Jump to content

Pryda

Üyeler
  • İçerik sayısı

437
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne Pryda kullanıcısının eklediği dosyalar

1.  Bran'dan bahsediyorsun. :D 

Zaten Starklardan hiç dogru düzgün kalmadı ki. Bi Arya var şu an en sağlamı. Ama şunu anladım Gorge Jon'u seviyor. Kaç badire atlattı, kaç kere ölümün eşiğine geldi hala ölmedi. Ölmeyecek gibi :D Tabi emin konuşamıyorum şimdi her an ölebilir :D

Arya ve Jon snow en sevdiklerim arasında zaten onlara bir şey olmaz umarım.Bu sezon en azından Joffrey`den kurtulduk  :D George bile geri döndüremez onu  

2. Arkadaşlar bu ölümler son degil, George r.r Martin denen psikopat, öldürmek hoşuna giden bi yazarın kitabından uyarlama bu dizi. Bu kadar eleman öldü daha da ölecek. Artık hiç bir şeye, hiçbir ölüme şaşırmayın derim. Her şey olabilir :D Daha neler göreceksiniz :D

Ayrıca son bölüm kötüydü ya, güzeldi ama kötüydü çünkü,

Bu ygritte'nin ölüm sahnesi falan yoktu. Jon savaş sonunda onun cesedini buluyordu. Ekleyerek abartmışlar. Kitaptan çok uzaklaşmaları hoşuma gitmiyor.

hahaha aynen :D Tam bir piskopat valla.

Ben ilk başladığımda şu Jaime in kuleden attığı çocuk vardı adını unuttum şimdi bütün seri onun üzerine olur diye bekliyodum ilk bölümde sakat kaldı yazarın piskopat olduğunu daha ordan sezmiştim :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.