Jump to content

Olrich

Üyeler
  • İçerik sayısı

261
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Olrich kullanıcısının son zaferi 29 Haziran 2017

Olrich en beğenilen içeriğe sahiptir

3 Takipçi

Olrich hakkında

• Doğum günü 07/24/1993

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kitap,Denemeler,Anime

Son profil ziyaretçileri

4791 profil görütülenme

Olrich üyemizin başarıları

1.  

Alıntı

Hiç bir şey eskisi gibi kalmıyor ve hiç bir şey eski halini almıyor.

2. Olrich

Anime İstek ve Önerileri

Glass No Kamen ve Skip Beat! gibi anime varsa önerir misiniz? Başlangıçtan yükselmeye doğru giden bir hikayesi olan bir anime.
  3. Olrich

My Hero Academia Serisinin 3. Sezonu Nisan 2018'de!

Zevkler tartışılmaz. Ama o kadar çok boş ve düzensiz animeler var ki bunlar parlıyor. Gerçi bu kaliteli bana göre en azından hikayesi güzel ve mangadan sapmıyor.
  4. My Hero Academia Serisinin 3. Sezonu 2018 yılının Bahar Sezonunda geleceği duyuruldu. Not: Gala tarihidir. HP: http://heroaca.com
  5. Olrich

( 12 / 12 ) Nana Maru San Batsu

İzlemeyi ertelediğim bir animeydi. Sonunda izledim. Konusu, hikayesi ve her şeyiyle keyifli bir animeydi. Özlemişiz anime izlemeyi... Daha doğrusu doğru düzgün anime izlemeyi.
  6. Olrich

Konnichiwa Desu! *-*

Hoş geldiniz. Keyifli forumlar ve keyifli seyirler diliyorum.
  7. Olrich

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

One outs
  8. Olrich

Aranızda Yeniyim

Hoş geldiniz. Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle, iyi seyirler veya iyi okumalar:)
  9. Böyle bir yerde (ıssız bir yerde) bu soruyu sorduğum için özür dilerim fakat adı geçen anime nerededir ve nasıl izleyebilirim? Türk Anime'de yok.
  10. Merak ettiğim serilerden biri ancak halen başlamadım. Sonlanmasını bekliyorum. İzleyenlerin yorumlarını merak ediyorum. Ayrıca çeviri de ve bizlere hazırlayıp sunanlarda emeği geçenlere teşekkür ederim.
  11. Olrich

( 24 / 24 ) Ballroom e Youkoso

Çok güzel bir seri. Uzun bir süre erteliyordum keşke biraz daha erteleyip sezon sonunda hepsini izleseydim. Ama olsundu... Shounen türünde son zamanların en iyi animelerinden biri.
  12. İlgimi çekmişti. Romantizm etiketi vardı sanırım. Kısa olması her ne kadar iyi olmasa da izleyebilmem için kısa sürede tamamlanmış olmasına sevindim. Emeği geçenlerin eline sağlık.
  13. Olrich

Anime İstek ve Önerileri

teşekkür ederim, popülerden kastım herkesin bildiği, işittiği animeler dışında çünkü onlar en azından izlenmiş ya da denenmiştir. Kıyıda köşede kalmış animeler arıyorum. Bu animelerin bazılarını da izlemiştim ve izlemeye çalışmıştım. Yeniden bazılarına göz atayım. Bir başka öneriniz varsa, zevkle dinlerim:)
  14. Olrich

( 12 / 12 ) Nana Maru San Batsu

Son zamanlarda bu tarz seriler çıkıyor ve çok da güzel oluyor. Devamının en kısa sürede gelmesi dileğiyle.
  15. Olrich

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar, anime bulmakta zorlanıyorum. Güncel ve popüler olmayan anime önerilerinizi rica ediyorum. Ecchi ve Mecha olmayacak.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.