Jump to content
  • Create New...

hyunbinaski

Çevirmen
  • Content Count

16
  • Last visited

• Days Won

3

hyunbinaski last won the day on February 1

hyunbinaski had the most liked content!

6 Followers

About hyunbinaski

• Rank
    Level 1
  • Birthday 11/22/1989

İletişim Yöntemi

• Website URL
    http://deli-sdiary.blogspot.com.tr

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,218 profile views
  1. Dönüş vakti gelmiştir. Niden Çünkü kış ayındayız. Niden benim en aktif olabildiğim ay :admire2-onion-head-emoticon:

1. Nones

Nones

Sabırsızlıkla bekliyoruum.

2. hyunbinaski

hyunbinaski

ben bile bekliyorum:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

2. Asıl ben teşekkür ederim ^^ Umarım izleyen herkes beğenir. Bu da bitti şükür
  3. Hoş geldin sen yeter ki beğen daha ne güzel animeler var pilatin duymasın sen de bir numarasın ahahah Forumu iyice gez tamamlanan animelerde sana göre bir sürü güzel anime var
  4. Tatildeyim o yüzden gec kaldi? ağustos 1 i gibi yeni bolumler gelecek. Gec kaldigi için üzgünüm
  5. Çok yakında gelecek özel sorunlar nedeniyle bu kadar geç kaldı
  6. jans09; emeğine sağlık ^^ Hafta sonu ıssız (internetsiz) bir adaya giderken yanıma alacağım üç şeyden birini tamamlayacağım sayende en önemlisi güncel bir anime :D Haftaya da yorum yapmaya geleceğim
  7. Aşk olsun yazdım ya "her ay düzenli saçlarını kestirmiş" diye Ben de ölmedi diye düşünüyorum. İlk bölümde de bir intihar sahnesi var Sumire'nin. O kızın gücü o intihar sahnesiyle alakalı bir şey çıkacak.
  8. Aşk üçgeni vs olacak gibi görünüyor. Umarım çok olmaz da sıkılmayız :D
  9. Sağ ol ^^ ondan daha ilginç yetenekler var emin ol :)
  10. bu sezon takip edeceğim 3. anime bu Şimdiden kolay gele @jans09
  11. Ve oradan ayrılamıyorlar üstelik Teşekkürler ^^ Alt yazısını bulmak çok güç şu an. Hala bekliyorum. 2 tane aslan gibi çocuk var orada :D Bir tutam sayılır sanırım. Teşekkürler ^^ Bir gelse dosyası :(

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.