Jump to content

Pryda

Üyeler
  • İçerik sayısı

437
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne Pryda kullanıcısının eklediği dosyalar

1. MCsama, 38 dakika önce yazdı:

En son Kara Kule'ye gitmiştim. Bence güzel filmdi. Kitaptan da baya farklıydı, ama ben kitaptan ayrı değerlendirmeye çalışıyorum. Çünkü Idris Elba çok iyi oyuncu. Ve İnşallah O'nun remake i çıkacak Eylül'de. Onu bekliyorum <3

İçeriği Görüntüle

Stephen King hayranı mısın sen de ? :) Bir ara sadece King okurdum uzun süredir hiç okumadım ama Mahşer'in sansürsüz versiyonunu  okumayı düşünüyorum, kısaltılmışını beğenmiştim baya :D

2. 7 sezondur izlediğim en kötü bölümlerden biriydi.Direk en kötü bölüm demememin tek sebebi favori karakterlerimden Littlefinger sonunda tekrar aksiyona başladı, oyunu en iyi oynayan adam ama malum 5 liye aman bir şey olmasın diye kesin öldürtürler arya`ya

Mantık hataları, skeç gibi rastgele yerleştirilen sahneler 7x4 ten sonra büyük hayal kırıklığı.Ayrıca Arya`yı çok severim ama bu kadar hızlı facelessman seviyesine ulaşması normal mi anlamadım.Bir şey mi kaçırdım acaba facelessman bölümlerinde...

YA  6-7 KİŞİ KOSKOCA ÖLÜLER ORDUSUYLA SAVAŞMAYA MI GİDİYOR CİDDEN ÖLÜLER AYRI AYRI 10 AR GRUPLAR HALİNDE FALAN MI GEZİNİCEK , Baya merak ettim biraz akla yatan bir bölüm olsun yeter bari 

3. Müthişti resimdeki sahne..  Jaime Lannister The Dragon Slayer olsa offfff efsane olurdu :D

Ayrıca favori karakterlerimden littlefinger gidici gibi baya üzülüyorum sanki bu sezon gönderecekler adamı. Bence jaime bronn ikilisi esir düşücek ve tyrion bir şekilde kurtarıcak böylece ödeşmiş olurlar.  

Birde herkes savaşla meşgulken garibim jon snow dünyanın sonunu geldiğini anlatmaya çalışıyor savaşı bırakıp beraber olmalılar night king  ve ordusu gümbür gümbür geliyor

+++Bran odun musun gül gibi kızın kalbini kırdı 

IMG_0258.JPG

4. siperia, 14 saat önce yazdı:

Memnun oldum sinan bende irem ismimi yazmayı unutmuşum :D Ghost in the shell i biliyorum aynı zamanda oyunu da çok güzel denemediysen dene derim. Teşekkürler öneri için tekrardan memnun oldum! 

Gits stand alone complex fps oyunundan bahsediyorsan biliyorum. Steamdeki hani :D Ayni oyundan bahsediyorsak steamden ekliyim seni bir ara oynariz istersen

5. Neflip, 32 dakika önce yazdı:

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim yanlışsa doğru yeri söylerseniz sevinirim benim kriterlerim şunlar:

Ana karakter kadın olucak veya ana karakterin yoldaşı, en yakın arkadaşı

Kılıç ustası, büyücü özellikle kılıç ustası olursa sevinirim

Nejimaki Seirei Senki :Tenkyou No Alderamin.    Ana karakterin en yakın arkadaşı kız, kılıç ustası.Anime de güzel sayılır.İstediğin kriterlere uyuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.