Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

420
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Sina kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Son sayfada herkes konulu sürükleyici anime istemiş.Bana komedi olan bi anime önerin yeter.Fazla romantizm olmasın,güldürsün hunharca.

Danshi Koukousei no Nichijou, Nichijou yada Gintama belki? Hataraku Maou-sama sayılabilir herhalde? :D

Bu aralar Gekkan Shoujo Nozaki-kun'u izleyebilirsin.

Pek yardımcı olamıyorum fazla komedi animesi izlemeyi sevmedigim/izlemedigim için :D 

2.  

Arkadaşlar ben animesini izlemediğim ya da animesi olmayan birkaç manga önerisi istiyorum. Daha doğrusu asıl okumak istediğim manga animesi yarım bitmiş mangadan devam eden seriler.. Ancak animesini izlememiş olacağım... Ör: Gantz, claymore gibi mangası animesine taş çıkartan seriler.. Örnek olarak 4 bölüm izleyip animenin yarım bittiğini mangası devam ettiğini öğrendiğim Beelzebub var ona başlayacağım  :)

ya da direk animesi olmayan seri gibi... Vegabond gibi mesela  :)

Türe gelince romantik komedi , seinen tercihimdir ikisi çok zıt tür ama olsun  :D Josei de olabilir  :D

Türkçe çevirilmiş seriler istiyorsan bilmiyorum hangileri çevirili falan, 

07 ghost - Bana göre mangası animesinden çok iyidir, zaten dedigin gibi anime manganın hepsini kapsamıyor. Sanırım josei olarak geçiyordu.

Horimiya - Hiç animesi çıkmadı, romantik komedi. Shojo falan degil çok iyidir. 

Makai Ouji- Animesi çıktı ama ben mangayı tercih ederim. Josei aynı şekilde.

Onepunch man- Animesi yok, direk okumalısın tercih ederim. Seinen ve komedi olmalı sanırım.

Btooom!- Seinen, animesini duymuşsundur, mangası daha iyimidir diyemiyorum nedense, ama olayların devamları yani :D 

Kiwaguro no Brynhilder - Gokuoku no brynhilder animesinin mangası. Animede atlanılan çok kısımları var. Harem olarak da geçiyor ama pek degil. Ana karakter yani haremi takmıyor. Seinen ve korku olarak geçiyordu sanırım.

Ajin- korku ve seinen, şiddetle tavsiye ederim. Zaten en çok satan 2014 mangaları arasında.

Apocalypse no Toride- Zombi mangası. Sanırım shounen olarak geçiyor ama manyak bişey. Yani kesin okumalısın. Aşırı iyidir.

Kuroshitsuji- Daha yeni sezonu çıktı ama biraz işler karışık, yani animesinden takip etmeni de öneririrm. Shounen olarak geçiyor ama daha çok dram, trajedi, korku falan yani.

Pandora Hearts- gene animesi var ama tatmin edici degil. Direk mangayı okumalısın. Romantik, dram, trajedi, korku falan diye geçiyor.

Shokugeki no Soma- Çok eglenceli aşırı komik bi manga. Biraz yemek mangası gibi gelebilir ama daha harikadır yani. Ayrıca gene en çok satılan 2014 mangaları arasındadır. 

Çok korku mangası önerdim :( Ama genelde o tür okuyunca böyle güzel romantizm falan gelmiyor aklıma. (shoujo'lara da katlanamıyorum :D )

Umarım yardımcı olmuştur - bayagı düşünerek yazdım :D 

3. Japonlardan beklenir bu zaten, Japonya biraz kaşıntı bi ülke, 2. dünya savaşında da böyle oldu, savaşın sonlarına doğru gelmişiz siz gidin Amerikalıların limanlarını bombalayın durduk yere, sonra da ettiginizi buldunuz yani. Japonya sevilebilecek bi ülke degil. Böyle şeyler şaşırtmıyor yani :D İşte atom bombasını hak etmişler mi, etmişler. 

4. Ben şarkıya ve sese baktıgım için bu tür akımlar pek umrumda olmuyor ya, bana göre sanırım 'Göze degil kulaga' önemli.  Bide sanırım bunları sadece erkekler mi yapıyor? Sanırım kızlardan oluşan bi gurup da erkek gibi giyinip şarkı söylüyordu falan? Açıkçası pek bi bilgim yok cahilligimi mazur gör ama merak işte :D

5. Yuri olsa ztn atlanır da :D mecha tek başına sıkan bir konu ztn seyirciyi yanında illaki bir şey olmalı harem olsn yada romantizm böle 10 15 tane kız koyup sadece aksiyonla tutmaz :D anime bence

İzlersinde  izlemiş olmak için izlersin ondan öteye geçmez gibi yine de büyük konuşmamak lazım

Aynen sana katılıyorum, zaten çogu insan mecha bile sevmiyor, bu anime çok geride kalıcak. Hani erkek karakteriniz de yok, hiç degilse bi yuri, romantizm vesaire ekleseydiniz de izlemek için bi başka sebep çıksaydı. :D

6. Bence bu biraz yeni çıkacak filme dikkat çekmek için ortaya atılan bi söylem olabilir, kapanacagını falan sanmıyorum koskoca ghibli 1980'lerden beri falan film yapıyorlar bi efsane bu kadar kolay sönmez, hem bu aralar daha sık film yapar oldular kapanması saçma olur, neyse siz anladınız işte :D

7. hangi bölüm acaba bu sahne ben bunn fan yapıım bir vidyoran olduğunu sanıyordum

Yok bu animede geçiyor - sanırım mangada da geçiyordu- şu Nagato'lu kısımlarda olması gerekti sanırım. Çok uzun zaman önce izledigim için tam hatırlayamıyorum kusura bakma :D 

Aynen ya çocuk büyüdükçe daha saçma çiziyolar karakteri bazı yerlerde baby face resmen narutonun son halinin biraz daha minato gibi olması isterim ben açıkcası bu videodaki çok saçma geldi bana

Katılıyorum, biraz daha erkeksi hali gerek :D Büyük hali diyerek resmen çocuksu halini çizmişler gibi geldi bana. Açıkçası Kishimoto nasıl böyle birşey yaptı anlam veremiyorum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.