Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Sina kullanıcısının paylaşımları

1. Sina

One-punch Man

Mangası'na bayılmıştım, sonra uzun süre girdi araya konuyu kaybettim, devamını okumuyorum (kendimden utanıyorum :( ) Komedi ile garip bi şekilde harmanlanan bi aksiyon mangası olunca acayip dikkatimi çekmişti zamanında. Ama mangada öyle çizimler gördükten sonra anime beni tatmin eder mi bilemedim şimdi : D Güzel tanıtım olmuş, seri ile alakası olmayan insanları baya meraklandıracaktır :D
  2. Sina

Kishimoto’nun Yeni Mangası Nasıl Olacak?

Naruto 15 yıldır yayınlanıyor büyük hit olsun bi zahmet :D Ama Naruto'dan büyük yeni bir şeyler gelir mi bilemem. Bir kere insanlar yeni mangaya baktıklarında direk Naruto'nun mangakasının yeni eseri diyecekler. Kishimoto asla Naruto'dan kurtulamayacak :D :D Aylık olmasına hak veriyorum bütün hayatında çizmiş, bi dinlensin bence bi rahat verin adama, yeni film falan çıkarmayı da bırakın artık... -_- Yeni mangasını dört gözle bekliyorum, umarım Naruto gibi bir ana karakter yaratmaz, değişiklik lazım :D
  3. Boruto'nun filmi internete düşmüş sanırım. İzlemeyecegim artık Nardo görmek istemiyorum...

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

last movie iğrançtı, bu yine biraz iyi olur.

2. Sina

Sina

Kusucam artık filmleri yüzünden, yeter daha yapmayın :(

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Naruto Shippuden Movieleri iyidir neden ole diyorsun ki. :D Gerçi Naruto mmovieleride fena sayılmaz işte şu Last Movie de herkezin beklentisi yüksekti kimse umduğunu bulamadı.

4. Neden bilmiyorum ama şu Gate ve Overlord'a karşı bi nefret var içimde ne zaman listelerde/anketlerde düşük görsem seviniyorum :( :( Bu nasıl bir farklılıktır, birinde Rokka no Yusha ilk sıralarda ötekinde sonda? -_- Bana kalsa Prison School ve Working!! hiç bitmesin, sonsuza dek izleyebileceğim türde animeler. :D
  5. Şu Project Itoh hakkında pek bi şey bilmesem bile filmleri konusunda baya meraklıyım. Fragmanlarında baya güzel duruyor, bilim kurgu olunca tabii :D

1. Sina

Sina

Bilim kurgu demişken Terra Formars'a da 2. sezon geliyormuş. Ne kadar aptalım haberim bile olmadı :D Neyse sevineyim :D

6. 2017 olsun geç olsun güç olmasın, güzel olacak olsun ben 2020'ye kadar bile beklerim. :D Romanın yeniden uyarlaması yada animenin remake'i olsun devamı falan diye bir şey söz konusu bile değil zaten. (Çok şey talep ediyorum farkındayım...) Ama o eski havayı verir mi bilmiyorum, savaş sahnelerinde çalan orkestra müzik falan olmayınca kuru hissettirecek. -_- Üstüne kesin seiyuuları da değiştirecekler. Üzüldüm şimdi. Ne kadar yenisi yapılırsa yapılsın her zaman eski animesi kalbimde olacak ;) En üzüldügüm nokta da Reinhard'ın fabulous saçını yeni animasyonlar yüzünden bi daha böyle göremeyecek olmamız (bazen eski anime çizimlerini özlüyorum :( )
  7. Sonunda okul başlıyor, biraz amacım olacak hayatta. Heyecanlandım *-*

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sina

Sina

Ahaha valla ben öteki insanları umursamıyorum, bu sene hiiiiiç umursayamam. Ben asıl girecegim sınavları düşündükçe heyecanlanıyorum :D

3. Kafuariku ^-^
    4. Sina

Sina

Ahaha yok Ygs-Lys :D Teog sınav mı sende :D

8. Bi animeyi seversin ama senden başka izleyen kimse yoktur tartışamazsın, animenin mükemmel oldugunu, ne kadar sevdigini anlatamazsın içinde kalır hevesin.

