Jump to content

Hatsune Miku

Üyeler
  • İçerik sayısı

453
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Hatsune Miku kullanıcısının paylaşımları

1. Hatsune Miku

Amatörce yaptığım çizimler (Yeni)

ne olursa olsun. çok iyisin tepriklerr /(OoO)/
  2. Hatsune Miku

Amatörce yaptığım çizimler (Yeni)

birde ilk çizimlerim diyor, dağıtırım seni :D
  3. 4 yıldır güncel olduğum kaichou wa maid-sama bitti. ağladım. Hepinizi özleyeceğim minna. şimdi herkese spoiler vereceğim u_u"

1. Weckli

Weckli

Hic bi bilgim yok ama izlemek istediğim bir seriydi ama sen mangasından bahsediyorsun sanırım :D

2. Hatsune Miku
  4. Hatsune Miku

Kuroko no Basuke Sapığına Hapis

Hürrem den daha kıskanç çıktı ashfblaskhbf
  5. Hatsune Miku

İtiraf Köşesi

2gb internet almistim telefona. Sonra yaoi dj okuyarak 1.26 gb oldu. 1 gunde bittivtarife. Su an kalaniyla yaziyirum :/
  6. Hatsune Miku

Ankara'da manga satan bir yer var mı ?

Yeeey ben söyleyim hemen :D Arkadaş kitabevi var belki bilirsin. Nato Vega adlı alışveriş merkezindeki en büyük yeri orada illa bulursun. Şu ana kadar Naruto, Bleach, D.Gray Man mangaları sattı. En son Rosario Vampire ve Tılsımlı Kolye (2.sezon tılsımlı kolye işte) ciltli türkçe manga satıyor. spoilerde ürünü incele istersen.(arkadaş kitabevine özel indirim kartı var. bende var ondan baya faydasını görüyorum. hem ücretsiz.) http://www.arkadas.com.tr/kitap/rosariovampire1-tilsimli-kolye-ve-vampir-cilt-1/9786055069117 Bunun haricinde pek türkçe bulamassın ama kızılayda eski kitabevleri var. orada bulursun manga.Oradada yoksa 2.el kitap satılan yerlerde MUTLAKA oluyor. (Genelde kanji olsada iş görür). İstanbulda nasıl bulamadın bilmiyorum gerekli eşyalar mıydı neydi öyle bir yer var kadıköyde orada cosplay ürünleri,figürler de bulabilirsin. ben hepsinden alıyorum gerçi. Konu kilitlenebilir bence B)
  7. Boss da takım savaşı yapılabilir ^^
  8. Hatsune Miku

Manga FanArt-Hirunaka No Ryuusei

Ouu okumam lazım (türkçesi varsa.Yoksa çeviririz >.>)
  9. Hatsune Miku

Mecha Naruto Animesi Hazırlanıyor

Eaaaaaa? Bu da ne O.o
  10. Eaa bu nedir arkadaş TT-TT

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lacky

Lacky

Ne oldu?? :/ Site yüzünden mi?

3. ohmy34

ohmy34

yinede izliyorum yorumlarını açıp bir not defterine yazıyorum kolaylık olsun sende öyle yap :)

4. Hatsune Miku

Hatsune Miku

Şimdide facebooktan yorum yapma seçeneği açık. Şimdi 300 yorumum olmuştu. .-.

11. Feridun-senpayyden iyi seiyu olur ya B) Kakkoi des, adam her sesi çıkarıyor resmen. Yetenek Sizsiniz Türkiye dekileri boşver asıl yetenek burada,yeyyyee B)
  12. Kendi mangamı yapıyordum aşırı yardımcı oldu*-* " Yarısından dönsende kardır "
  13. Hatsune Miku

Akihabara Yok Edildi

eHUEHEUHuheuehuHUEhu 9 Temmuzda japonyaya gidiyorum kıskanın B) B) B)
  14. Hatsune Miku

Akihabara Yok Edildi

Gerçekten devler var sandım S:GF:ASG:
  15. Hatsune Miku

Akihabara Yok Edildi

Japonyaya gidersem nereyi gezerim diyordum. Sanırım burayı gezmek yerine burada yaşayacağım *-* *9TEMMUZDA JAPONYAYA GİDİYOR*
  16. Hatsune Miku

Scanlation+Fansub=?

Kısa ve öz olsun diyorum,birde ingilizcenin kattığı hava var B)
  17. Hatsune Miku

Scanlation+Fansub=?

Hala gülüyorum :D :D :D GENİUS *u* Ama cidden ne deniyor ya TTuTT
  18. :hi-onion-head-emoticon: Eaa, öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlışsa taşıyın pls :frozen-onion-head-emoticon: Direk konuya gireyim madem. Şimdi biz fansub-scanlation karışımı bir grup açacağız. Ama tam olarak ne diye adlandırıldığını bilmiyorum hem scanlation (manga çeviren) hem fansub(anime çeviren) çünkü. Bu tür grubun bi adı varmı yoksa bunun adı yine fansub mu? Ş-Şey doğru anlatabildimmi bilmiyorum, kısaca scanlation+fansub nasıl adlandırılır? :dying-onion-head-emoticon: (bu tür iş yapan bi fansub örneği:heterophobia fansub onlarda hem manga hem anime çeviriyorlar)
  19. Hatsune Miku

Meast - Manga Dışı Çalışmalar

Aslında temellerden çok gölgelendirmeyi beğendim ben, Yeteneağkkk bende niden yoksun TTuTT
  20. Hatsune Miku

Meast - Manga Dışı Çalışmalar

Nü resimlere baya ilgilisin ya da vücut hatlarında profesyonelleşmeye çalışıyorsun :D şaşırdım pek senin-benim gibi insan yok öyle nü resim çalışan, resme bakan "Ederpsize bak" der (gittiğim bi sergiden 10 dan fazla duyduğum sözcükler) :D
  21. Başka sıkıcı olur diye düşünsemde sonra güzel oldu visuel novel etkisi yaptı *-*
  22. Öhm, sanırım yazar seçilmedim, beni aydınlandır dova-kun >.>
  23. Hatsune Miku

High School DxD 3. Sezon Duyuruldu

Çizimlerin evrimi *-*
  24. xUniversaL olmasa ben ölmüştüm Q-Q

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.