Jump to content

Pryda

Üyeler
  • İçerik sayısı

437
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Pryda kullanıcısının paylaşımları

1. Doğum günün kutlu olsun Aslı 1 gün geciktim :D
  2. Pryda

Steins;Gate # Tanıtım

Ciddiye almadan başlamıştım bu seriye, ama izlerken kendini zorla ciddiye aldırıyor. myanimelist'teki yerini sonuna kadar hakeden bir seri. Neredeyse Code Geass kadar beğendiğim bir seri, ki Code Geass benim için animede mükemmelliktir Bu yorumdan sonra başlamaya karar verdim code geass hakkında düşüncelerimiz aynı çünkü :D
  3. Pryda

En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?

Kimi no iru machi nin devamı çevrilsin artık 100 bölüm gerideyiz galiba :D
  4. Olur çok aklıma takıldı :D
  5. 4. resmi bir karaktere veya birine benzetiyorum ama bir türlü çıkaramadım :( Çizimlerin çok güzel yenilerini bekliyoruz :D
  6. Pryda

Favori Anime Müzigin ?

O2-Orange range (Code Geass Opening 3 olması lazım ending te olabilir valla hatırlıyamadım )
  7. Pryda

Ben de eskik kalmiyim didim.

Gözlerle saçı hiç uyumlu olmamış bence ama genelde iyi :D
  8. Pryda

Konichiwa minna ~~!

Hoş geldin
  9. Pryda

Selam :D

Hoş geldin ben Sinan
  10. Diğer filmi beğenmiş miydin ? Kitapları güzeldi de ilk filmi beğenmedim catching fire a karşı önyargı var biraz o yüzden daha gitmedim :mellow:
  11. Thor`un 2. filmine gittim. Gayet eğlenceli filmdi avengers`ı veya 1. Thor filmini izleyip gitmenizi tavsiye ederim. Tom Hiddleston her zamanki gibi efsaneydi gene :D
  12. Pryda

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Gurren Lagann`dan Yoko
  13. Pryda

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

Bakuman`ı 3.bölümde bıraktım ilerde iyi olur mu bilmiyorum Death note un yazarı tarafından yazıldığı için yurtdışında gayet ünlü Naruto`nun fillerlerinin çoğu gerçekten berbat fillerları atlayarak izlerseniz gayet güzel, mantık hatası aramayın çünkü çok var sonuçta anime :D Clannad`ı da çok övmüşlerdi ama sadece dramdan ibaret ben animeyi eğlenmek vakit geçirmek için izliyorum boşu boşuna üzülmek için değil
  14. Pryda

Merhaba

Hoş geldin
  15. Pryda

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

16. Yurtdışında fiyatı 26 pound(80tl civarı) olan ürün nasıl 30 lira onu anlamadım gerçekten buda link http://www.amazon.co.uk/Toynami-Naruto-Shippuden-Sasuke-Figuarts/dp/B005EVC3GO/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1385202361&sr=8-1&keywords=sasuke Onun dışında çok güzel ürünler var ve fiyatlar uygun 2-3 sipariş verebilirim :D Code geass figürlerinide eklerseniz çok iyi olur kesinlikle alırım
  17. Pryda

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

FMA 6. cilt okudum İkinci cilt çıkmış sonunda Yuki banada itici geldi başta zamanla alıştım :D
  18. Pryda

Merhaba:

Hoşgeldin, dizi zevklerimiz baya tutuyor :D Friends`i tavsiye ederim himym gibi çok güzel dizidir.
  19. Pryda

En Beğendiğiniz Cosplay!!

20. Pryda

Ülkemizde çıkan Mangalar ve alabileceğiniz yerler.

Başka ne figürler vardı bende uzun süredir uğramıyorum :D
  21. Pryda

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Charles Vi Britannia
  22. Pryda

D. Gray Man Devam Edecek!

Çok sıkıcı bir anime, mangası idare eder gerci bu kadar bekleyen insan varmış şaşırdım :D
  23. Pryda

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

1-Konu 2-Sevebileceğim karakterlerin çok olması.(school rumbledaki karasuma kun mudur nedir ona gıcık olup animeyi 3. bölümde bıraktım.) 3-Başka insanların yorumlarınada bakıyorum
  24. Konusu hoşuma gitti "tanrı" nın özelliğide baya garipmiş :D
  25. Pryda

Beğendiğiniz Çizim

Goro Taniguichi ve CLAMP grubunun çizimleri
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.