Jump to content

AmyRoChan

Üyeler
  • İçerik sayısı

47
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne AmyRoChan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İnanmıyorum beni hemen ekleyin kyaa :3 . Severek izliyoruz efenim. Tüm karakterleri ayrı seviyorum . İnsan bana haber verir ;_;

Bende hard Kamui Kagura Shinpachi Gintoki fanıyımdır. Beni de ekleyin pılis >:3

2. 32 pixel benim için o kadar da sorun değil,  ama sadece tek bir kişiye ses çıkartmazsam ileride bahane edebilirler. Direk 400x200 yap demiyorum. Üst sınır 400x200. Yani 350x200 de olabilir 400x150 de. Eğer vaktim yok diyorsan ben bir ara kalitesini bozmadan ayarlar, oylamaya öyle koyarım.

Güzel ama çok küçük o boyut :( 450.350 olamaz mı en fazla?

3. Bu sefer daha düzgün bir başlıkla geri döndüm.. Lütfen mod-san'lardan birisi yapabiliyorsa konuyu silsin ( öbürü) Yaptığım Megurine Luka fanart (^3^)=3 =3 =3

Hatırlıyorum galiba bizim balık 3-5 arası ( öldü :( )

Lepistes paradaisu 8)

wOYLEA.jpg

w11gVY.png
    bunu niye yaptım ben ya ? .s.s base pert :D

KZvEZg.png

KrW25z.png

yaptıklarımı eklerim. şu and akardeşim tarafından işkence görüyorum...

4. asdasgdgsahfdhas

1323544500969.jpg

ASddasdad Ama gerçekten yardım edin nasıl değiştiricem ? :D .s

~Dışlanma No Jutsu~

Ama herkes kötü  anlamış k.b.  :confused-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:

5. Bu da benim yaptığım Megurine Luka Fanart .. Umarım beğenirsiniz. Yenilerini yapınca buraya koyarım  ^_^   :embarrassed4-onion-head-emotico  :embarrassed3-onion-head-emotico 

e5ZXyR.jpg

Kamera iyi değil dışlayın beni *^*  :frozen-onion-head-emoticon:  :dying-onion-head-emoticon: 

6. Valla gelmem. Oralarin normal erkegi de bi baskadir simdi. Gidilir de geri gelinir mi ? Hem oradaki erkekler degisik diye beni severler de. Normalden bikmislardir zaten. Gel gidek oralara sen de gel. :D Ust uste ileti atmadan gel ama. Oyle olmaz cunku. :D

Olur gelirim de ileti atma konusu zor ya :D E tabi insanda heyecan olunca üst üste 20 ileti bile atabilir :D Beni de değişik diye severler eldivenle :D Tamam sustum :depressed1-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.