Jump to content

Olrich

Kayıtlı Üye
 • Posts

  261
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Olrich last won the day on June 29 2017

Olrich had the most liked content!

3 Followers

About Olrich

 • Birthday 07/24/1993

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • İlgi :
  Kitap,Denemeler,Anime

Recent Profile Visitors

4003 profile views

Olrich's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

72

Reputation

 1.  

  Alıntı

  Hiç bir şey eskisi gibi kalmıyor ve hiç bir şey eski halini almıyor.

   

 2. Glass No Kamen ve Skip Beat! gibi anime varsa önerir misiniz? Başlangıçtan yükselmeye doğru giden bir hikayesi olan bir anime.
 3. Zevkler tartışılmaz. Ama o kadar çok boş ve düzensiz animeler var ki bunlar parlıyor. Gerçi bu kaliteli bana göre en azından hikayesi güzel ve mangadan sapmıyor.
 4. My Hero Academia Serisinin 3. Sezonu 2018 yılının Bahar Sezonunda geleceği duyuruldu. Not: Gala tarihidir. HP: http://heroaca.com
 5. İzlemeyi ertelediğim bir animeydi. Sonunda izledim. Konusu, hikayesi ve her şeyiyle keyifli bir animeydi. Özlemişiz anime izlemeyi... Daha doğrusu doğru düzgün anime izlemeyi.
 6. Hoş geldiniz. Keyifli forumlar ve keyifli seyirler diliyorum.
 7. Hoş geldiniz. Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle, iyi seyirler veya iyi okumalar:)
 8. Böyle bir yerde (ıssız bir yerde) bu soruyu sorduğum için özür dilerim fakat adı geçen anime nerededir ve nasıl izleyebilirim? Türk Anime'de yok.
 9. Merak ettiğim serilerden biri ancak halen başlamadım. Sonlanmasını bekliyorum. İzleyenlerin yorumlarını merak ediyorum. Ayrıca çeviri de ve bizlere hazırlayıp sunanlarda emeği geçenlere teşekkür ederim.
 10. Çok güzel bir seri. Uzun bir süre erteliyordum keşke biraz daha erteleyip sezon sonunda hepsini izleseydim. Ama olsundu... Shounen türünde son zamanların en iyi animelerinden biri.
 11. İlgimi çekmişti. Romantizm etiketi vardı sanırım. Kısa olması her ne kadar iyi olmasa da izleyebilmem için kısa sürede tamamlanmış olmasına sevindim. Emeği geçenlerin eline sağlık.
 12. teşekkür ederim, popülerden kastım herkesin bildiği, işittiği animeler dışında çünkü onlar en azından izlenmiş ya da denenmiştir. Kıyıda köşede kalmış animeler arıyorum. Bu animelerin bazılarını da izlemiştim ve izlemeye çalışmıştım. Yeniden bazılarına göz atayım. Bir başka öneriniz varsa, zevkle dinlerim:)
 13. Son zamanlarda bu tarz seriler çıkıyor ve çok da güzel oluyor. Devamının en kısa sürede gelmesi dileğiyle.
 14. Arkadaşlar, anime bulmakta zorlanıyorum. Güncel ve popüler olmayan anime önerilerinizi rica ediyorum. Ecchi ve Mecha olmayacak.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.