Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Sina kullanıcısının paylaşımları

1. Sina

Selamın Aleyküm

Hoş geldin, forumda eğlenmene bak :D
  2. Sina

Uyuz olduğunuz openingler, endingler ve ostler

Daha önce hiç öyle bi uyuz oldugum ne ending'e ne de opening'e rastladım. Hatta endingler nedense daha hoşuma gidiyor :D Ama sevmeyen de varmış şaşırdım :D
  3. Sina

Anime İstek ve Önerileri

Kakumeiki Valvrave Tokyo Ghoul (gerçi pek savaş stratejisi içermiyor ama...) Break Blade Hani bir güç kazanması + savaş vesaire diyince akla ilk mecha tarzı animeler geliyor. (genelde mechalar askeri olduğu için herhalde.)
  4. Sina

Animeye dönüş,farklar ve Anime Sektörünün Evrimi

Hah diline sağlık, yıllardır birinin çıkıp şu lafları etmesini bekliyordum. Bende açıkçası sinir oluyorum, tamam ecchi izleyin, benim tercih etmedigim bi tür fakat seveni de var kabul de çok abartmayın, bir sürü kaliteli anime şu sırf çogu daha anlamını bile bilmeden kendine 'otaku' diyen kesim tarafından geride kalıyor. Ayrıca şu 'on bölümde bir çıplaklık yok onbirinci bölümde birden çıplaklık ile doldu' olayı fanservice yüzünden. Arada bir sırf bu tür seven hayranları mutlu etmek için çogu animede bulunan gereksiz bir ekleme anlayışı bence. Hani o anime fanservice olmadan da güzel gidebilir yani. Ayrıca insanlar her şeyden çabuk sıkılır, böyle olması daha iyi hiç degilse gerçekten anime izlemekten keyif alanlar arındırılmış bir şekilde animelerinden keyif almaya devam edebilir.
  5. Sina

Biraz Geç Olsa da Herkese Merhaba!

Hoşgeldin, forumda keyfine bak :D Bu arada anadolu ögretmen liseleri fen liselerine çevirilecek diye birşey duymuştum ben? Hatta çevirilecek değil çeviriliyor du sanırım :O
  6. Sina

Anime müzikleri hakkında bir soru

Ama bunu sadece Japonlar da yapmıyor. k-pop fanı falan degilim ama koreli şarkıcılar/şarkı gurupları da aşırı ingilizce kullanıyor. Bence bu bi akım/tarz meselesi gibi geliyor. Ama sana katılıyorum karma şarkıların anca bazıları hoş oluyor, zaten böyle karışık söyleyen şarkıcılar belli genelde :D
  7. Sina

Rica ederim, eğer ama ardındaki gerçegi bulursan benimle de paylaşabilirsin. :D Türkçe şarkı dinlemedigimden bilmiyorum ama yapan yok mu öyle karışık? :O
  8. Sina

O sorunun cevabını daha kimsenin bulabildigini sanmıyorum. Bu işi koreliler falan da yapıyor. Tarzları öyle bence, bazı şarkıcılar almanca, fransızca bile kullanıyor.
  9. 20. olan Gendo kesin 1. olmalıydı. 2. kyubeii olmalıydı. Hatta Gendo ile paylaşabilirlerdi ilk sırayı. Lanet şahıslar :D Ne biçim liste bu üstelik Midousuji ile Oikawa ne arıyor listede. :D Imayoshi ile Hanamiya gene tamam da :D Hele Oikawa.... Hiç beğenmedim listeyi. Kişiligi kötü değil sırf kötü hareketleri olan karakterleri liste yapmışlar. Midousuji, Sougo, Hikigaya falan kötü degil ki, bence bu liste kişiligi yamuk (kötü degil sadece fafiften yamuk) kişileri kaplıyor Orihara'nın birinci olmasından ben bunu anlarım :D
  10. Sina

Under the Dog

Cidden böyle devam et, destekliyorum :D Birazda özendim aslında :D
  11. Sina

Under the Dog

Aynen değerini bil, herkes o kadar cömert ve düşünceli olamıyor işte :D Bende bazen düşünceli olabiliyorum ama konu kendime geldiginde tamamen değişiyorum :D
  12. Sina

Under the Dog

Ahaha sen kendini degil başkalarını düşünen tipler tarafına giriyorsun o zaman :D Hiç bir zaman o kadar cömert falan olamayacagım, üzülüyorum :D
  13. Sina

Under the Dog

Umarım. Teşekkürler ^^' Anime yapabilecek olsam tabi ki de parası için yapardım :D Bu sektörde para var :D
  14. Sina

Under the Dog

Ahahaha güzel sözmüş ama limuzine gerek yok ya, ben şu parayı sadece istediklerimi elde edebilmek için istiyorum :D
  15. Sina

Under the Dog

Güzel de para kazanıyorlar ama, kıskanıyorum :D Ben bide çok para gözümdür yani. Hani cimrilik gibi degil, her zaman paranın mutluluk getirecegine inandım belki de ondan bu işlere takıntılıyımdır :D
  16. Sina

Under the Dog

Ahahaah sen işi halletmişsin direk, bende ne yetenek var ne de bir şey, malesef bir şeyler beceremem ben bu tür konularda :D Ama olsaydı bi yetenegim vesairem yapardım birşeyler yani :D Şu an bu animeleri yapan kişilerde para için yapıyor sonuçta, bu devirde herkesin işi para :D
  17. Sina

Under the Dog

Harbi bi an düşünmedim degil :D Bayağı para getiriyor bu işler herhalde :D
  18. Sina

Under the Dog

Böyle oturdukları yerden sırf para basmaları da sinir bozucu bence. Sinir oldum, kıskandım :D
  19. Sina

Under the Dog

Bana güvenip yola çıkmayın ya sonra beğenmezseniz bana yüklenirsiniz, kaldıramam :D Bilgilendirme için teşekkürler, gene paranın bir kısmını yiyorlar yani beleşten :D
  20. Sina

Under the Dog

Ne olacagını bilemeyiz, ayrıca proje iptal edilirse bu para verenlerin parası geri veriliyor mu acaba? Yoksa oturup yiyolar mı o paraları :D :D
  21. Sina

Under the Dog

Ulaşabilecekler gibi durmuyor ama malesef. Gene umutlarımızı yüksek tutalım. Ama gene bütçeye takılıp kalıyoruz malesef. :/
  22. Sina

Under the Dog

Animeyi izlemedigim için ( daha dogrusu ortada daha anime olmadıgı için ) bir animeye benzetmem zor yani :D
  23. Sina

Under the Dog

Anime daha çıkmadıgı için yorum yapamayacagım :D Bir anime bulabilirsen bana da haber verebilirsin :D
  24. Sina

Under the Dog

Tokyoda olan bir terör saldırısından sonra olan olayları, bu olayların üzerine özel bir süikastçı olan ana karakterin etrafında gelişen olayları anlatıyor sanırım. (?) Ama psikolojik bir tür olarak gelebilir. Sloganından falan belli yani.
  25. Sina

Under the Dog

Ahahaha onun tutacağı çok belliydi ya, ama bu seride sadece kadroya ve tasarımlara bakarak yorum yapabiliyorum malesef :/
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.