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

İyi geceler sana :D :D

3. Sina
    4. SiyahDranza

SiyahDranza

Sonra İnternet ortamında o seriyle ilgili paylaşım görürsün sevinirsin umutlanırsın :'( duygulandırdın

9. Sonunda Chartotte'de beklediğim bölümlere geliyoruz, heyecanlandım *-*

1. Kadir-

Kadir-

Aynen. Ben heyecandan ölecem galiba hatırlamamaya çalışıyorum -_-

10. Op, Naruto, Fairy Tail gibi hem mangası hem de animesi ilerleyen serilerde doldurma bölüm zaten şart -yoksa ara verirdi ki ara vermek de işlerine gelmiyor-. Ama sen konunun akışını olmadık yere kesip doldurma bölüm koyarsan onları ne güncel izleyenler izler ne de sonradan takip edenler (En nefret ettigim olay, bırak arc bitsin sonra koy...) Yani animeyi sevip sevmemekle alakası yok, beklenti ile alakası var ki doldurma bölümler beklentileri hiç bir zaman aşamıyor. Sadece Bleach'in doldurma bölümlerini izledim :D Onlara da bazen dayanamıyordum geçiyordum :D Doldurma bölüm animeden soğutur, hele de güncel izliyorsanız. Hala naruto'da 350'lerde kaldım, Fairy Tail'in yeni sezonunda anca 30 bölüm izleyebildim. Animeyi sevmek istiyorsanız atlayın derim. ^_^ ^_^
  11. Sorachi sonunda bazı yaşları açıklamış. Yamazaki 32, Kondo 28, Hijikata 27 yaşındaymış. Gintoki de 26-27 dir muhtemelen. Ama yamazaki 32? Soraci gene trollüyormu ciddi mi bilemiyorum, ama muhtemelen gerçek. :O

2. Sina

Sina

Yok hayır çok çok önceleri Sorachi Gintoki hakkında 20'lerinde demişti. Ama mantıken hiç düşünmedim :D

3. Amygirl

Amygirl

Şimdi bilmeyenlere spoiler olur ama :D düşünürsek: Hocası alıkonulduğunda yaklaşık 12-13 yaşlarında tahmin ediyorum... Direniş savaşında da en az 17 yaşındadır... Animedeki son arcta 10 yıl önceki bir olay anlatılıyor ve anlatılan olay direniş savaşından mininmum 3 yıl sonraki bir olaydır.. Kısacası en az 30 yaşında olması lazım.. Gerçi çok bir önemi yok :D Zaten seride yaşlanmıyorlar Kagura da şikayetçi ya bu durumdan :D :D

4. Sina

Sina

Ahaha dimi kaç yaşında olursa olsun değişmiyor sonuçta :D

12. Listedekiler güzel de neden dram animeleri listede :( Sonuçta sonunda süper üzücü bir şeyler olması lazım ki millet iyice animenin o dramından etkilensin. :D Böyle olunca çogu dram, trajedi animesinin sonunda ne olacağı belli oluyor ve etkisi düşük oluyor. En azından bana göre, yani birilerinin ölümüne hazırlıklı olarak izledigimden belki de. ^_^ Bide Kuroko no Basket ne alaka? Sonucu her zaman belliydi yani. Milleti bu kadar etkilemesi biraz saçma geldi :D
  13. Yaz animelerini seven bi ben miyim? Kimse öyle çok beğenmemiş serileri. Tabi sonbahar animeleri muhteşem olunca yaz sönük kaldı :D

2. Sina

Sina

Ben bilirim o tür animeleri, klasik klişe diye bağırıyor resmen. :D Loli severim sevmediğimden değil (gerçi sırf fanservice için konulmuş lolileri de sevmem) ama ana karakter loli manyagı bi sapık olunca tüm büyü bitiyor :( Hani konu da ciddi duruyor ama oraya bir cıvık bir loli koyunca tüm her şey sıfırlanıyor. Güzel bi yanı yok ki izleyelim, mangasını okurum belki. :(

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ushio to tora, gangsta., Kangoku Gakuen...

