Jump to content

pambuk

Kayıtlı Üye
    33
  • Last visited

• Days Won

3

pambuk last won the day on July 15

pambuk had the most liked content!

5 Followers

About pambuk

• Birthday January 22

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

737 profile views

pambuk's Achievements

1. İyiyim abi öyle okul ev arası mekik dokumaya başladım İyi akşamlar
  2. İyidir Freesia abi sen nasılsın Bakalım çizdirmeye niyetim var , kurtuluruz gözlükten umarım yakın zamanda Müsait olduğum zamanlar bende uğrarım ederiz sohbet , konuşmak iyi birşey yerine göre zor olsada eğlenceli Herkese iyi bayramlar , İyi geceler
  3. Göremiyorum abi 5 az bir numara değil Akşamları biraz geç geliyorum olsamda bende konuşsam Selaam
  4. Seelam , naber (Biraz geç kaldım galiba 10dan fazla sayfa yazmışsınız okuymaya çalışırken kaybolduyordum )
  5. Güünaydın iyi günler Nasılsınız , naber
  6. Renkli yazı team Bende idare ediyorum deminki gibi Kağıttan yelpazeler azda olsa işe yarıyor (Yaramasa bile emojinin cosplayini yaparken kullanabilirsin ki ben öyle yaptım tavsiye ediyorum İnternet çekse çok daha iyi olacağım abi ama çekmemesi iyi olmamada engel değil
  7. İyidir Pegasus abi İdare ediyorum (ama havanın sıcak olduğu gerçeğini değştiremiyorum) Ayrıca geç yazdığım için kusura bakmayın Tekrardan ; Naber , Nasılsınız
  8. İdare ediyorum Zoro abi İki üç gündür sahalardan uzaktayım bugün herşeyim tam (Madensuyu kızılay yerine Beypazarı olsa herşey daha iyi olacakdıda) Anime maratonu yapacağım
  9. Seelam L4D2ye yer kalmıyor diye sildim ama l4d2 varsa neden olmasın
  10. Seelam idare ediyorum ( aslında left4dead2 yerine left4dead indirdiğim için yıkılmış vaziyetteyim ) İyi diyeyim iyi olayım Pegasus abi İyi geceler herkese
  11. Yordumu demek istemiştim ama Türkçem sağ olsun Güünaydın herkese
  12. Daha yeni başlamıştım doktor bey Oo güzelmiş abi , bende bi haftadır hergün rahat 6km yürümek zorunda kalıyorum hamlamışım baya bugün pc başına oturunca belimin ne kadar ağrıdığını farkettim . Yay çekmekte benzer birşey yaptımı , nasıldı
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.