Jump to content

Pryda

Üyeler
  • İçerik sayısı

437
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Pryda kullanıcısının paylaşımları

1. Pryda

Merhaba \( ̄▽ ̄)/

Hoş geldin, ben Sinan
  2. Pryda

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

danganronpa
  3. Pryda

Fire Angel Wallpaper Çalışması

Çok güzel olmuş! Eline sağlık, başka çalışmalarını da bekliyorum şahsen.
  4. Sis'in hem eski bir filmi hem yeni çıkmış dizisi var, hangisinin yorumları iyiyse onu izlemeyi düşünüyorum :D Sadist'e mutlaka bakıcam zaten hep erteledim. Children of Corn'a da bakıyım o zaman
  5. Medyum efsanedir, filmi de çok iyiydi. Sadisti okumadım ama övüldüğünü duymuştum filmi de varmış. O'yla Mahşer en sevdiğim iki King kitabı. İkisini de seveceğine eminim :) Film uyarlamaları arttı baya, en son Sis kitabı da diziye uyarlanmıştı sanırım.
  6. Stephen King hayranı mısın sen de ? :) Bir ara sadece King okurdum uzun süredir hiç okumadım ama Mahşer'in sansürsüz versiyonunu okumayı düşünüyorum, kısaltılmışını beğenmiştim baya :D
  7. Pryda

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır izlemedim. Neon Genesis Evangelion ?
  8. Pryda

Hepinize Merhaba

Hoş geldin, forumda iyi eğlenceler
  9. Pryda

Merhaba :)

Hoş geldin Karya, umarım güzel vakit geçirirsin
  10. Selam herkese neler yapıyorsunuz,ne var ne yok :) ? İzlenicek okunucak bir şeyler var mı dizi olur anime olur vs.. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pryda

Pryda

Olur konuşabiliriz.Konusunu okudum, çok güzel bir filme benziyor

3. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Aynen öyle kaliteli filmdir. Mesajını bekliyorum ben de bir daha izlerim belki 

4. Pryda

Pryda

Tamamdır anlaştık. Bu hafta izlerim

11. 7 sezondur izlediğim en kötü bölümlerden biriydi.Direk en kötü bölüm demememin tek sebebi favori karakterlerimden Littlefinger sonunda tekrar aksiyona başladı, oyunu en iyi oynayan adam ama malum 5 liye aman bir şey olmasın diye kesin öldürtürler arya`ya Mantık hataları, skeç gibi rastgele yerleştirilen sahneler 7x4 ten sonra büyük hayal kırıklığı.Ayrıca Arya`yı çok severim ama bu kadar hızlı facelessman seviyesine ulaşması normal mi anlamadım.Bir şey mi kaçırdım acaba facelessman bölümlerinde... YA 6-7 KİŞİ KOSKOCA ÖLÜLER ORDUSUYLA SAVAŞMAYA MI GİDİYOR CİDDEN ÖLÜLER AYRI AYRI 10 AR GRUPLAR HALİNDE FALAN MI GEZİNİCEK , Baya merak ettim biraz akla yatan bir bölüm olsun yeter bari
  12. @Fumi Doğum günün kutlu olsun!!!
  13. Pryda

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

Nico Yazawa Erkeğim avatara bakıp kıza benzetmeyin XD
  14. Müthişti resimdeki sahne.. Jaime Lannister The Dragon Slayer olsa offfff efsane olurdu :D Ayrıca favori karakterlerimden littlefinger gidici gibi baya üzülüyorum sanki bu sezon gönderecekler adamı. Bence jaime bronn ikilisi esir düşücek ve tyrion bir şekilde kurtarıcak böylece ödeşmiş olurlar. Birde herkes savaşla meşgulken garibim jon snow dünyanın sonunu geldiğini anlatmaya çalışıyor savaşı bırakıp beraber olmalılar night king ve ordusu gümbür gümbür geliyor +++Bran odun musun gül gibi kızın kalbini kırdı
  15. Pryda

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır. Zetsuen No Tempest??
  16. Pryda

Aklına Eseni Yapan / Deli Fişek Karakterler

F/Z deki Gilgamesh tabi adam savaşın ve dünyanın kaderini değiştirdi yaptıklarıyla kafasına öyle estiği için
  17. Pryda

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

aho girl
  18. Pryda

Bu Animeyi İzledin mi?

Sayılır biraz izleyip bıraktım Alttaki Koi to Uso izlemiyordur
  19. Pryda

Merhabalar burada yeniyim

Hoş geldiniz ben de gym e başladım bu hafta, spor geçmişim olduğu için hazırlık kısmını hızlı atlatıcaklar sanırım. Sorum olursa size danışırım çok güzel oldu bu :) İyi eğlenceler forumda
  20. Pryda

Grand blue 2 ay ara vermiş güncel miydin sende?? Öğrendiğim an yıkıldım resmen :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pryda

Pryda

Şaka bir yana hiç öyle bir derdim olmadı duygusuz muyum neyim :confused-milk-bottle-emoticon:Konu buralara nasıl geldi ya asdfdgdgdg güzel muhabbet ediyosun 

3. Pryda

Pryda

Oldu ama  unuttum gitti anlamında hızlı geçti xd Neyse grand blue oku sen konuşçaz daha 2 ay falan sonra ama olsun hazırlan

4. Fumi

Fumi

Hfjdhfjf ben o duyguyu tatmadim daha hdnd

Sağol muhabbetim iyidir uzar gider hdkfhfj

Tamam okuyayım konuşuruz :haha-milk-bottle-emoticon:

21. Son filmi izlemedim ama ilk Peter parker'ın yeri ayrı kalbimde başkasını yakıştıramıyorum :P
  22. Hoş geldin. Anime seven herkesin yabancı dillere ilgisi oluyor sanırım :D ben de ingilizcenin yanında B2 seviyesinde fransızca biliyorum ayrıca İspanyolca A2 oldum sanırım :P Keyifli vakit geçirmen dileğiyle...
  23. Pryda

Merhaba dünyalı! Ben dostum!

Hos geldin. Umarım forumda keyifli vakit geçirsin :)
  24. Pryda

Selamlarrrrr!!!

Gits stand alone complex fps oyunundan bahsediyorsan biliyorum. Steamdeki hani :D Ayni oyundan bahsediyorsak steamden ekliyim seni bir ara oynariz istersen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.