Jump to content

Hatsune Miku

Üyeler
  • İçerik sayısı

453
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Hatsune Miku kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Spoiler Butonu nasıl keliyorsunuz

[ spoiler]

içerik

[ /spoiler]

spoilerleri boşluksuz yazacaksın

Aslında haklısın ama belki arada shoujo falan da yaparlar belli olmaz. Yani stüdyoların genel işleyişinde farklı tipte amvler yapılabiliyor bildiğim kadarıyla.

Genellikle öyle, biz ağırlık vereceğiz ama shojo tarzına

2. Merhaba!

Uzun zamandır bunu yapmayı düşünüyordum, fırsat bulamadım yazmaya asdkisşalkf

Öncelikle konu başlığını doğru yere mi açtım doğru içerikmi yazdım emin değilim? (Gerekirse konuyu kilitleyebilir,yerini değiştirebilir  veya silebilirsiniz) ¯\_(ツ)_

Neyse konuya gireyim.

Bir mep stüdyosu kurmayı düşünüyorum. (örnek: Mad Designs Studio, Wonderland Dreams Studio , Limounise Studio gibi)

Kızlara yönelik olacak genellikle.

İçerikler yaoi, shojo, romantizm, bishonen tarzında olacak anlayacağınız

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ne dersiniz? Katılmayı düşünürmüydünüz?

P.S: Mep= Multiple Editor Project anlamına gelmektedir, örnek olarak yukarıda yazdığım stüdyoların videolarına bakabilirsiniz.

3. Babam "Naruto'ya bi sezon daha getirirler veya  mangası devam eder . Sonraki aşamada Naruto uzaydan gelen kişilerle falan dövüşcek, hem birsürü karakter vardı örneğin o resimleri genjutsuya çeviren, onlarla alakalı gizem sürüyor" diyor. Emin değilim, babam aşırı çizgiroman fanı, marvel dc vs.vs. ondan dolayı böyle genişce düşünüyor sanırım. Ben öyle düşünmüyorum ama; mangaka zaten yeni mangaya başlayacak 1 mangayı devam ettirmek bile kolay değilken 2 mangayı falan nasıl devam ettirsin? Birde bütçe olayı var. MARVEL ya da DC gibi ulusal, büyük bi şirket değilki o kadar paraya sahip olsunlar? Yinede gelmesini ummuyorum değil T-T

4. 7kj9LP.jpg

Aynen Yuno tsundere değil ben gene sadist bi tsundere karakter isticem

Senin isteğini ben atmıştım zaten :D

Yuno tsundere değilki:D

tsun.png

Bana yandere erkek getirin pls

Ama yinede istiyorsan 1 karakter daha atarım ^^

C5B.jpg?2196

Bana acilen gözlük takan acaaaayip havalı bi erkek getirin :'D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.