Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Sina kullanıcısının paylaşımları

1. Sina

Under the Dog

İşte o kısım sıkıntılı, tarihi ileri alabilirler (zaten sanırım 2015'in sonlarına demişler) yada iptal edebilirler. Korkunç bi durum :D İnsanın parası olsa....
  2. Sina

Under the Dog

Hadi ya, umarım projeyi iptal falan etmezler yada tarihi falan ileri taşımazlar, uzun zamandır kaliteli anime arayışındayım böyle bir animeye benim de anime dünyasının da ihtiyacı var :D Çok tutan bir seri olur. Evangelion ve Ghost in the Shell gibi animelerde görev alan biri yapıyor animeyi, sırf bu yüzden bile izlenir bu anime. Bana güvenin ben tutar dersem tutar.
  3. Sina

Under the Dog

Romandan uyarlama bi seri sanırım. Evangelion, Eureka Seven, Ghost in the Shell gibi animelerin animasyonlarını, Zetsuen no Tempest'in yönetmenliğini yapan kişi bu animenin yönetmenliğini yapacaktı sanırım. Yani her bakımdan güzel olacak ve gene damga vuracak animelerden diyebilirim şimdiden :D Zaten çıkmadan büyük ilgi çekti sayılabilir, birde yayınlanmaya başladıgında alacagı tepkileri merak ediyorum :D Gelecegi parlak :D
  4. Sina

Kuroko no Basket Mangası Sona Erdi

Yerinde bitti devamı gelmez bence, gerçi gelse fena olmaz :D Ama gene sonunu beğenmedim ben ekstra bölüm istiyorum :D Çok şey istiyorum ve gelmeyecegini de biliyorum.... <_<
  5. Claymore'un mangası Ekimde bitiyormuş, bu aralar tüm mangalar bitmeye başladı, kötü bir çağa denk geldim....

6. Sina

Ace Of Diamond’un Yeni Açılışı GLAY’den

Yalnız daha şarkı çıkmadı nasıl çıkmadan beğenemiyorsun anlamıyorum :D Diace'ye uyacaktır ya yeni şarkı :D
  7. Sina

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Gin no Saji'nin ikinci sezonunu sonunda bittirdim, keşke bitmeseydi ;_;
  8. Hayal kırıklıgına uğramıştım böyle 2 bölüm olacagını duyunca, neyse artık bununla da yetiriniz güzel olacaga benziyor zaten seriyi özlemiştim :D Ama hala yeni sezonu istiyorum :D
  9. Sina

Ben de geldim :)

Hoşgeldin, Liseden çekecegin var ama tadını da çıkar :D Forumda keyfine bak :D
  10. Sina

Bu Hafta Bazı Animeler Gösterimde Olmayacak!

Wut? Zankyou no Terror bu gün çıkıyordu normalde, anlamam gerekirdi! Niye bu hafta vermiyorlar ki? Japonların gariplikleri -.-
  11. Haikyuu manga 2. popülerlik anketinde Hinata gene birinci olmuş, Sugawara ikinci, Kageyama üçüncü, Tsukishima dördüncü ve Oikawa beşinci olmuş ve liste uzaaar :D (Yalnız çok kişi oy kullanmış şaşırdım.)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sina

Sina

Yok ya ben sugawara'yı da seviyorum da bu kadar yüksekte olması beni şaşırttı. Hani maçlarda bile nadir oynayan birinin bu kadar yüksek alması? O zaman ennoshita da yüksek alsaydı. Japonları anlamıyorum :D

3. Sina

Sina

Ahahah ama kageyama çok geride kaldı suga yüzünden, artık sevmiyorum suga'yı kfdlsg :D

12. Fujimaki sensei haftaya Kuroko no Basuke'yi bitiriyormuş. Sonunda bitti diye sevinsem mi yoksa üzülsem mi bilemedim :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sina

Sina

Maç bitti zaten daha nereye kadar gidebilirdi ki, yerinde bitirmesi mantıklı olmuş da insan üzülüyor ya sonuçta 6 senelik çalışma...

