Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Sina kullanıcısının paylaşımları

1. Gintama'ya cidden benziyor ama, Hijikata karakteri, üniforma, katana birde kılıç bide sigara, işte tıpkısının aynısı :D İstedigin animeyi biraz daha ayrıntılı anlatsan? :D
  2. Sina

Akatsuki no Yona’nın Karakterleri

Mangasına göz gezdirdim, Reverse harem, shoujo, romantik kesin var hemde fazlasıyla, evet. Tamamını soruyorsan Aksiyon, Macera, Komedi, Dram, Fantastik, Romantik, Shoujo, Harem, Tarihsel, Dogaüstü olarak geçiyor. Hafiften dedigim gibi göz gezdirdim reverse harem pek agır degil ama romantik komedi tarzı birşey. Pek aksiyon yok gibi duruyor nadir görünecek herhalde. Bu tür seriler genelde böyle oluyor da shoujo degil josei olmasını beklerdim.
  3. Sina

Merhaba

Tekrardan hoş geldin ne diyeyim. Ban yemek moda falan mı anlamadım ben :D :D
  4. Sina

Kuroko no Basuke Sapığına Hapis

Ahaahah sanırım sıkıntıdan yada ünlü olmak vesaire gibi bişey düşünerek yaptı? Hala gülüyorum :D Japonlar ne garip insanlar ya :D
  5. Sina

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Birinci olarak tabikide gönlümün sahibi Takane 'Ene' Enemoto, Tsundere -hafifpsikopat- Prenses Asuka, Morigiana'm, Meganem Gelecegim, Dayanamadım liste yaptım yani :D Hani kız anime karakteri dedigin sırf oppai'den oluşmuyor. Bize yeri geldi mi güçlü, yeri geldi mi de güzel olabilen kızlar lazım.
  6. Sina

Akatsuki no Yona’nın Karakterleri

Romantik olacak sanırım? Yok ama karakterlere bakarsak Reverse harem/shoujo/romantik(?) şeklinde olacak gibi duruyor. Reverse haremlerden nefret ederim gerçi ama sanırım izleyecegim :D
  7. Sina

Merhabalar !

Hoşgeldin foruma! Hepimiz Kira'cıyız, da bi saniye ben Death Note sevmiyorum ki... -Anime önerisi falan vesaire istersen buradayım :D -
  8. Kuroko'da bu tür hareketler falan aslında cidden tam shounen'lik. Hani spor animesi yapacagınıza vurdulu kırdılı birşey yapın yani :D Neden bilmiyorum ama biri pas atıyor, hemen cafcaflı bir isim vesaire, hadi oradan da ışıklı efektler katalım falan :D Ya alt tarafı pas attı pas :D Yada son dakikalara gelmişiz, saniyeler yani herif yarım saat bize konuşma yapıyor :D veya rebound yaparken destan yazıyor yani, anlam veremiyorum :D Maçın ortasındasın yani :D Video inanılmaz olmuş yani, tüm gerçekçiligini ortaya dökmüş :D Yani kısaca spor animesi izlemek istiyorsanız Haikyuu, falan izleyin. Size en iyi tavsiye edebilecegim o. Türünün en iyisi. Olmadı yowamushi pedal izleyin, çeşitlilik olur en azından :D Hani daha daha gerçekçilerini arıyorsanız beysbol animesi falan izleyin, diace, major vesaire. Kuroko'yu ciddiye alıp izlemeyin yani.
  9. Sina

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Buddy Complex izlemeye devam, bi bitiremedim.
  10. Sina

Merhaba

Hoşgeldin :D Bu arada vampire knight sevenler çogaldı mı bana mı öyle geliyor? :D Malesef onların arasında olamayacagım... Üzüldüm. :/
  11. Sina

Amagi Brilliant Park Animesinin Ön Gösterimi

Kyoani'nin bu seriyi yapacagını duydugumda çok şaşırmıştım. Mangasının birkaç bölümünü okudum, bu sezonda izleyeceklerim arasında :D Zaten Kyoani yaparda ben izlemez miyim :D Güzel olacaga benziyor, şimdiden sabırsızlandım :D Gerçi harem olmasaydı iyiydi ama neyse napalım artık :D
  12. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Soranohikari