4. TheDirectEco

TheDirectEco

Fanservice yoksa Gate'e bakılır bence :P

Ushio'nun 2.sezonu da başlayıp bitince izlemeyi düşünüyorum :'D

Kangoku yu da merak etmiyor değilim :D

14. Şimdiye kadar çıkan bütün bölümleri izledim, moe ile güzel kıvamlanmış bir gizemi var ama öyle korku veya herkesin beklediği şekilde çıkan psikopat karakterler yok. Tam bir aksiyon olacak dediğin zaman da ya çok hafif yuri faktörü saldırıya geçiyor yada ana karakterin şapşallıkları :D Büyük kocaman beklentilerle başlamayın, moe yada hafif dram sevmiyorsanız sizi sıkabilir, ama onu da gizem kısmı kapatıyor. Sanırım az bölüm yapacagız diye atladıkları bazı aksiyon sahneleri de falan varmış, Ama tam emin değilim, en azından bi şans verin animeye, zaten gerisini izlettirecektir :D
  15. Normalde bu kadar takıntılı olmam ama lütfen Mika x Yuu gerçek olabilir mi? :(

2. Barış

Barış

işleseler canıma minnet. aoharuya harbi taktım. bi tane erkek görünümlü kız, bi tane biseksüel playboy, bi tane kara bi gevşek gevşek konuşan ne olduğu belli değil bi karakter. iki tane doktor biri gay öbürü muhtemel bi seksüel, protaganistler ve antagonistler içinde heteroseksüel bi insan yok. kendimi nomal bi insan yok dememek için zor tutuyorum homofobik damgası yiyecem diye korkumdan heteroseksüel diyip duruyom upuzun kelime.

3. Kaxell

Kaxell

yalnız o kadar yuri ecchi vs vs sevmeme rağmen bende Yuu x Mika'yı shipliyorum. :D Hatta tek shiplediğim yaoi çift olabilir.

4. Sina

Sina

Ahahha çok güzel özetlemişsin haremleri ve aoharu'yu :D daha fazla ekleyecek bişey yok. Ama ayrıyetten aoharu mangada hafif ensest de var hsjdkdjks :D

Mika x Yuu cidden gerçek, daha da gerçek olur umarım. *-*

16. Bu burada tartışılacak bir şey değil, ama kadınsı olmak yada erkeksi olmak insanın içinde hissettiği ile alakalıdır. Kadınsı olmak bu tür şeyleri yaparak (daha önce bahsettiğim gibi ev işi yapmak, güzel şeylerden hoşlanmak, kısaca çogu insanın baya 'kadınsı' bulduğu şeyler) olmuyor, bu tür şeyleri yaparak sen kadınların toplumda nasıl görüldüğünü ve topluma göre nasıl olması gerektiğini taklit etmiş oluyorsun. Her şey kendinde bitiyor, toplumun sana dayatmaya çalıştıgı 'ideal kadın' yada 'ideal erkek' kavramlarında değil. Nasıl biri olacağına kendin karar verirsin, nasıl bir kadın yada nasıl bir erkek olacağın senin kararındır. Bu seni kadınsı yada erkeksi de yapmaz. Daha da tartışılabilecek konular bunlar, ama burası bir anime forumu, üzgünüm ^_^
  17. Feministlik olsun diye falan demiyorum ama insanlar akıllarındaki duvarları yıkmalılar, yani bir erkek evde yemek yapıyorsa temizlik vesaire o tür işleri yapıyorsa kadınsı olmuyor. Yada kız gibi görünüyorsa da kadınsı olmuyor. Yada sevimli şeyleri seviyor diye de kadınsı olmuyor. Duygusal olsa da kadınsı olmuyor. Bu anketi yakıp yıkasım geldi. :kill-crazy-rabbit-emoticon:
  18. Madoka Magica'ya benziyor mu demek istiyorsun, yoksa onun gibi moe gösterip psikoloji bozuyor mu demek istiyorsun? :D Her iki türlü olsa da şimdi ilgimi çekti, pek moe sevmem ama bakalım artık :D (izleyecek anime bulamayınca moe de izlemeye razıyım...)
  19. Hee peki pekii, sonuçta birbirinden farklı 3 tane anime serisi olunca millet her seferinde ''Buna bu olmamış mıydı?'' ''Bu niye böyle?'' diye sorabilir, mangayı okumadan ilk izlediğimde bana da böyle olmuştu da ondan ekleyeyim dedim :D Ama daha önceden dediğim gibi yeni serileri her zaman gelecek, kuroshitsuji bu sonuçta orjinal sonunun da iyi olacağını düşünüyorum ama seri bitene kadaaaaar :D
  20. ''...konu bakımından zengin sonu (ikinci sezon sonu gerçek sondur)... '' Diye bahsetmişsin. İkinci sezon ve ilk sezonun son kısımları filler bölümlerdir. Gerçekten sonu öyle bitmiyor malesef (1. sezonun sonu da aynı şekilde, anime yapıcaz diye seriyi mahvettiler -_- ) , daha doğrusu gerçek bi sonu yok. Yeni sezonları da gelecektir eminim :D Onun dışında Grell tam olarak Sebastian'ın fangirllerini temsil ediyor resmen seride, böyle bi karakter nasıl sevilmez anlamıyorum :huh: Bi fujoshi olarak itiraf etmem gerekirse Sebastian x Grell neden olmasın??? :D :D
  21. Overlord gerçekten izlenmeye değer mi?

