Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Sina kullanıcısının paylaşımları

1. Sina

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

6. Bölümün ingilizce altyazısı çıktı herhalde. İzlesem mi izlemesem mi kendimle çelişiyorum. Güzele benziyor dayanamıyorum :( Takaneeeeee, Her zamanki gibi harika :embarrassed1-onion-head-emotico
  2. Sina

6. bölüm hakkında bir kaç resim, Çok heyecanlandım. Takane ve Kido'nun bakışı :embarrassed4-onion-head-emotico Huzur içinde tüm bölümü bekleyebilirim. :D
  3. Sanırım FullmetalAlchemist'de Nina ve Alexander'ın o şeye dönüştügünde Ed ile Al'ın onu görmesi sahnesinde hem ürktüm, hem üzüldüm bi değişikti yani en çok orada etkilenmiştim. Bide Evangelionda Eva garip bişeye dönüşüp 13. melegi yemeye başlayınca şok olmuştum. Hiç beklemezdim ayrıca çok kanlı garip bi sahneydi.
  4. Sina

K: Missing Kings’in Uzun Videosu

Ya bi türlü çıkamadı 1 yıldır bekliyorum hala çıkacak. 3 ay daha beklenilmiyor artık. :D
  5. Erkek olarak Zetsuen no Tempest'den Yoshino Takigawa, Ayrıca Makai Ouji'den Dantalion, Ayrıca Kız olarak Nisekoi Chitoge Kirisaki,
  6. Sina

FC falan ne bilmiyorum ama kagepro varsa benide alın o neyse :D (Bu konulardan pek anlamıyorum mahzur görün :'D )
  7. Çoktan ingilizce olarak okumuştum ama beğenmedim. Çizimler harika falan ama gerçek mangakanın yapımı değil sanırım. Sarmadı beni. Kolay gelsin iyi düşünmüşsünüz :D
  8. Sina

Türkçemize kazandırılan "Manga"lar !

D&R'dan bende Fma ve Bleach alıyorum. Ne kadar internetten ulaşabilsek de alıp destek olmak önemli. Daha fazla manga basılmalı-basılması için destek olunmalı bence :D
  9. Sina

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Neon Genesis Evangelion ve No.6. Evangelion zaten efsane psikolojik yönüne falan aşık oldum. No.6 izlerken de nasıl agladım sonda ben bile anlamadım. :D
  10. Sina

Webtoon Garden

Fisheye Placebo'nun çizimler bi harikadır, renklendirmeler falan müthiş konusuna hiç girmiyorum bile :D Herkese tavsiye ederim. Frey bi ayrı mükemmel zaten :D Kolay gelsin iyi düşünmüşsünüz.
  11. Sina

Kuroshitsuji Açılış Parçası Duyuruldu

SID Yapıyorsa güzeldir. Magi'nin opening'i falanda çok hoştu. Gerçi Kuroshitsuji bu hangi şarkı olursa olsun yakışır. :D Sabırsızlandım :D
  12. Bi Ayanami Rei hak ettiği yerde :D Mutlu oldum Ayanami'yi çok seviyodum :D Madoka olacağını tahmin etmiştim aslında pek şaşırmadım :D Ama gerçekten İnori yok şaşırdım şahsen. Şahsen doğru düzgün bi karakter olarak Ayanami var listede diğerlerinin hepsi o o kadar iyi karakterler değil.
  13. Sina

Kuroshitsuji: Book of Circus’un Detayları

Açıkçası 2. sezon sonundan sonra bir daha çıkmaz sanıdığımdan dolayı mangayı hemen bitmesin diye çok yavaş yavaş takip ediyordum haberi duyunca bırakmıştım okumayı biraz bilsemde gene heyecanla bekliyorum. :D Sebastian ile Ciel'i özledim :D
  14. Bu sıralama karakterlerin görünüşlerine mi yoksa kişiliklerine göre mi yapıldı? Yada ikisi birden mi? Öyle ise Levi'yi kendim sevsemde birinci sırada olmasını ve lzaya gibi bir karakterin sonuncu sırada olmasını desteklemiyorum. Ayrıca Sebastian neden o kadar aşşağıda? Sevmedim ben bu sıralamayı.
  15. Sayılı gün çabuk geçermiş bu günler neden geçemiyor. Yazı bekleme ve sevme nedenlerimin hepsi şu çıkacak olan animeler :D
  16. Sina

Free! 2. Sezondan Kısa Reklam Videosu

Çok beğendiğim bir animeydi diyemeyeceğim ama izlemek için gene sabırsızlanıyorum fangirl'lük kötü birşey -_-
  17. Sina

Hamatora 2. Sezon Geliyor

Aslında olaylar Art'ın kardeşi ile ilgili olacak sanırım. Çoğunuz fark etmemiş olabilir :D
  18. Sina

Hamatora 2. Sezon Geliyor

Sonunda ne oldu onun devamını görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Kış sezonunda en sevdiğim animelerden biriydi. Acilen çıkması lazım dayanamayacağım :D
  19. Sina

Naruto Shippuuden Mayıs 2014 Programı

Mangada olan olayları sonunda animasyon olarak görecegiz de 2014 de bir daha filler vermeyeceklermiymiş? İmkansız bi durum bu :D
  20. Sina

Tite Kubo’dan Korkunç Kapak

Korkunç olması vesayre içindeki karakterle alakalı aslında, uyumlu bi kapak olmuş bana göre.
  21. Sina

Usui Takumi [FC] (20 Üye)

Benide ekleyin Usui-sama :happy-onion-head-emoticon:
  22. Sina

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Tartışmaya bile gerek yok kesinlikle 10. takım kaptanı Hitsugaya Toshiro. Beyaz saçı yeter >.<
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.