünaydın naber , Ben döndüm
  8. İyidir Freesia abi sen nasılsın Bakalım çizdirmeye niyetim var , kurtuluruz gözlükten umarım yakın zamanda Müsait olduğum zamanlar bende uğrarım ederiz sohbet , konuşmak iyi birşey yerine göre zor olsada eğlenceli Herkese iyi bayramlar , İyi geceler
  9. Göremiyorum abi 5 az bir numara değil Akşamları biraz geç geliyorum olsamda bende konuşsam Selaam
  10. Seelam , naber (Biraz geç kaldım galiba 10dan fazla sayfa yazmışsınız okuymaya çalışırken kaybolduyordum )
  11. Güünaydın iyi günler Nasılsınız , naber
  12. Renkli yazı team Bende idare ediyorum deminki gibi Kağıttan yelpazeler azda olsa işe yarıyor (Yaramasa bile emojinin cosplayini yaparken kullanabilirsin ki ben öyle yaptım tavsiye ediyorum İnternet çekse çok daha iyi olacağım abi ama çekmemesi iyi olmamada engel değil
  13. İyidir Pegasus abi İdare ediyorum (ama havanın sıcak olduğu gerçeğini değştiremiyorum) Ayrıca geç yazdığım için kusura bakmayın Tekrardan ; Naber , Nasılsınız
  14. İdare ediyorum Zoro abi İki üç gündür sahalardan uzaktayım bugün herşeyim tam (Madensuyu kızılay yerine Beypazarı olsa herşey daha iyi olacakdıda) Anime maratonu yapacağım
  15. SEELAM Naber , Nasılsınız
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.