Jump to content

aiyamaster

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

aiyamaster kullanıcısının paylaşımları

1. mecha değil zaten oyunda cast diye bir sınıf var onu göstermişler sadece daha çok fantastik diyebiliriz
  2. Gereksinimler fazla yüksek değil min 1 gb ekran kartı 2 gb ram (bunlarla rahat oynanıyor) Oyunu indirmekte sıkıntı yaşayanlar için şuraya göz atmalarını tavsiye ederim anlamadığınz yerleri özelden mesaj atın yardımcı olurum http://arks-layer.com bu sitede torrent şeklinde indirebilirsiniz english installer kısmından zaten sistem gereksinimleri yazıyor ben ayarları kısarak 512 mb ekran kartında bile oynadım :D
  3. Ben oynuyorum şu sıralar tantımda karakterler harici herşey oyunla tıpatıp aynı görünüyor özellikle o büyük kırmızı siyah yaratık oyundaki en güçlü bosslardan biri, özetle şu: (1:33 sn)Ama benim animede beklediğim boss buydu : Oynamak isteyen varsa yardımcı olabilirm gayet eglenceli bir oyun kendinize ait odanız var karakterinizin kaşından kirpiğine kadar her şeyini kendiniz ayarlıyorsunuz 8 farklı sınıf var istediğiniz zaman değişirebiliyorsunuz eventleri çok eglenceli müzikleri de çok güzel görsel efektler mükemmel ötesi Bu arada oyunun kendisi de zaten bir hikaye üstüne kurulu şu an episode 3 te shironia hikayesini anlatıyor ve bu hikayeleri oyunda visual novel gibi okuyabiliyorsunuz Animelerdeki karakterlerin kostumleri oyunda mevcut fate zero gibi archer saber kostumleri falan var Oyunda konserler falan oluyor bazen vocaloidlerden Ses eklentileri falan da var mesela güçlü bir skili kullanırken karakter kahkaha atıyor (ben de atıyorum tabi) Boyut olarak yaklaşık 30 gb :) 2 aydır oynuyorum daha 1 tane türkle karşılaşmadım :D
  4. Öncelikle kusura bakmayın diyorum buraya konu açtım çünkü yazacak başka yer bulamadım. Gaziantepte yaşıyorum üniversite öğrencisiyim. Eğer Antepten olan varsa tanışalım. Etrafımda hiç izleyen yok kendimi hikikomori gibi hissetmeye başladım :D. Saygılar efendim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.