Jump to content

Kallista

Üyeler
  • İçerik sayısı

48
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Kallista kullanıcısının eklediği dosyalar

1. yaptığım resimlerle karşılaştırınca kendimi çok beceriksiz hissettim :D

atlı olan resme bayıldım :)

bence boş zamanlarında en çok sevdiğin ve emek çektiğini düşündüğün resimleri tamamla :)

öyle deme. eminim seninkilerde güzeldir. üzerine eğitim alınca insan geliştiriyo kendini. bende başta böyle değildim yani :/

beğendiğine sevindim ^^

ayışığı burda gördüğüm en güzel resimlerden biriydi ne kadar başarılısın harika B) :o :blink:

çok fazla gaz veriyorsunuz ha -_- o kadarda değil sende. ben orta düzey bir çizerim sadece :)

teşekkürler.

2. 2 resim de sadece resmin linki vardı tıkladım ama açılmadı . :(

<_< eeeeh daha fazla resim almıyo. buraya koyıyım

Resmi ekleyen

internetten bulduğum bir resim. 50-ye 70 kağıda (50x70) guaj çalışması olan.

bitmemiş olduğunu eklememe gerek yok heralde xD

3. harikalar :) özellikle de atlı olan.hayalinden çizmiş olman çok çok daha değer katıyor çizimine..ellerine sağlık umarım nice eserlerini görürüz.

not:

üşenme bitir şunları yavf yarım yarım kalmış :D

teşekkürler. galiba arsız bi hayal alemim var :D

bu arada sende resimlerin hepsi açıldı mı? -güncellemek çok zor geliyorda-

not:ah ah gönül isterki bitirmek :D

4. Aşk olsun :( Gören de pisliğin tekiyim de arkandan konuştum sanacak. :D Eskiler uğramıyor muhabbeti döndüğünde demiştim Kallista falan da uğramıyor diye. Bir de ismin çok güzel olduğu için orada burada çok güzel dimi diye söylüyorum millet şaşıp kalıyor "Ayışığı mı :o "diye :D

ne pisliği be :D

ayrıca ben meşgul bir insanım. üniverste sınavları var şimdide daha çok ararsınız dermişim xD belki inanmıyorlardır adıma da :D

ve sağ olasın o senin güzelliğin :D:D:D

5. Oh be Kallista var ya sen yokken seni ne kadar andım :D Ayışığı falan diye. :D

alla alla hayırdır çok kıllandım :D

Çok güzel çizmişsin ama sadece atlıyı görebildim :D diğer resimler açılmıyor ama atlıdan anladığım kadarıyla acayip prosun onu söyliyim. Senin resmini görünce içimde eski çizme isteğim uyandı resmen :D tekrardan sayende çizmeye başlıycam galiba :)

Valla kendimi o kadar iyi görmesem de çizme isteği uyandırıyorsam insanlarda ne mutlu bana :)

resimleri güncellemem gerekiyor galiba. İlgilenicem sağol :)

6. Vaay bence çok başarılı Ayışığı :D Bitseymiş bunlar keşke. Atlı olan gerçekten çok güzel :D D&R'da falan satılan atlılar var ya onlara benzettim :D

Ben de ezik hissettim ama ben zaten güzel çizemiyorum sorun yok. :D

Ya kendinizi kötü görürseniz geliştiremezsiniz.demeyin öyle.... :o :o :o

ayrıca teşekkürler  ::) ::) 8)

7. OMG, daha iyileri mi var. Olsun kızım iyisin sen. :o

Sen bana ne demek istiyon? 8) Çok ezik hissettim şuan. ;D :D

iyininde iyisi var. dünya bir nokta gibiyim :S

aman sende ha :D:D:  saçmalama iyisindir sende  bu işte  ;)

8. Japonya'da animasyon! gerçekten süper ;) eğer gidersen Wonder Fest'e katılma imkanı da bulabilirsin.(bu da benim hayalim:)

Vay be yetenek ve zaman ister valla. 8) Gerçekleşir umarım hayalin. ;)

aaaaa umarım umarım gerçekleşir O.O

ama araştırdıkça şansımın gittikçe dahada azaldığını gördüm. Sırf hayalim için aile ekonomisini  batıramam. çok pahalı oralarda eğitim. bana Eskişehir animasyon göründü. umarım 2. üniversite olarak yada iş açısından bir şansım olur. :O:O:O:O

Bu arada konuya geri dönmek gerekirse yaptıkların çok güzel :D:D :o

9. aslında bu figürleri Japonya'da veya diğer uzak doğu ülkelerindeki amatör ruhlu heykeltraşlar yapıyor. ancak süper işler ortaya çıkarıyorlar. eğer geç değilse o dersi al derim ;) animeseverler de bu işleri parçalar halinde alıp birleştirip, boyuyorlar. zahmetli bi hobi ama sevdiğin bi karaktere hayat vermek gerçekten çok keyifli!

ya ama bana bi çekicilik bir istek gelmiyor figür yapmak. evet hobi olarak bile figür yapmayı isterim ama okumak ilgi alanımın dışında. Ben  Animasyon okuycam ve bu gün aldığım kararla japonyada okuycam xD (onlarda beni bekliyordu ya)  neyse işte ben daha çok anime tarafıyla ilgileniyorum bu işin.  ;D

10. Kallista;

hobi amaçlı yapıyorum. dünyada bu hobiyle uğraşan çok kişi var ama Türkiye'de hiç rastlamadım, özellikle çok popüler anime karakterleri ile ilgili. o yüzden anime severlerle çalışmalarımı paylaşmak istiyorum ben de. belki bu hobiyle ilgilenen başkaları da çıkar diye düşünerek. ilgin için çok teşekkürler! ;)

Ben güzel sanatlarda okuyorum. Bizde heykel adında alan dersi var. bir ara aklımdan geçirmiştim heykelmi okusam diye. çok araştırmadım bölümlerini tam bilmiyorum ama figür yapmak istemiştim. buda böyle bir anı xD

11. hiç figür boyasıyla ilgili bilgim yoktu. airbrush  araştırdım ve öğrendim. Çok hoş. Hobiniz mi yoksa herhangi bir işle ilgili mi?

12. Kırdırırsın ama kırılınca tablet okuldaki nete bağlanamıyor bağlanmaz ise 15 gün içinde kendini kilitliyor ve mecburen okul yönetimine gidiyorsun sonra her şey eski haline dönüyor :D

evet o 15 gün olayını bende duydum. tahtada wifi gibi bişi varmış tablet 15 gün gibi bir süre uzak kalınca kapanıyormuş diyorlar ama bu pek gerçekçi gelmedi sanırım dedikodulardan biri.ayrıca evede gö-türebiliyormuşuz (sönsürlüyo :S)) :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.