Soranohikari

Ben inanıyorum bulacak :D

3. Sina

Sina

Yok yooook imkansız ya :D

4. Soranohikari

Soranohikari

İmkansız diye bir şey yoktur B) -Son yorumda artizlik yapayım dedim, malum 100 yorumda durumlar kitleniyor :D -

Ama cidden eğer bir gün gerçek olursa beni an aa biri demişti bunu diye :D

Bu arada canın falan sıkıldığında, dilediğin zaman mesaj atabilirsin konuşabiliriz gördüğün gibi ben gevezenin tekiyimdir :D

13. Sina

Merhaba Arkadaşlar

Frau'yu bende severim :D Neyse hoş geldin, iyi vakitler geçirmen dileklerimle :D
  14. Sina

Merhabalar

Hoş geldin, eğlenmene bak, umarım iyi zaman geçirirsin forumda :D
  15. Kısaca maviyi seviyorsun işte. :D Mavi renk de beni hüzünlendiriyor. Renklerin insan üstünde olan etkileri kişiden kişiye degişebilir yani normaldir. Tamam daha fazla saçmalamama lüzum yok. :D Hafiften köşeme çekileyim....
  16. Hoşgeldin! :D , Forumda eğlenmene bak :D Turkuazı bende severim, gerçi mavinin her tonu güzel :D Bi saniye turkuaz yeşilde sayılabilir ama, hayatım tüm bi yalan :O
  17. Sina

Trinity Seven Animesinden Yeni Sahneler

Bıktım gerçekten ya, sadece bu tür haremlerde degil reverse haremlerde de öyle. Tamam birisiyle aşk yaşa da demiyorum da yani bi tepki olsun. Bazı haremlerde ana karakterin erkek oldugundan şüpheleniyorum zaten :D
  18. Sina

Trinity Seven Animesinden Yeni Sahneler

Harem iyi hoş da ecchi bastırınca, ana karakterde saf türde olunca hiç çekilmiyor. Hatta bana göre reverse harem vesaire, her türlü harem çekilmiyor. Hani romantikligi geçtim komik bile degil. Ama bu seriyi izleyecegim, kendimi şaşırtıp izleyecegim :D
  19. Sina

Shingeki no Kyojin Ne Zaman Bitiyormuş?

Yerinde bitirmek iyi bir karar. Uzattıkça uzatılan ve konusundan sapıtılan şeyler zaten hoş olmuyor. Tam yeri geldiginde bitirmek hem takipçiler için hemde eser için iyi bir karar. Tabi aynısını animesi için söyleyemeyeceğim, eminim ki bir yerlerden mangası bitmiş olsa bile bir şeyler bulup gene yapacaklar ki bu da kaliteyi düşürecek.
  20. Sina

Kiseijuu - Parazit

Ana karakter mangasından farklı görünüyor ya, biraz daha nasıl desem 'nerd' gibi. :D Bide gözlük falan eklemişler zaten az olan karizmasını animede yarıya indirmişler :D Neyse gene beklentilerim büyük bu animeden :D
  21. Hayır loliconlar herşeyde en nefret ettigim en büyük şeydir, ecchi falan olmasın dayanamam :D Ayrıca Nobunaga? Hiç tahmin etmezdim :D Ana karakter biraz hafif olacak o zaman.
  22. Sina

Yeni Gugure! Kokkuri-san Videosu Ortaya Çıktı

Çok moe, fazla moe, bu sene bu anime yüzünden ölebilirim, acayip bekledigim animelerden :D
  23. Sina

Kore Dizisinde Shingeki no Kyojin Göndermesi

Diziyi falan pek bilmiyorum ama şu Junko'nun Reverse Harem mangasında Otaku bi kızı anlattıkları için bu cosplay, gönderme olayları falan aşmıştı yani : D Her sayfada ayrı kahkaha atıyordum :D Genelde kore dizileri falan izlemem o kısma yorum yapamayacagım :D
  24. Sina

World Trigger’ın Yeni Videosu

Sabırsızlıkla bekliyorum. Trailer falan yayınllansın yayınlanmasın, yada anime stüdyosu kötü olsun. Mangası vesaire herşeyi güzel, animede güzel olacak :D İnanıyorum, biliyorum :D
  25. Sina

Yeni Görselde Yeni Durarara!! x2 Karakteri

Orihara'nın kardeşlerini degil Orihara'yı görmek istiyorum :D Tabi kardeşleride olur da :D Sabırsızlandım ya :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.