Jump to content

Kallista

Üyeler
  • İçerik sayısı

48
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Kallista kullanıcısının paylaşımları

1. Kallista

Sergimden bir kaç parça

benim okadar vaktim yok .seneye geldi geldi. bak sırf tablet alabilmek için sınıf tekrarı yapıyorum hakkımı isterim :D
  2. Kallista

Sergimden bir kaç parça

takip edildiği söylendi.numara olarak bakılıyormuş ama ne kadar doğru nedir emin değilim.her tablet alana bir belgede veriliyor belgede kullanım kuralları var bu söylediğinde dahil her tablet alan şahıs otomatikman kuralları kabul etmiş sayılıyormuş.
  3. Kallista

Sergimden bir kaç parça

tamam jeton şimdi düştü ama biz habsız bir sınıfız umutsuzum bu konuda :( yok canım düşünceye saygı duyarım.herkes herkesi beğenmek zorunda değil. genede sağol ve -rep veren arkaş (lar) saygılar :D
  4. Kallista

Sergimden bir kaç parça

benimkide kulaktan dolma bilgilerden ama itirazım var ya verilcekse tüm sınıflara verilse ya-_- çok kıskandım :S ve eğer dediğin gibiyse müdüre bir kaç sözüm olucak xD biri bana -rep vermekten zevk alıyor sanırım :D**
  5. Kallista

Sergimden bir kaç parça

milli eğitim üstünde oynama yapmış hiçbir şey atamıyorsun.hafıza kartını kabul etmiyor.nete giremiyor. saatini bile değiştiremiyodu hocalar.not defteri-kitaplar-fotograf var sadece bildiğim kadarıyla.markasıda samsung
  6. Kallista

Sergimden bir kaç parça

teşekkürler uğraştım baya :( evet geldide 9.sınıflara sadece ve onlarrdan sonra geleceklere olucak.biz mal mal bakıyoruz sadece ayrıca akıllı tahtada geldi ama ondan bile faydalanabilirmiyiz bilmiyorum.resim atölyelerine bile tahta geldi (ne gerek varsa) şahsen tahta hariç tabletleri gereksiz buldum.para harcıcak sanki başka birşey bulamamışlar neyse zaten sadece fotograf çekebiliyor ve ders kitapları var içinde :D
  7. Kallista

KARIŞIK COSPLAY [GÜNCEL]

paylaşım için teşekkürler ^^
  8. Kallista

Sergimden bir kaç parça

teşekkürler. biliyorum bitmiyor hiç biri. lanet gibi bunun üstesinden gelmeye çalışyorum.Umarım bir gün O.O
  9. Kallista

Sergimden bir kaç parça

Evet :D
  10. Kallista

Sergimden bir kaç parça

teşekkürler. :D
  11. Kallista

Sergimden bir kaç parça

tamamdır ^^
  12. Kallista

Sergimden bir kaç parça

bilinçsiz bir net kullanıcısı böyle oluyor işte - ibretlik xD . tamam diğer bilgisayarda resimler 5 dk yaparım.teşekkürler :D
  13. Kallista

Sergimden bir kaç parça

görsel olarak ekleyince resimler büyük olduğundan 3 de 1 sığıyo ekrana olmuyo. sp de link olarak yerleşridim ama anlaşıldığı üzere görünmüyor.allah aşkına anlatırmısın nasıl yapıcam bunu ... :D*
  14. Kallista

Sergimden bir kaç parça

sp olarak kouamadım farkındayım ama link tarzı görünmüyor mu? kopyala yapıştırla çıkması lazım sanki :S
  15. meyveler hariç hepsi geçen yılki sergimden. -meyve kompozisyonunu bu 15 tatilde başladım ve diğer tüm resimlerim gibi bitmedi. Sanırım 3.yağlıboya denemelerimden biri ...arkadaki koyu narı bir şekilde kapatıcam çünkü nar dışında her şeye benziyor. -Ata benzeyen resmim tamamen hayal ürünü. kafasını bitiremedim ama geyik boynuzları ve keçi sakalı olan bir şey olucak ve gene üstünde bitmeyen bir insan figürü var elinde silah tutuyor.onunda kafası yok xD sulu boya kalemiyle yapılmıştır. Rapidolarla kontür geçilmiştir. -angelina jolie de marker kalemle yapılmıştır. - (bitmemiş xD) yağlı bir kalemle yapılmıştır. -(herzamanki gibi bitmemiş) carandashla yapılmıştır. -bir tane koridor perspektif çalışması koydum. Perspektif çalışmayı seviyorum :D http://img19.resimup.net/di/XDH0.jpg -İnternetten çıkarttığım bir resim. Guajla çalışılmış 50 ye 70 bir çalışmadır (BİTMEDİ!!!) http://img17.resimup.net/di/B9BM.jpg Anlıyacağınız üzere resimlerimin hiçbirini bitiremiyorum ve anime yapma planlarım var. bakalım ne halt yicem.
  16. Kallista

En Beğendiğiniz Cosplay!!

ohooo ççok gerçekçi 10/10 bu da black rock shooter in ana karakteri; ilk resim de oynanmış o yüzden bir tane daha koydum...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.