2. Kaxell

Kaxell

ben çok sevdim. :) Eğer ısınmadıysan bitince izlersin. 13 bölüm olacakmış zaten.

3. historianWeeb

historianWeeb

olaylar ufaktan toplanıyor şu an bi şans veremelisin online oyun temasında bence gerekli bir yenilik veriyor :D

4. Sina

Sina

Online oyun temasını geçtim karakterler çok yapmacık geldi. İçinde oldukları oyunun teması vesaire çok fantastik zaten, sıkıcı buldum nedense :D Gerçekçilik 0.

22. Sina

Fanlara Göre Top 30 Mangaka

Gorilin birinci olması beni aşırı derece mutlu etti -her ne kadar şu aralar ondan nefret etsemde :D - Kesinlikle hak ediyor, karakterlerine bu kadar değer veren başka mangaka görmedim ben. :D Açıkçası hayranı olduğum farklı mangakalar daha fazla, ama serileri pek tanınmadığı için hayran kitleleri az. Üzücü... Bunun dışında Ishida bulunduğu yeri sonuna kadar hak ediyor, daha da üstte bile olabilirdi. Bu kadar çalışkan ve hayranlarını önemseyen başka mangaka görmedim. Bana göre her mangakanın eserleri güzel, eğer oy veren fanlar eserlerine göre verdiyse çok yanlış düşünüyorlar derim :D
  23. Mutsuzum abim İstanbul dışı üniversite kazanamadı. O evlenene kadar birlikteyiz sanırım... :(

2. Sina

Sina

Gerçekten gidiyorlar mı? Ehehehe o zaman iş kesin benim için :D Benim için sorun yok annemle aramız pek yoktur babamı özlersem özlerim de o beni özlemez D:

3. Mileydi

Mileydi

asdfgfdsa benimkiler gitti ama diğer ebeveylerde işe yarar mı bilmem :D

4. Sina

Sina

Benim gibi bi evlatları varsa yarar :D

24. Bir an önce yaz animeleri bitse de sonbahar animelerine kavuşsak :(

2. Sina

Sina

Ahaha o da farklı bi bakış açısı da ben yaz bitmiş gibi hissediyorum, sadece animeler devam ediyor :(

3. Dowdy

Dowdy

Olur mu öyle yahu :D daha 1 buçuk ay va.. bitmiş lan O.o

4. Sina

Sina

Ahahaha ^^

25. Gintama'dan nefret ediyorum :'(((((

1. Sina

Sina

Neredeyse, hele şu son bölümü Gintoki'nin geçmişi ile birlikte düşününce her şey iyice anlam kazandı... :( Gorilin acıması yok ki mangayı okurken anlamıyorsun tabi...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.