Jump to content

Pryda

Üyeler
  • İçerik sayısı

437
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Pryda kullanıcısının paylaşımları

1. Pryda

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Gider Shichimiya`ya aşkımı ilan ederdim :mellow:
  2. Pryda

herkese merhaba :D

Hoşgeldin ben de Sinan :)
  3. Pryda

Naruto 667

İkinci sezonun bitmesine az kaldı :)
  4. Pryda

Naruto 667

chuunibyou demo koi ga shitai. İmzadaki karakter ikinci sezonunda çıkıyor
  5. Pryda

Naruto 667

Kishimoto`nun ne yapıcağı belli olmaz :D Bence bu sefer konuşarak ikna etmek zor.Hatırlarsan kardeşini anımsatıyorsun dediğinde sasuke yanına gittiğinde madara sasukeyi yaralamıştı :D Madara`nın nasıl yenileceğini kestiremiyorum ama bence naruto ve sasuke işbirliğinden bir şeyler olursa olur ama naruto daha etkili olur büyük ihtimalle.
  6. Önce death note sonra code geass Kesinlikle çalışıyor ben öyle başladım :)
  7. Pryda

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Shameless ama iyice drama bağlamaya başladı maalesef yinede Carl efsane son sezonda :D
  8. Ben hala ucu açık bir final olduğunu düşünüyorum ama açıklamaların ikna edici :D Senaristlerin seyirciler nasıl anlamak istiyorlarsa öyle anlasınlar düşüncesinde bitirdiklerini düşünüyorum :D İki türlüde memnun olmayanlar olucaktı böylece ölmediğine inanmak isteyenlerde mutlu, kahramanca öldüğünü düşünenlerde mutlu
  9. Pryda

Merhabalar :3

Hoşgeldin, forumda iyi eğlenceler
  10. Pryda

Yaptığım Çizimler

Nedense şu saske ve nardo lu çizimlere istemsiz gülüyorum :D Happy güzel olmuş bu arada
  11. Filmde Loki yi çok sevmiştim bakalım nasıl olucak, hulk unda japonca smash demesi ilginç olur herhalde :D
  12. Animeyi izledimde spoiler içine alsanız daha iyi olurdu.Zaten ağır spoiler var artık ben almasamda olur. 1-Lelouch ölmedi. Gerçek ending öyle değildi aslında arabayı süren kişi zaten Lelouch olarak gösterilmişti sonra seyircilerin istedikleri gibi algılasınlar diye orayı kestiler.Lelouchun herkesin önünde öldürülmesi gösterildi o sırada Scneizel geass etkisindeydi ve hatırladığım kadarıyla herkesin önündeki o sahneden sonra nunnaly`nin olduğu bir sahne var ve Scneizel hala geass etkisindeydi buda ölmediğine bir diğer kanıt.Charles`ı öldürdükten sonra geass en yüksek seviyeye ulaştı ve ölümsüzlük kazandı. 2- Lelouch zaten bunu en baştan planlamıştı C.C ile ebedi yalnızlık. Aslında bu oyunun sonunda 2 kazanan var Lelouch`un yarattığı Zero ve şu anki ölümsüz Lelouch. Yani her türlü Lelouch kazanmış oluyor :P Kendine uygun rakip bulamadan...
  13. Pryda

İtiraf Köşesi

Openingleri ve endingleri her zaman atlıyorum bir kaç tane tam izledim sanırım :mellow:
  14. Pryda

Animelerin Başkarakterlerinin ezikliği :(

Baş karakter çok önemli benim için, sırf baş karaktere sempati duymadığım için bıraktığım animeler var.. Sapıklık dışında gerçekten Lelouch`u anlatmışsın :D
  15. Pryda

Bir günde ortalama kaç bölüm anime izliyorsunuz?

Benim çok değişken bazen 1 ay animesiz geçiriyorum bazen bütün gün anime izliyorum..
  16. Pryda

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Özellikle başları çok güzel ve müzikle uyumlu olmuş
  17. Pryda

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

Naruto kesinlikle ölmez.. Sasuke de % 85 kör olur veya bir şekilde yaşar. Anime klişe bir sonla biticek ama nasıl o noktaya geleceğini kestirmek zor çünkü kishimoto kendi bile madaranın nasıl yenileceğini bilmediğini söylemişti :D
  18. Eba Yuzuki.. Tamam anladık zor şeyler yaşadın saygı duyuyorum ama durmadan karar değiştirip durdu anime boyunca :D Mangada öyle değil gerçi Birde Danzou çok sinir oluyorum kendisine bir yandanda biraz korku biraz saygı var :D
  19. Pryda

Geç oldu ama güç olmadı Merhaba

Hoşgeldin Tuğçe
  20. Pryda

Kakashi Dönemi Başlıyor

Kakashi yerine Obito nun kurtulduktan sonra neler yaptığı anlatılsa çok daha iyi olurdu veya Madaranın çocukluğuda olabilir
  21. Rahatsız edici ama hoş gözüküyo bence :D
  22. Lelouch Vi Britannia (Belkide en sevdiğim karakter olduğundan ne yapsa en iyi gibi geliyor ) Birde bu adam beyaz saçın bu kadar karizma durduğu başka karakter var mı (tekkenden)
  23. C.C ve Deidara nasıl sevilmeeeez diye düşünürken itachiyi bile gördüm ne diyim zevkler tartışılmaz :D 1-Ben şahsen naruto animesini sevmeme rağmen naruto karakterini sevmiyorum yok durmadan gerekli gereksiz power up bir rasenganla neler yaptı lan saçma sapan jutsular sırf kage bunshinle rakip yenmeler :D Kishimoto ana karakter diye zorlaya zorlaya bıktırdı. Madarayı da yener bu gidişle kishimoto sağolsun 2- Neardan nefret ediyorum sebep söylemeye gerek bile yok 3-Suzaku Kururugi... Overpowered,gıcık 4-Kimi no iru machinin devam eden mangasında yavaş yavaş harutoyada gıcık olmaya başladım nedense etrafındaki bütün kızlar bu oduna aşık oluyor. 5-Kamisama kazoku daki bizim ana karakterin ilk 4 bölümdeki bazı davranışlarıda sinir bozucu bakalım biraz düzeldi son bölümde silebilirim listeden
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.