Jump to content

pambuk

Kayıtlı Üye
  • Content Count

22
  • Last visited

• Days Won

1

pambuk last won the day on March 27

pambuk had the most liked content!

4 Followers

About pambuk

• Rank
    Level 1
  • Birthday January 22

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

540 profile views
  1. Galiba kardeşimden kaptım gece yatmadan önce boğazım hafiften ağrıyordu o zaman ilaç atsaydım belki sabah tutuk burunla kalkmazdım asdf
  2. Selam şifayı kapan ben döndü Nasılsınız nbr
  3. Dersler girdim cumaya gideyim şimdide hem hava almış olurum
  4. Güünaydın herkese 2 gündür ilk ben yazıyodum serimi elimden aldın asdfs
  5. 2 gündür açılışı ben yaptığım için süper asdafsdasdfsa sen nasılsın Pegasus abi
  6. Selam ben pek manga okumamış birisiyim hatta hiç desem yeridir aklımda k-on ile başlamak vardı ama kaldırılmış şuan kaguya-samayı okuyorum başka sıfırdan bakabileceğim manga tavsiyeleri arıyorum aksiyonla pek aram yok slice of life olursa güzel olur onun dışında ağır dramları kaldırmak istemiyorum şu dönemde ama söylerseniz daha mutlu olduğum bi zaman kesin bakarım
  7. Birinci bir yerden tanıdık geliyor ama çıkaramadım şarklar içinde ayrıca teşekkürler Günaydın selam
  8. Selamlar Kolay gelsin Ohayou Kemankech abiler banada taktik lazım acaba eskisi gibi bir bölüm anime bir ders düzenine mi dönsem
  9. Sen kötü olmuyorsun hiç abi maşallah diyeyimde nazar deymesin bende idare eder herzamanki gibi
  10. xasthur dinlerken benzer hisler yaşıyorum ama daha genele yaymadım sadece xasthur dinlerken oluyor Sözlerinin farklı insanlara değilmi burda öyle insanlar fazla yok gibi çünkü ama sınıfım öyle değil bunu okur okumaz aklıma sınıftan 3-4 kişi geldi direk biri WhatsAppda kendini "sayın...bey"olarak kaydetmişti dmden nasılsın nbr gibi şeylere cevap vermeyen biri yaşaması için sebebi olduğunu sanmıyorumbu insanlar nasıl egoist olduki İçimizdeki kinide boşlattığımıza göre; Günaydın nbr
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.