3. free word

free word

paranın gözü kör olsun editörü falan bulurdu da yapmamışlar öyle bir şey :D

4. Sina

Sina

Şahsen hayranlarda devam etse iyi karşılamazdı, hani bişeyini çıkarmamak lazım yani :D

13. Sina

Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)

Boku no Pico çapraz giyim (crossdressing)'e girmiyor o ayrı bi konu, ona shota (shotacon) deniyor :D Yaoi'nin de alt dalları var bi nevi, yaoi'yi küçümsemeyin. :D Ayrıca yuri erkeklere yönelik falan demişsiniz, hen.... kısmına girmedikçe ecchisi çok olmayan yuri bende keyifle okuyup/izliyorum :( Şu siscon falan yani kardeş kompleksi falan nefretlik onun dışında her tür iyidir bence :D
  14. Ansatsu Kyoshitsu anime olacakmış, artı olarak live action gelecekmiş ama açıkçası o pek umurumda değil. Umarım işler Ova da oldugu gibi olmaz, şu an mutluluktan ölebilirim :D Tüm güzel mangalar anime olmaya devam ediyor keşke hep böyle devam etse :D

15. Sina

Mölöbö~

Hoşgeldin, keyfine bak forumda :D
  16. Sina

Mrb Arkadaşlar

Hoşgeldin :D , neden herkesin genelde ilk izledigi anime Naruto oluyor anlayamıyorum, neyse keyfine bak :D
  17. Sina

Yeni Bir Türk Mangası Olsa...

Niye gelecek çag yok, lazer silahlarına falan ne oldu? :D Bi türk mangası olsun da nasıl oldugu önemli degil.
  18. Sina

Herkese Selamlar Saygılar.

Hoş geldin, eğlenmene bak :D
  19. Mangasını okumadım ama merak etme bir şekilde bağlarlar, yada hiç takmadan mangadan devam ederler. Tıpkı kuroshitsuji'ye oldugu gibi yani.
  20. Sina

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Sonunda Aoi Bungaku başladım ve bitti. Rahatladım neredeyse, tabi hala biraz kafam karışık :D Ayrıca Ao haru Ride ve Naruto'nun izlemedigim bölümlerini izledim. Bide Daiya no Ace 45, Barakamon ve Akame ga Kill'in 8. bölümlerini izledim. Bu gün anime izleme havam yerinde :D Normalde günde 5-6 bölümden fazla izlemezdim :D
  21. Sina

Fairy Tail Güç Tablosu

Lucy aslında o kadar güçlü bile degil, sırf birkaç anahtarına bel bağlayıp duruyor kız. En sevmedigim büyü türü zaten. Ayrıca Wendy ile Juvia nasıl o kadar düşük olabiliyor? Hele Juvia :D
  22. Bilgiler gerçekten çok güzel olmuş, ama kişisel olarak pek sevdigim bi seiyuu degil malesef :D Zaten pek yer aldıgı proje de yok öyle fazla. Bir bleach ile tanınıyor neredeyse :D Ama bu kadar yazmaya uğraştıysan sevilen bi seiyuu olmalı :o Ha bu arada da World Trigger'ın animesinde de Miwa Shuuji'yi seslendirecekmiş. Hayal kırıklıgı mı yaşasam sevinsem mi bilemedim :D
  23. Sina

Magi Sinbad no Bouken OVA 1. Bölüm

Aylar sonra biri çevirmiş şaşırdım hiç çevirilmeyecek sanıyordum :D Teşekkürler ^^ Bu seri uzar mangası hala devam ediyor, normal Magi'den bile daha çok sevdigim de bi gerçek :D
  24. O resimin kesin gintama oldugu belliydi :D İyi bari bulabilmişsin, sevindim :D
  25. Yok valla benden çıkmıyor o anime. Olmadı vikipediadan Planet Çocugun çıkardıgı programların listesine bak. Ama o fanartın Hijikata'ya ait olduguna binde bin eminim :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.